Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GOG.com - beta 8 września

16 postów w tym temacie

No nareszcie jakieś info. Czekam z niecierpliwością. Tylko czemu tak mało o tym słychać skoro to inicjatywa CDP?? Myślałem że więcej uwagi poświęcicie swojemu nowemu "dziecku".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiążę z GOGiem ogromne nadzieje, dzięki niemu poznam tytuły które tak zachwycały nieco starszych ode mnie graczy a które z powodów technicznych i finansowych już nie da się zdobyć.

Jeśli udostępnią Pył z naprawionymi błędami będę w 8 niebie :D
Szkoda że nie mogę się zapisać, poprawki eh:/
Ciekawe jak z opłatami, spróbuję się dowiedzieć coś w wolnym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 10:58, Lailonn napisał:

Czy system działania tego GOG będzie coś ala Steam? Czy będzie można płacić tylko kartą
czy tak jak na gram.pl ?


System płatności na GOG.com obsługuje karty Visa i Mastercard, zarówno kredytowe, jak i debetowe, ale tylko te (debetowe) które umożliwiają zakupy przez internet. W razie wątpliwości czy Twoja karta "obsługuje" zakupy w sieci, polecam skontaktować się z bankiem, w którym posiadasz konto i sprawdzenie czy Twoja karta umożliwia takie zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że cieszy mnie zainteresowanie tą inicjatywą.

Pomijając już, że jest ona w tej chwili dość popularna w Polsce, to i także na zachodzie sporo ludzi jest nią zainteresowanym. Ja sam oczywiście zapisałem się i czekam, aż rozpoczną się beta testy. Z chęcią przyłączę się do testów, być może zakupię także jakąś grę - o ile będzie akurat to tytuł, który nie dość, że mnie zainteresuje, to pod względem cenowym nie obciąży zbytnio mojego budżetu. No, jeszcze 4 dni i zaczynamy zabawę w beta testerów GOG! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na betę się zapisałem, na pewno skorzystam ;) Ale z drugiej strony przyszłość GOG.com jest trochę niepewna, m. in. ze względu na brak zabezpieczeń, przecież te stare gry są bardzo małe, więc szybko znajdą popularność na różnych forach i innych sieciach P2P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 19:39, tomas92 napisał:

Na betę się zapisałem, na pewno skorzystam ;) Ale z drugiej strony przyszłość GOG.com
jest trochę niepewna, m. in. ze względu na brak zabezpieczeń, przecież te stare gry są
bardzo małe, więc szybko znajdą popularność na różnych forach i innych sieciach P2P...

Z drugiej strony i tak zabezpieczenia nie stanowią problemu dla piratów, zwłaszcza że te tytuły scrackowano już lata temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to dobrze że nie zdecydowałem się na wzięciu udziału w beta testach Good Old Games , ponieważ jak na razie gry które można tam kupić nie robią na mnie tak dobrego wrażania , jak bym chciał aby na mnie robiły. A poza tym to CD Projekt nie będzie się skupiał przede wszystkim na Polsce , a to jest moim zdaniem poważny błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować