Zaloguj się, aby obserwować  
143872

Google Chrome - przeglądarka internetowa od Google

250 postów w tym temacie

Witam. Taki problem:
Bylo normalnie zas teraz gdy klikam na ikonke otwiera sie az 5 okien naraz w pasku wszystkie od CHROME i na dodatek jakis blad informujacy mnie o niemozliwosci wczytania profilu.
Wiecie co moze byc nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki polecacie adblocker do Chrome? Adblock, Adblock Plus czy może oba? Możecie powiedzieć co będzie najlepszym wyborem i czemu? Obecnie na laptopie mam Adblocka i Adblock Plus, jednak nie wiem, na czym polega różnica między nimi. W obu przypadkach posiadam przeglądarkę Google Chrome.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie wiecie może co może być przyczyną że mając neta 12 Mb/s wchodzę na twitcha i chce obejrzeć streama w jakości source to mi się co chwilę ładuje? Z resztą na medium od pewnego czasu też tak mam, na FF było wszystko dobrze a po przejściu na chrome''a to jakaś masakra? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2014 o 09:44, Rocketfuel napisał:

Mam pytanie wiecie może co może być przyczyną że mając neta 12 Mb/s wchodzę na twitcha
i chce obejrzeć streama w jakości source to mi się co chwilę ładuje? Z resztą na medium
od pewnego czasu też tak mam, na FF było wszystko dobrze a po przejściu na chrome''a
to jakaś masakra? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Pamiętam, że swego czasu Twitch w ogóle nie dogadywał się z Chromem. Później poszły jakieś fixy i teoretycznie obecnie nie mam z tym problemu, ale bardzo możliwe, że jest to coś ze strony Twitcha (nie pierwszy raz...) i nic na to nie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2014 o 09:55, akwyx napisał:

Pamiętam, że swego czasu Twitch w ogóle nie dogadywał się z Chromem. Później poszły jakieś
fixy i teoretycznie obecnie nie mam z tym problemu, ale bardzo możliwe, że jest to coś
ze strony Twitcha (nie pierwszy raz...) i nic na to nie poradzisz.

Dzięki za odpowiedź, najwyżej wymienię przeglądarkę na jakaś opere albo inne badziewko ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ mam dziś pecha z tym Chromem. :/ Gdy chcę się zalogować na swoje konto w Chrome w celu synchronizacji danych, to wyskakuje mi komunikat, że login lub hasło jest niepoprawne, choć podczas logowania w Gmailu wszystko jest OK. Nawet zmiana hasła nie pomaga. Co mam zrobić?

EDIT: A teraz nawet w Google się nie mogę zalogować. Czy Wy też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien bardzo irytujący problem - otwierają mi isę przeróżne karty z reklamami, co więcej, nawet przeglądarka nie musi być włączona. Usunąłem jakieś denne rozszerzenia, które nie wiadomo skąd się wzięły - nie pomogło. Skanowanie kompa też nie, nie wiem co jeszcze mogę zrobić, żeby się pozbyć tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2014 o 09:30, Budep napisał:

Mam pewien bardzo irytujący problem - otwierają mi isę przeróżne karty z reklamami, co
więcej, nawet przeglądarka nie musi być włączona. Usunąłem jakieś denne rozszerzenia,
które nie wiadomo skąd się wzięły - nie pomogło. Skanowanie kompa też nie, nie wiem co
jeszcze mogę zrobić, żeby się pozbyć tego problemu.


Jakim antywirusem skanowałeś kompa? Próbowałeś użyć Malwarebytes Anti-Malware/RKill?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2014 o 09:30, Budep napisał:

Mam pewien bardzo irytujący problem - otwierają mi isę przeróżne karty z reklamami, co
więcej, nawet przeglądarka nie musi być włączona. Usunąłem jakieś denne rozszerzenia,
które nie wiadomo skąd się wzięły - nie pomogło. Skanowanie kompa też nie, nie wiem co
jeszcze mogę zrobić, żeby się pozbyć tego problemu.


Przeskanuj kompa np. adwcleanerem. Usuń co tam znajdzie. Ściągnij sobie FRST (Farbar Recovery Scan Tool), zaznacz sobie w nim addition.txt, przeskanuj, później wklejasz dwa logi FRST.txt i Addition.txt na np. http://forum.dobreprogramy.pl/bezpiecze%C5%84stwo-f15/ Później robisz to co Ci tam napiszą i tyle. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2014 o 09:30, Budep napisał:

Mam pewien bardzo irytujący problem - otwierają mi isę przeróżne karty z reklamami, co
więcej, nawet przeglądarka nie musi być włączona. Usunąłem jakieś denne rozszerzenia,
które nie wiadomo skąd się wzięły - nie pomogło. Skanowanie kompa też nie, nie wiem co
jeszcze mogę zrobić, żeby się pozbyć tego problemu.


Miałem to samo, rozszerzenie nazywało się edeals. Pomógł combofix+ nowy antywirus + adwcleaner. Jedna uwaga, wszystko na wyłączonym necie w trybie awaryjnym. Inaczej na chwilę pomagało, a za chwilę ten sam bal. Zainstalowało mi się to razem z programem ściągniętym z którejść stron z softem, która miała "menadżer pobierania";/.

Ale teraz mam inny problem: Nie mogę dodawać postów na forum przez chrome. Dodam, że problem dotyczy tylko gram.pl i tylko forum. Przycisk "dodaj post" nie działa. Narzędzia administratorskie działają ok, w sklepie też nie ma problemu, ale przez to musiałem przesiąść się na firefoxa;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wam wszystkim za odpowiedzi. Na razie przeleciałem ''adwcleanerem'' i problem zniknął. Jak się powtórzy, to zastosuję się do Waszyc rad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie (może trochę dziwne:) jak się dodaje jakąś stronę do tych okienek które ukazują się nam po włączeniu przeglądarki? Przez przypadek usunąłem okienko z gram.pl i źle się z tym czuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cze, mam mały kłopot. Reinstalowałem system na laptopie na którym był Chrome, chciałem zachować wszystkie dane z przeglądarki, pobrałem więc program Chrome Backup, ale niestety nie działał (Nie znaleziono zainstalowanego Chrome). Zatem postanowiłem skopiować cały folder Chrome z Appdata/Google. Skopiowałem, zapisałem, po formacie i instalacji Chrome''a przywróciłem go, podmieniłem wszystkie pliki i kicha, Chrome dalej jest czysty. Wiecie jak można temu zaradzić teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Ostatnio mam dość irytujący problem związany z Chromem. Otóż wczoraj chcąc przesiąść się na tę przeglądarkę z Opery, zainstalowałem jej najnowszą wersję. Nie używałem Chrome''a od dłuższego czasu ze względu na ogromne i notoryczne lagi pojawiające się na każdym kroku podczas przeglądania w najnowszych wersjach. Teraz, podczas korzystania z aktualnej wersji lagi ustały, jednak podczas uruchamiania programu zawsze pojawia się taki oto komunikat: "Twój profil nie może zostać użyty, ponieważ został utworzony w nowszej wersji przeglądarki Chrome". Czy to wina samego browsera, czy ja mam coś skopane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2015 o 12:57, Tyler_D napisał:

Czy jest jakiś sensowny add-on do Chrome''a który pozwalałby ściągać pliki z yt?

Ja znam, z tym, że to program, nie add-on. W każdym bądź razie jest godny polecenia. Mam tu na myśli RealPlayer''a, który również zawiera wtyczkę do przeglądarek. Po najechaniu kursorem na film wysuwa się okienko, po którego naciśnięciu pobiera się ów materiał. Naprawdę fajne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2015 o 23:26, Pietruha91 napisał:

Witam, jak w chrome bądź tez operze ustawić opcję aby historia sama się kasowała np.
codziennie?

Standardowo nie ma takiej opcji, jedynie co możesz zrobić to skorzystać z trybu incgnito (ctrl shift N). Radzę ci porozglądać się za rozszerzeniami jak to https://chrome.google.com/webstore/detail/clickclean/ghgabhipcejejjmhhchfonmamedcbeod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu mam irytujący problem z przycinaniem filmów na YT (przeglądarka chrome). W internecie widnieją tylko porady dotyczące wyłączania wtyczek/ich aktualizacji, co mi w żaden sposób nie pomaga. Na innych przeglądarkach jest okej, ale nie ukrywam, że wolę chrome. Musi być jakieś proste rozwiązanie. Wie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować