Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

WAR - zapisy na beta testy dziś od 19.00!

388 postów w tym temacie

dziwne mi link niedziala ;/ znaczy wyświetla ale nic niema konkretnego aby złożyć zgłoszenie :P Chyba że coś źle rozumie i to ma być rozpoczęte wtedy kiedy będzie u nas 19:00 i to będzie działać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 15:46, saromontes napisał:

dziwne mi link niedziala ;/ znaczy wyświetla ale nic niema konkretnego aby złożyć zgłoszenie
:P Chyba że coś źle rozumie i to ma być rozpoczęte wtedy kiedy będzie u nas 19:00 i to
będzie działać :P


No ja stwierdzenie "zapisy na beta testy dziś od 19" rozumiem jako "od 19", a nie "już teraz" ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejność zgłoszeń, tja? Coś czuje, że po beta testach dla mnie, mam złe doświadczenia z "kto pierwszy ten lepszy" z innych takich okazji (siadająca non stop strona).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie 10 min temu sprawdzałem stronę była niedostępna zadzwoniłem do kumpla żeby był gotowy o 19 a on mi mówi że strona już działa to się już zarejestrowaliśmy, czyżby zaczęli prędzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie fair! Wiele ludzi kupiło pre-ordery, CE, żeby właśnie wziąć udział w OB, a tu co można i tak się dostać nie płacąc, a wcześniej o tym nic nie mówili! No ale cóż, czekam na OB zobacze co i jak... ale WARa raczej nie kupie muszę teraz wejśćan outland i zamówić WotLK:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to zgłoszenie wysłanie i potwierdzone. Rozumiem, że na klucz trzeba czekać do 19:00. A jak z klientem? Czy mogą go pobrać tylko ci co Wara zamówili w pre-orderze?

@down
Już sam sobie poradziłem. Klient już się pobiera, dobrze, że mam 6MB/s, ale i tak jeszcze prawie 4h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klienta można pobierać już teraz, od Pana z EA Polska dostałem link, ale nie przekopiuje go tutaj, za dobrą wróżkę nie mam zamiaru robić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgłoszenie wysłałeś ? CZy wy nie umiecie czytac, założyłeś konto na tej stronie narazie, zgłoszenia od około 19 sa przyjmowane od ludzi z kontami. I to kolejność tych zgłoszeń jest najważniejsza. Tak samo w newsie jest błąd bo sugeruje że liczy się kolejność rejestracji a to nie prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować