Zaloguj się, aby obserwować  
143872

Google Chrome - przeglądarka internetowa od Google

250 postów w tym temacie

Ja dziś ściągnąłem po przeczytaniu artukułu w CDA. Jak narazie to mało testowałem i rozprasza mnie interfejs. ^^ Szczerze mówiąc wolałbym zobaczyć już normalną wersję bo często przez bety można się zniechęcić... ale uważam ,że będzie to dobra przeglądarka ;P

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noo, ja zainstalowałem i wydaje się najepszą możliwą opcją dla mnie, bo jest prosta, tyle, że wkurza mnie brak gestów, ale pewnie w finalnej wersji będą. Miał ktoś taki problem jak ja, że przeglądarka źle Jave obsługuje czy coś i nie mogę odpalić gramirca. No i wie ktoś jak wyłączyć podkreślanie błędów - bo faktycznie podkreśla prawie wszystko co napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna przeglądarka - podoba mi się. Głupio tylko, że nie ma paska postępu (!) i ma parę dziwacznych bugów (np. zaznaczyłem sobie całą stronę tego tematu, i teraz dziwne niebieskie paski pozostawały w miejscach, gdzie powinny być "odpowiedź" itd. ale jak wezmę kursorem na post, to się pojawia...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Google tak szybko się rozrasta, że niedługo zacznie produkować komputery. A jak chodzi o przeglądarkę to słyszałem że jest bardzo dobra, niestety jak do tej pory nie miałem okazji z niej skorzystać ;(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z niej nigdy nie korzystałem, ale mnoże kiedyś będe.Narazie pozostaje przy starym dobrym Internet Explorer.Czemu akurat przy tym?Bo mam bardzo zjechanego i starego kompa i od firefixa się tnie mocno i od innych przeglądarek też.A i tak kupuje niedługo laptopa jakiegoś wypasionego to zobaczymy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś czy można dodać taki pasek na dole jak jest np w FF czy operze? Pytam bo mnie to denerwuje, to gdy wchodzę na niektóre Gramsajty to mam na dole pasek pusty :( ^^

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, problem z przegladarka... Obejrzawszy funkcje kodowania (ikonka dokumentu i kodowanie na liscie) zmienilem na inne, po czym wrocilem na stare, nie moge pisac polskich literek -.-


Gogiel Hromolon najnowsza wersja, nie przerabiana nijak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 09:07, KOREKTBG napisał:

Dobra przeglądarka i do tego według mnie bardzo szybka lecz brakuje mi trochę opery i
chyba znów zacznę z niej korzystać

A ja się już przyzwyczaiłem do Chrome''a. Jest to moja główna przeglądarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 14:46, 143872 napisał:

> Dobra przeglądarka i do tego według mnie bardzo szybka lecz brakuje mi trochę opery
i
> chyba znów zacznę z niej korzystać
A ja się już przyzwyczaiłem do Chrome''a. Jest to moja główna przeglądarka.


Moja była, dopóki nie dowiedziałem się, że niebezpiecznie przy niej jest wpisywać jakiekolwiek hasła, już o wchodzeniu na konta bankowe nie mówiąc. Z takimi operacjami poczekam do finalnej wersji... Mimo wszystko przeglądarka świetna, szybka, przejrzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 14:46, 143872 napisał:

> Dobra przeglądarka i do tego według mnie bardzo szybka lecz brakuje mi trochę opery
i
> chyba znów zacznę z niej korzystać
A ja się już przyzwyczaiłem do Chrome''a. Jest to moja główna przeglądarka.


U mnie też chociaż ma jeszcze mozillę i operę to Chrome używam ciągle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2009 o 09:58, fearlord napisał:

Ja, również używam, ponieważ Mozilla się zepsuła. Póki co GC jest świetne. Najbardziej
podoba mi się okno incognito :D


Co to znaczy, że "Mozilla się zepsuła"? :| I tak przy okazji- przeglądarka o której myślisz to Firefox, Mozilla to albo nazwa Fundacji, opiekującej się m.in. Firefoksem, albo nazwa projektu Netscape''a odnośnie rozwijania swojej przeglądarki jako programu open source albo nazwa kodowa silnika dla przeglądarki Netscape Navigator.

Chrome''a zacznę testować gdy wyjdzie końcowa wersja na mój system operacyjny (mam nadzieję, że to już niedługo...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko: pierwsza wersja Chrome''a posiadał bardzo poważny błąd ułatwiający piratom kradziez mych danych osobowych. Czy najnowsza wersja jest bezpieczna? Czy są jakies większe przeciwwskazania bym zaczął jej używać? I skąd ją pobrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować