Zaloguj się, aby obserwować  
143872

Google Chrome - przeglądarka internetowa od Google

250 postów w tym temacie

Nie wiem, czy to dotyczy Chrome''a czy aplikacji od Google''e w ogóle (w sumie i tak korzystam tylko z Chrome). Otóż folder:
C:\Users\[nazwa_użytkownika]\AppData\Local\Google
dużo miejsca na dysku zajmuje (2GB niemalże). Można coś stamtąd bezpiecznie wywalić? Szczególnie folder "Update" wydaje mi się podejrzany, większą część z tych prawie 2GB jego zawartość pożera :).
Czysta reinstalka Chrome zrobiłaby tam porządek (bez utraty historii, zakładek itd.)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś pomoże. Problem rozchodzi się o najczęściej odwiedzane strony. Po aktualizacji z klasycznych 8 stron zostało mi 6. Pod dwoma znajdują się kreski w których ukryty jest link do brakujących dwóch stron.

20150820212235

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dosyć głupi problem z Chrome. Otóż kiedy mam otwarte kilka kart w przeglądarce i przeskakuje między otwartymi kartami to te od nowa mi się ładują. Jeśli mam otwartą jakąś stronę na innej karcie i naciskam, na nią, to strona ładuje mi się od nowa, zamiast być już załadowana. Nie wiem czy chrome coś pozmieniało, czy problem tkwi w mojej przeglądarce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, mimo zainstalowanych 2óch adblock''ów od wczoraj pojawiają mi się dwa okienka z reklamami których nijak nie moge zablokować. Ppm i zablokowanie adblockiem nie działa, po odświeżeniu strony reklamy znowu się pojawiają. Jak mam się z tym uporać ?

20160507183948453

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W systemie lub/i w przegladarce masz zainstalowane adware/wirus, ktory mozliwe, ze zainstalowal sie przy instalowaniu czegos innego np. przy instalowaniu przy pomocy asystenta pobierania *dobre programy i inneserwisy* lub jest osobna wtyczka w chrome.
https://productforums.google.com/forum/#!topic/chrome-pl/5gNSv1aWte4 moze pomoze
albo http://forums.anvisoft.com/viewtopic-45-28243-0.html
ale lepiej nie pobierac programow wspomagajacych odinstalowanie tylko stosuj rady, gdzie samodzielnie kasujesz wpisy. - czyli w sumie pomijasz polowe posta i czytasz tylko poczatki "Step 1" i "step 2"-omijac rady "mozesz tez zainstalowac"

mozesz poszukac w necie o usuwaniu chrome Ads by GreatDeals, ale pelno wynikow z stron zalatujacych na tlumaczenie translatorem-automatem, IMHO strach otwierac czy stosowac sie do takich rad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem ostatnio z zapisywaniem stron, mimo że je zaznaczam i dodaję do tzw. ulubionych to niestety z nich jakoś strony znikają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować