Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

WAR - zapisy na beta testy dziś od 19.00!

388 postów w tym temacie

Dnia 03.09.2008 o 19:24, Fenrisulfr napisał:

No ja nie wymięknę mogę jeszcze tak długgooo wciskać Ctrl+R :D

a nie lepiej F5? :P

cos mi sie wydaje ze to taki chwyt marketingowy ze to dzisiaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm dziwne już ponad 31 minut i wciąż nic. Czy ktoś dostał jakiegoś maila od nich ?? Bo na innym serwisie pisze ze otrzymuje sie maila od producentów (whatever) z cd keyem i potem sie rejestruje konto warhammera na oficjalnej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EPIC FAIL może najwyżej zaliczyć gram.pl, na innym polskim źródle przy newsie dotyczącym kluczy z Fileplay jest "ok. 19.00", a nie "o 19.00"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na innych stronach klucze już rozdane. Ech... zarejestrowałem się na kilku innych, ale od żadnej z nich nie wrócił do mnie nawet zwrotny mail do aktywowania konta forumowego (gmail). Ciekawe co się dzieje z fileplayem... Za naszymi plecami rozdają? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widocznie okaże się że trzeba było inaczej zrobić inni już bedą z kluczami i będą już ściągać a my nic nie będziemy wiedzieć xD .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy w ogóle dostaliście jakiś email potwierdzający? Bo ja dostałem coś z IGNu i nie wiedziałem czy to to, ale kliknąłem na aktywację, a potem zalogowałem się normalnie na multiplay - wy też dostaliście email o IGNie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak jest szansa dla wielu, aby za darmo wypróbowali nowego Warhammera!

A twórcy zapewniali, że takiego czegoś nie będzie - jak widać wszystko się zmienia. To mnie cieszy, bo wcześniej dostęp do wersji beta mieli tylko i wyłącznie osoby, które złożyły pre ordera, albo były we wcześniejszych fazach beta testów. Sam niestety nie skorzystam - zwyczajnie mnie ta gra nie interesuje. Inaczej - może mój komputer nie jest tą grą zainteresowany, bo nawet nie będzie w stanie jej obsłużyć ;-) A szkoda, bo z chęcią bym zagrał. Ciekawe, ale pewnie już limit 50 tysięcy został wyczerpany, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować