Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jak Scorpion wykańcza Sub-Zero w nowym Mortal Kombat?

18 postów w tym temacie

FINISH HIM !! racja te słowa cisną się na usta ze wszystkich sił :) ale trochę szkoda że fatality nie będzie takie brutalne ale jeśli będzie efektowne to myślę że przeżyjemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Mortal Kombat skończył się na dwuwymiarowym Ultimate MK3. Przy starszych odsłonach bawiłem sie świetnie nawet w trybie samotnego gracza (choć gra pokazuję pazurki dopiero, gdy mamy pod ręką kumpla). Wszystkie późniejsze części tej serii mordobić od MK4 wzwyż to gry co najwyżej średnie - dobrze bawiłem się jeno przy ''Armageddon''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 13:25, Kędziorus napisał:

Stare mortale to było coś ;)


Ano, nie bez powodu na Gambleriadach odbywały się turnieje właśnie MK.

Dnia 03.09.2008 o 13:25, Kędziorus napisał:

Już czekam na screena, gdzie Sub-zero zrobi fatala na Scorpionie ;D


Nie doczekasz się. Sub-Zero jest za cienki żeby cokolwiek zrobić Scorpionowi. Zwyczajnie nie dorasta mu do pięt :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak dla was ale dla mnie to jest idiotyczny news.Może niedługo zaczniecie pisać o tym ,że witch doctor z diablo będzie miał 22 takich skili a 22 innych a jeszcze innych 11 wogole nie dostanie :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 13:47, vincent16 napisał:

Nie wiem jak dla was ale dla mnie to jest idiotyczny news.Może niedługo zaczniecie pisać
o tym ,że witch doctor z diablo będzie miał 22 takich skili a 22 innych a jeszcze innych
11 wogole nie dostanie :|


A żebyś wiedział jaką poczytność będzie miał taki news o skillach z Diablo 3 ;] Nie chcesz, nie czytaj. Nikt tego nie nakazuje. Ale my wiemy czy dana tematyka wzbudza zainteresowanie, czy nie i jeśli wciąż ono będzie trwać, będziemy pisać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>Nie wiem jak dla was ale dla mnie to jest idiotyczny news.Może niedługo zaczniecie pisać o tym ,że witch doctor z >diablo będzie miał 22 takich skili a 22 innych a jeszcze innych 11 wogole nie dostanie :|

Stary masz w tytule newsa? Jak Scorpion wykańcza Sub-Zero w nowym Mortal Kombat? wiec czego sie po nim spodziewales? bo ja wlasnie tego co jest w tytule -_- a o skillach witch doctora chetnie bym posluchal :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Metalhead dobrze prawi: Kochany Mortal skończył się na UMK3. Im dalej tym gorzej. Beznadziejne mk "special force" czy mk4.. ech.. my z kumplami do dziś jadymy w stare dobre mk2 (wersja na emul. MAME) - coś pięknego:)
A widok sub zero i batmana gapiących się na siebie jest... nawet to śmieszne nie jest.. żałosne:(


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem tylko w 4. I była spoko. Sczególnie na 2 graczy :D
ALe fatality w najnowszej odsłonie MK muszą być i to jak najkrwawsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fiuuu, no musze powiedzieć, że Joker całkiem nieźle wypada :)

Czyżby jednak w nowych fatalitach udało się zahcować ducha starego, dobrego MK? Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować