Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

WAR - zapisy na beta testy dziś od 19.00!

388 postów w tym temacie

Dnia 08.09.2008 o 09:56, Astropath napisał:

> od dwóch godzin się rejestrowałem niema co najdłuższa rejestracja w życiu :P ale
mam
> konto już klient kończy się patchować i idę grać mam nadzieję :)

Udało Ci się dziś rano aktywować open beta key? Raz na 10 prób udaje mi się zalogować,
choć i tak z błędem. Potem próbuję aktywować klucz, ale trafiam tylko na czarny ekran.


Tak udało, ale teraz mam inny problem :) no może nie problem, mianowicie ta gra mnie już wkurzać zaczyna, dali jeden serwer i trzeba czekać 18minut żeby pograć ;/ co to będzie później http://img84.imageshack.us/my.php?image=wogb6.jpg. Druga sprawa ta gra niema takich wysokich wymagań po uruchomieniu gry odrazu w opcjach miałem high quallity i wysoką rozdziałke na kompie 2.4ghz 1gb ram i radeon x1950

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej a nie wybrales przypadkiem jezyka "francuski"?bo to [FR} kolo serwa hmm... moze dlatego widzisz tylko 1...
a moze to znaczy free realm..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 10:39, Xeoo napisał:

Ej a nie wybrales przypadkiem jezyka "francuski"?bo to [FR} kolo serwa hmm... moze
dlatego widzisz tylko 1...
a moze to znaczy free realm..?


To jest francuski serwer bo questy po francusku są ;/ lipa lagi, ciężko się na serwer dostać (czekałem ponad 30minut)i ciężko sie zarejestrować, ale za to fajne udźwiękowienie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 20:35, Gruberius napisał:

Czy ktoś wie ile trzeba czekać na otrzymanie potwierdzenia rejestracji kodu? Ja go dzisiaj
wprowadziłem i od 4 godzin czekam na potwierdzenie.


U mnie ponad 5h na liczniku ;) Zwyczajnie trzeba uzbroić się w cierpliwość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja teraz to już nie wiem, dostałem maila o żadnej treści po prostu, nie wynika z niego czy poprawnie się zarejestrowałem czy nie, przesłali mi tylko mój login. Oczywiście zalogowanie tym do patchera nie jest możliwe, oni żarty sobie chyba robią. Po co takiego maila dostałem po 5h...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 21:09, szamanv napisał:

No ja teraz to już nie wiem, dostałem maila o żadnej treści po prostu, nie wynika z niego
czy poprawnie się zarejestrowałem czy nie, przesłali mi tylko mój login. Oczywiście zalogowanie
tym do patchera nie jest możliwe, oni żarty sobie chyba robią. Po co takiego maila dostałem
po 5h...


To mail potwierdzający poprawne utworzenie konta. Na gmailu przyszedł do mnie od razu po aktywacji. Na poczta.onet po 5h. Co w sumie było okrutne, bo ucieszyłem się niezmiernie, że w końcu klucz mi zatwierdzili a tu lipa :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam cały czas problemy ze sciągnięciem patcha cały czas na 98% mi pisze że "client is unable to retrieve world.myp from patch server.. please start patch again in a short while" Instalowałem gre z 3 razy i nic nie pomagało ciągle problem z tym patchem....
Chyba sobie dam spokój z ta betą i pre orderem bo nie chce mi sie bawić takie coś w kółko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może ile waży patch który się sciąga dopiero po zaaologowaniu? Ja już czekam sporo na maila podtwierdzającego i na razie kicha... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 16:40, lukfaf napisał:

Wiecie może ile waży patch który się sciąga dopiero po zaaologowaniu? Ja już czekam sporo
na maila podtwierdzającego i na razie kicha... ;p

196MB o ile dobrze pamiętam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dostałem maila potwierdzającego rejestrację klucza, ale udało mi się mimo to ściągnąć patcha i zalogować do gry. Tylko po to by po 10 minutach się wylogować. Na szczęście nie zdecydowałem się na zakup tej gry. Wracam do WoWa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, można już ściągnąć patcha, ciekawe czy chociaż dojdzie do końca. Już straciłem nadzieje, ale może po tych męczarniach uda mi się w końcu zobaczyć co Warhammer Online ma wspólnego z moim ukochanym WFRP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować