Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

WAR - zapisy na beta testy dziś od 19.00!

388 postów w tym temacie

No to sobie chyba nie zagramy już w niedziele... Wyjątkowo źle się przygotowali na otwarcie open beta testów... systemów mailów pewnie w ogóle nie wysłał... jedyne co zrobili dobrze to chyba to że udostępnili klienta gry wcześniej, przynajmniej sobie można go było ściągnąć za wczasu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zalogować? To przyszedł Ci mail z aktywacją? masz szczęście... :/ Teraz to raczej już się nawet nie da procesu rejestracji ukończyć... Obrazek się wczytać już nie chce... nie mówiąc już o przejściu stepa 2 z ciągle wyskakującym błędem 414... miejmy nadzieje że zasmakujemy jeszcze dziś Wara choćby z godzinkę jeszcze przed 24 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe ale sie przygotowali na te testy :)

prawie mi sie utworzyc konto udalo, przy ostatnim krokui mnie cofnelo do stepa 2 bo niby niepoprawny kod z obrazka byl :D

no nic dzis juz pewnie nie zagramy moze jutro albo we wtorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle Europa w tyle. Beta WotLK w Europie prawie 3 dni była niegrywalna nie mówiac o bugach przez które po zalogowaniu i tak nie dało sie grac i ciągłych komunikatach "World server is down", więc coś mi sie wydaje, że to tak nas wszystkie firmy maja w głębokim poważaniu.

Niech się ciesza że chociaz doszli do jakiegoś stepu niektorzy ja mam caly czas czarny ekran nie wczytuje sie kompletnie nic, juz wolałbym błedy przynajmniej wiadomo ze nie działa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh tak jakby nie mogli uruchomic tego 2-3 dni temu.. ludzie by na spokojnie sobie konta zalozyli..

Do tego oczywiscie mam pecha:P widze ze ludzie juz konta pozakladali..,a mi sie nie udalo przez krok 3 przebrnac...:P errors ftw ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ciagle próbuje utworzyć nowe konto (chociaż w ogóle nie rozumiem po co, bo mam już stare konto zakładane na tej samej stronce) i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

We are sure most of you followed our news about the registration page and the patch process so far. During the day some of you have encountered issues with these steps. We are aware of the situation and are working on solutions.

As we wrote in previous news connecting to our account system might lead to timeouts (error message 414). The link between the website and our account database needs some optimisation. Our technicians are working on that and, while their work will temporarily slow down the registration process we expect some improvements soon.

It might happen that the patcher stops working. The technical teams continue to improve the performance of the patcher and some of their changes might lead to a disconnection between your client and our patch server. In this case please restart you patcher, it will continue its download at the beginning of the last file you downloaded during the disconnection.

There has been a misunderstanding about the creation of new accounts. If you already have an account on www.war-europe.com , you don’t need to create a new one and can activate your key directly here.

Some of you have received error messages stating that your Open Beta code has expired. We are currently looking for the reason of this error message. Rest assure that your code is definitely valid.

We are sorry for the inconvenience and are working hard to improve the whole situation.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 16:49, Cainoor napisał:

Ja ciagle próbuje utworzyć nowe konto (chociaż w ogóle nie rozumiem po co, bo mam już
stare konto zakładane na tej samej stronce) i nic...


Nie musisz zakładać nowego konta...

"There has been a misunderstanding about the creation of new accounts. If you already have an account on www.war-europe.com , you don’t need to create a new one and can activate your key directly here ( http://www.war-europe.com/#/myproductkey/)."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mogę sobie ciągle konta u nich na stronie założyć, bo wylatuje mi non stop już od dwóch dni:
"The registration service is momentarily unavible. We apologise for the inconvenience."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może w końcu coś naprawiają.

Serwery już działają .... tu i tak kupa bo 3/4 ludzi niezarejestrowana ;/ A mi od kilku godzin jeszcze mail nieprzyszedł fajnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować