Zaloguj się, aby obserwować  
143872

Google Chrome - przeglądarka internetowa od Google

250 postów w tym temacie

Dnia 06.08.2013 o 09:06, Ecko09 napisał:

Czemu po wejściu na niektóre strony zamraża mi komputer na kilkanaście sekund? O co chodzi?


To ma ktoś jakieś rozwiązanie tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu w nowej karcie wskakuje mi Bing. Nie instalowałem żadnych toolbarów a ustawianie stron startowych i innych takich nic nie daje. Wie ktoś jak to usunąć lub sprawić by w nowej karcie otwierało się google?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2013 o 00:54, Fimbulvinter napisał:

Od jakiegoś czasu w nowej karcie wskakuje mi Bing. Nie instalowałem żadnych toolbarów
a ustawianie stron startowych i innych takich nic nie daje. Wie ktoś jak to usunąć lub
sprawić by w nowej karcie otwierało się google?

A co z czymkolwiek od właściciela tej przeglądarki czyli Microsoftu? patrz np http://grzglo.jogger.pl/2009/02/06/firefox-celem-nieuczciwych-posuniec-microsoftu/ Co prawda nie dotyczy chrome-a, ale skoro już raz taki numer wycieli to mogli powtórzyć tym razem z bingiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiejś nakładki która pozwoli mi bez otwierania dodatkowych kart przetłumaczyć słówko np. z zang. Mam teraz wielkie dokumentacje, nie zawsze znam słowo, a to by mi ułatwiło pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest gdzieś po aktualizacji ta opcja otwarcia ostatnio zamkniętych kart? Wcześniej to było zdaje się w prawym, dolnym rogu jak się otwierało nową, psutą kartę. Czemu to usunęli =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2013 o 17:20, Ranveld napisał:

Ech, pomyliłem się z rozpędu i już nie mogę zedytować. Ctrl+Shift+T otwiera ostatnio
zamkniętą kartę. Ctrl+N to nowa karta.


A jak zamknąłem przeglądarkę mając otwartych kilka kart? Da się je wywołać wszystkie po ponownym otworzeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2013 o 12:47, Ecko09 napisał:

A jak zamknąłem przeglądarkę mając otwartych kilka kart? Da się je wywołać wszystkie
po ponownym otworzeniu?

Przed aktualizacją w ten sposób działało Ctrl+Shift+T. Teraz widzę, że coś pozmieniali i to już nie działa, przynajmniej u mnie. Jedyny sposób, jaki przychodzi mi teraz do głowy, to ustawienie w opcjach "Po uruchomieniu: Kontynuuj, gdzie skończyłem". Pozostaje też wchodzenie w historie (Ctrl+H) i ręczne załadowanie ostatnio otwartych stron, choć to mało wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś co może być przyczyną tego, że nagle wywaliło mi z chrome''a wszystkie rozszerzenia? Dziś rano wszedłem na kompa i zauważyłem, że adblock nie działa więc rzuciłem okiem na zakładkę z rozszerzeniami, a tam pusto (miałem jeszcze kilka innych rzeczy zainstalowanych). Da się to jakoś szybko przywrócić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przerzuciłem się z PC na laptopa, oczywiście zainstalowałem swoją ulubioną przeglądarkę, czyli chrome, tylko zacząłem napotykać pewne problemy. Cały czas wyskakują mi w tle jakieś okna z reklamami gier, czy komunikaty o wygraniu Ipada. Ustawienia mam zsynchronizowane z tymi z poprzedniego komputera na którym nie było żadnych problemów. Jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2013 o 19:24, theAlbii napisał:

Ostatnio przerzuciłem się z PC na laptopa, oczywiście zainstalowałem swoją ulubioną przeglądarkę,
czyli chrome, tylko zacząłem napotykać pewne problemy. Cały czas wyskakują mi w tle jakieś
okna z reklamami gier, czy komunikaty o wygraniu Ipada. Ustawienia mam zsynchronizowane
z tymi z poprzedniego komputera na którym nie było żadnych problemów. Jakieś pomysły?

Wywal dodatki, które nie wiesz do czego służą. Miałem podobnie i skasowanie kilu dodatków rozwiązało sprawę, a że poza 2 nie używam innych to wiedziałem co usuwać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Zwracam się z prośbą o pomoc z następującym problemem.

Przez przypadek usunąłem zapisane hasła w Chrome (wyczyściłem wszystkie dane przeglądarki...) i nie wiem jak je odzyskać.
Da się to jakoś odkręcić? To bardzo ważne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować