Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

WAR - zapisy na beta testy dziś od 19.00!

388 postów w tym temacie

Dnia 03.09.2008 o 17:26, Beza101 napisał:

No proszę.. Założyłem na gmailu i przyszedł mail :D Mam nadzieję że się zalapie :)

Jak czekasz na maila z zagranicznych serwisów to tylko gmail ;] Zazwyczaj na wp czy onet po prostu nie przychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 17:31, Grubis napisał:

czyli po zarejestrowaniu o 19 cos tam powinno sie pojawic znowu do rejestracji :}?


chyba tak :P przekonamy sie o 19:00 :) Będzie 18:40 to zaczne strone co chwile odswiezac by zgłośic się jak najszybcej xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obym się załapał na betę. :P
Na takie "poważne" sprawy zapisuję się tylko i wyłącznie na gmailu. Zanim przyjdzie na wp to minie przynajmniej z pół godziny. Nie mam zaufania do tych portali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra inicjatywa ze strony GOA ;)
Jakie to szczęście, że już nie muszę się o ten klucz ubiegać. Życzę powodzenia tym, którym zdobycie dostępu do Bety WAR jeszcze się nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo jestO.o my mamy ZAGWARANTOWANĄ wejsciówke do OB a to tylko beta key giveaway :P dla tych co też chcieliby zobaczyć gierkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientowałem sporo Strpn o WAR dostało klucze do rozdania, tak więc teraz trzeba czekać do 19, a bete już ściągniętą mam tak więc mam nadzieje że jeszcze dzisiaj zagram :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 18:27, Bruherd napisał:

Z tego co się orientowałem sporo Strpn o WAR dostało klucze do rozdania, tak więc teraz
trzeba czekać do 19, a bete już ściągniętą mam tak więc mam nadzieje że jeszcze dzisiaj
zagram :D


To pochwal sie jak Ci sie to uda bo z tego co ja widze to:

Mimo, iż premiera gry Warhammer: Age of Reckoning została zaplanowana na 18 września, a dzieło studia EA Mythic osiągnęło status "gold" już jakiś czas temu, będziemy mogli się z nim zapoznać na 11 dni przed oficjalną premierą. W niedzielę zostaną zainaugurowane beta testy tego MMOcRPG-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zdobyć klucz zalogowałem się na fileplay i klikam w get your key from filem play czy jakoś tak i się pojawia obrazek warhammer a klucza nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować