Zaloguj się, aby obserwować  
st41k3r

MASS EFFECT - Bring Down the Sky i patch

68 postów w tym temacie

Dnia 06.04.2009 o 00:45, Cornelius napisał:

Mam problem podczas instalowania patcha i dodatku wyskakuje mi komunikat: "błąd zapisu
do pliku dlc_unc_opening.bik" Ktoś wie co można n a to poradzić?


Instalujesz dodatek spolszczony? Spróbuj zassać go jeszcze raz... może jakiś błąd danych. Jeżeli nie pomoże, zrób defragmentację dysku, na którym masz ME, ewentualnie reinstall gierki (zachowaj save''y)...

Ja mam edycję kolekcjonerską - zainstalowałem full English i olewam ciepłym moczem "spolszczenie" robione na odpierdziel. To smutne, że polski wydawca tak sobie jedzie z klientem. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 08:11, EverettMcGill napisał:

> Mam problem podczas instalowania patcha i dodatku wyskakuje mi komunikat: "błąd
zapisu
> do pliku dlc_unc_opening.bik" Ktoś wie co można n a to poradzić?

Instalujesz dodatek spolszczony? Spróbuj zassać go jeszcze raz... może jakiś błąd danych.
Jeżeli nie pomoże, zrób defragmentację dysku, na którym masz ME, ewentualnie reinstall
gierki (zachowaj save''y)...

Ja mam edycję kolekcjonerską - zainstalowałem full English i olewam ciepłym moczem "spolszczenie"
robione na odpierdziel. To smutne, że polski wydawca tak sobie jedzie z klientem. :/

Dzięki! Defragmentacja pomogła. A co do polskiego wydania Mass Effect to już nawet myśleć mi się nie chce na ten temat bo szkoda czasu. Mam tylko nadzieje, że ekipa wyciągnie wnioski przy drugim dodatku, żebyśmy na niego znowu pół roku nie musieli czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 15:19, Cornelius napisał:

Dzięki! Defragmentacja pomogła. A co do polskiego wydania Mass Effect to już nawet myśleć
mi się nie chce na ten temat bo szkoda czasu. Mam tylko nadzieje, że ekipa wyciągnie
wnioski przy drugim dodatku, żebyśmy na niego znowu pół roku nie musieli czekać.


No widzisz - błąd zapisu :) A Windows - wbrew zapewnieniom "specjalistów", nie zawsze robi auto-defraga. Warto puszczać go co 2 tyg, szczególnie na krytycznych partycjach.

A co do CDP - obawiam się, że nie wyciągnie. Robią na odpieprz i tyle. Nie wiem czemu - bo taniej i szybciej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem: miesiąc temu kupiłem Edycję Rozszerzona ME.Przechodzę ją trzeci raz.Za każdym razem gadam z każdą napotkaną postacią,zaglądam gdzie się da a mimo to nie mogę znaleźć systemu Asgard i planety Terranova , w którą to wg. opisu dodatku "Bring Down the Sky" ma uderzyć asteroida. Co jest grane!?Czy to ja jestem ślepy ,czy też nad Edycją Rozszerzoną trzeba odprawić jakieś dodatkowe "czary-mary" żeby dodatek zaskoczył?Jeśli tak to powiedzcie jakie. A jeśli nie to prosiłbym o łopatologiczne wskazówki gdzie szukać tej <cenzura> planety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować