Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

WAR - zapisy na beta testy dziś od 19.00!

388 postów w tym temacie

Jestes pewien ze chodzi o fileplay? bo patrzac na forum to jeszcze rozdawanie sie nie zaczelo..
na stronce takze ciagle jest coming very soon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zdobyłem kluczyk od freda ;] dobrze, że nie musiałem się zbytnio wysilać bo w warhamka pogram zapewne jedynie do końca tej darmowej bety.

Edit: a na fileplay wciąż nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe, że to był jakiś błąd ale jak wszedłem
http://www.fileplay.net/keys/warhammer to na środkowym zdjęciu na górze po lewej stronie była tak jakby ścieżka dostępu i był dodanym holding ( czy coś takiego) jak zacząłem się bawić tymi linkami to zawitałem na stronę, na której trzeba było podać datę urodzenia i podać język i jak poprosiłem o klucz to się wyświetliło to co w poście na poprzedniej stronie.
Tak jak mowie to może być jakiś błąd albo coś.

A teraz to zniknęło :| coś trefny ten fileplay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WWWWAAAAAGGGGHHHH! Congratulations you have been accepted for the Warhammer Online: Age of Reckoning OPEN BETA! First of all here is your BETA key:

Działa.
To co wcześniej podałem to widać był błąd strony.
Bardzo przepraszam osoby, które z powodu wcześniejszego posta mogły się zdenerwować.
Do zobaczyska w grze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak klikam linka z gram.pl download to pojawia się strona i nie ma download pusto tylko szukaj i tam ea sports i takie tam a gdzie ściągnąć klienta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uh ah udało się! Teraz jeszcze pociągnąć 9 giga klienta i spotykamy się na becie w niedziele xD Mam nadzieję, że nie okaże się to kolejnym przeciętnym MMO jakich jest od groma... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupia sprawa. Zepsułem konto, które miałem przygotowane na tą okazję. Przy wyborze wieku przeoczyłem zmianę daty (zostało 2008) i później nijak nie chciało mi przydzielić klucza, bo nie skończyłem jeszcze 13 lat (mało tego, nie powinienem się jeszcze urodzić) ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować