Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

WAR - zapisy na beta testy dziś od 19.00!

388 postów w tym temacie

Kurcze

Czy komuś udała się już sztuczka z rejestracją ? U mnie ciągle to samo czyli, że usługa rejestracji jest "chwilowo" niedostępna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto powiedział że tam czas jest podawany w GMT? Nic takiego nie napisali w newsie, a na wow-europe.com czas podają w CEST czyli w takim czasie jaki mamy... to jest europejska strona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wundabar !

U mnie ruszyło. Wyjątkowo polecam używać IE. Po kliknięciu w register załadowała się czarna strona. Magiczna kombinacja F5 i jeszcze raz F5, 30 sekund czekania i pojawia się proces rejestracji. :)

EDIT

Step 3 - nie ładuje się obrazek z kodem ;] eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja siedze cały czas na IV stepie summary przy rejestracji i poki co jak chce isc dalej to wyskakuje "An error occured, we are unable to process your request (code 414). Biorąc pod uwage ze niemal przy kazdym stepie tak mialem dalej trzeba czekac...;/ Ale juz tylko 1 step i koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na forum bety używają GMT stąd raczej domyślnie wszystkie newsy są w GTM.
Na fFF tez działa tylko, że FF zrywa połączenie po dłuższym ładowaniu a IE ładuje o oporu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera by trafiła ten 3 step... Po co oni w ogóle otwierają rejestrację dla wszystkich skoro jeszcze nie działa? nie mówiąc już o tych opóźnieniach... Czy to jest poważna firma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować