Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

WAR - zapisy na beta testy dziś od 19.00!

388 postów w tym temacie

Około 6:40 wszedłem na stronę Fileply i złapała mnie cholera:P Wpadłem od razu na forum, a następnie na forum freedyhouse. Klucz przysłali mi po 12, teraz ściągam klienta.
Yee.

Same bluzgi cisną mi się na języku pod dresem autora newsa. Najwyraźniej wieczór skojarzył mu się z dobranocką, na którą nie chciał się spóźnić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh porejestrowalem sie gdzie sie dalo i tak i tak nie otrzymalem keya ;/ Tak mi na nim zalezalo.. Dlatego jakby ktos mial 2 cdkeye i jeden moglby oddac to bardzo bym prosil o wyslanie na piotrbezubik55@gmail.com bede bardzo wdzieczny dla osoby ktora by wyslala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 15:10, stasiecki napisał:

No, jednak zdobyłem klucz, oczywiście z freedyhouse. Klient już prawie pobrany, więc
do zobaczenia 7 września na testach.

Czy byłbyś tak miły i wysłał na dawid.gry_(at)_gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeest jednak dostałem ze strony www.warhammermovies.com - wystarczylo miec tam konto i sie zalogowac i kliknac w baner na ktorym napisane get warhammer beta key czy jakos tak.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też zdobyłem kluczyk z freddys house. Poluje też na ten z fileplay i jeżeli się załapie to chętnie go komuś oddam. Może warto by było powypisywać na forum nasze nicki z gry i w miare mozliwosci bety stworzyc jakis klan/gildie etc.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 17:04, KizioPL napisał:

Ja też zdobyłem kluczyk z freddys house. Poluje też na ten z fileplay i jeżeli się załapie
to chętnie go komuś oddam. Może warto by było powypisywać na forum nasze nicki z gry
i w miare mozliwosci bety stworzyc jakis klan/gildie etc.?



Na 11 dni? I tak kazdy bedzie latal i zwiedzal zeby zobaczyc jak najwiecej a przy okazji startu bedzie przeciez wipe. Po starcie to tak, idea dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, po rejestrowałem się wszędzie i nic :/, dołączę się do prośb innych. Jakby ktoś miał dwa cd-keye proszę mi podesłać Rycerz4@op.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 12:55, pkapis napisał:

> Ja tam zerkam jeszcze czasem na te stronke bo jak mi sie uda wyrwac keya z Fileplay
to
> oddam komus kto nie zdarzyl sie zarejestrowac czy z innych powodow nie dostal.

Masz już jakichś kandydatów? Jeśli nie, to ja chętnie, gdyby Ci się trafił. :-) A jeśli
się nie trafi, napisz jakąś recenzję - bo że będziesz grał na pewno to wiem.


Yeeeah c''mon babe it''s your lucky day :D Dawaj namiary na siebie, mam drugi key :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.09.2008 o 17:18, Terrorite napisał:

Yeeeah c''mon babe it''s your lucky day :D Dawaj namiary na siebie, mam drugi key :)


pkapis@wp.pl
Dzięki. Specjalnie z tej okazji zacznę testowanie od Chaosu. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja też sie niestety nie załapałem:/ zarejestrowałem się wszędzie ale nic z tego... Więc może jesli ktoś bedzie miał jakiś wolny klucz to bym bardzo prosił o wysłanie mi na mati122@o2.pl:) będe wdzięczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos sie mial czym podzielic to mkvindur7@gmail.com plooose;p

a jesli chodzi o news to na ich forum jest mowa o dniu dzisiejszym i godzinie 18-19 nie wczorajszym... poslizg tlumacza bardzo duza iloscia kluczy ( 50000) jakie maja do rozdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 17:25, pkapis napisał:

pkapis@wp.pl
Dzięki. Specjalnie z tej okazji zacznę testowanie od Chaosu. :-)


Ok, wyslalem :) Tak na marginesie, ze smiesznych zdarzen dzisiaj wlasnie kiedy wysylalem Ci klucz przyszedl do mnie mail ze sie zalapalem na bete Darkfall. Ołmajgad... i skad ja teraz czas na to wszystko znajde :)

P.S. Jak beta wystartuje to musimy sie spotkac ingame i pozwiedzac ten swiat. Paru gamoni z Orderu tez usiec wypada. Niech wiedza kto rzadzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować