Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

WAR - zapisy na beta testy dziś od 19.00!

388 postów w tym temacie

Ja wam podam sposób jak się zarejestrować. Sprawdzony i działający. Jeśli nie dostaliście maila potwierdzającego konto. Więc tak:
1. Otwieracie patchera i klikacie Create account i otwiera się strojna z rejestracją. Tworzycie konto i po paru minutach dostajecie email.
2. Potwierdzacie konto.
3. Wpisujecie beta key na odpowiedniej stronie.
4. Dostajecie maila.
5. Czekacie parę godzin (ja czekałem chyba 3)
6. Ściągacie patcha i gracie :p

Robione na FF 3. Czy uda się wam zarejestrować zależy od obrazka. Mi się wczoraj udało i już gram :p. Jak wam się uda mówcie na jakim świecie gracie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dostałeś mail aktywacyjna konta to próbuj do oporu. Jeśli nie róc tak jak pisałem. Przypominam żeby poczekać parę minut bo maile mają spore opóźnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie przeciez od wczoraj mozna grac bez potwierdzenia klucza, znaczy wpisujem na stronie klucz i swoje dane i wchodzimy na server - nie czekamy na mejla ktory poinformuje nas o poprawnosci klucza... czytac newsy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy ten news brzmi bardzo komicznie... ;) Nie powinno pisać ''''zapisy na beta testy'''' , tylko ''''zapisy do użerania się z niedziałającą rejestracją kont''''. Nie rozumiem jak taka jedna wielka porażka mogła trafić do ogólnodostępnego użytkowania. Na pewno bardzo źle wróży to pełnej wersji tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować