Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

WAR - zapisy na beta testy dziś od 19.00!

388 postów w tym temacie

Dnia 04.09.2008 o 21:38, Astropath napisał:

Głupia sprawa. Zepsułem konto, które miałem przygotowane na tą okazję. Przy wyborze wieku
przeoczyłem zmianę daty (zostało 2008) i później nijak nie chciało mi przydzielić klucza,
bo nie skończyłem jeszcze 13 lat (mało tego, nie powinienem się jeszcze urodzić) ^^


To ja zaakceptowałem datę urodzenia jaką wygenerowała strona (2008 itd.) i bez problemu klucz otrzymałem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klucz jest, z fileplay. Natomiast problem jest z rejestracja konta. Wyswietla komunikat mowiacy, ze "wystapil problem z usluga przypominania hasla". Co ciekawe klikam na wielki napis "REGISTER FOR BETA".

Moze lawina rejestrujacych zepsula system ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po całym dniu w pracy wróciłem z myślą, że klucze już dawno rozdane, od niechcenia wchodzę na stronkę i co>>> dostałem kod !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2008 o 06:42, Wielki Bubba napisał:

Kurde zdobyłem trzy klucze i nie mam co z nimi zrobić, bo logowanie na stronie nie działa
:/


A co byś chciał z nimi robić? Rejestracja jeszcze nie działa a nawet jakby działała, to co dalej? Trzeba czekać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś skąd można ściągnąć klienta ale prosto z neta nie poprzez downloader?? Bo co pewien czas wyskakuje mi błąd microsoft c+ czy jakoś tak, przez co nie mogę zostawiać ściągania na noc bo i tak po godzinie padnie :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2008 o 14:30, dgfh napisał:

To tak dorzucam obrazek tego co mi wyskakuje heh. Może ktoś wie co na to poradzić :/.


radze scaignac torrentem, mi poszlo w jedna noc bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, o dziwo udało mi się zdobyć klucz do bety, ale nie bawi mnie ściąganie 8,50GB w 7 częściach i każda się sciąga po 5-7h -.-, mógłby ktoś podać link do torrenta z klientem bety? Bo sprawdzałem na kilku stronkach z torrentami, ale tam każdy kilent ma wagę 9GB+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało się Wam założyć konto do gry?? Mi cały czas wyskakuje okienko, o odzyskiwaniu hasła.

Możecie dać jakieś wskazówki jak założyć konto ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2008 o 19:32, Sashion napisał:

O, o dziwo udało mi się zdobyć klucz do bety, ale nie bawi mnie ściąganie 8,50GB w 7
częściach i każda się sciąga po 5-7h -.-, mógłby ktoś podać link do torrenta z klientem
bety? Bo sprawdzałem na kilku stronkach z torrentami, ale tam każdy kilent ma wagę 9GB+


http://download.goa.com/war/clientdl/wareuopenbeta.torrent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

--> Air

Co należy zrobić po otrzymaniu klucza - cytat z oficjalnej strony:

We have improved the beta client downloader based on your feedback. Now, if you download the client you will be able to set the upload and download speed to suit your connection. This will make the download significantly faster for many of you. If you don''t already have the client for the open beta then go here to get it.

Many of you may be wondering what to do with your open beta key also. Before the servers open on Sunday we will open the validation page and you will be able to complete your preparations for the start of the open beta. We will of course post an update to let you know the moment the page is available.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem. Ściągam betę przez ich oficjalny downloader. Wszystko było Ok do ok 35%. Ściągało mi pełną prędkością. Teraz spadła ona do 30kb/s i wyskoczył napis "Problem connectiong. Please check your networ settings."
Możliwe, że to wina zablokowanych portów. Wiecie może które powinienem odblokować, aby wszystko wróciło do normy?

edit. Dziwne - chwilę po napisaniu posta, prędkość wróciła do normy, ale napis pozostał. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować