Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer Online - abonament znany

43 postów w tym temacie

Szkoda, że nie można opłacić za cały rok, a nawet jak w przypadku LotRO - dożywotnio. : P

Póki co czekam na przychylne opinie i obiektywne oceny, to może zainteresuje się tym tytułem. WoW ma zbyt cukierkowy klimat, a AoC za dużo bugów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Grę będzie można nabyć w cenie sugerowanej 139,90 zł, w skład której wchodzi także miesięczna rozgrywka".

I dlaczego wprowadzacie ludzi w błąd ? No może nie do końca wprowadzacie, ale podajecie niepełne informacje.
To samo było z WoWem: Ci, którzy chcieli od samego początku płacić zdrapkami trafiali na zonk przy próbie stworzenia konta pt. "podaj numer karty kredytowej lub pre-paida". A info o tym podaliście tak po miesiącu od premiery.
Tyle, że tam można było to obejść. Tutaj może się nie udać.

Dlatego uprzedzam z góry, że jeśli ktoś nie posiada aktywnej karty kredytowej lub płatniczej obsługującej płatności online i liczy na pre-paidy (a ja jestem taką właśnie osobą), może dodać sobie do owej sugerowanej ceny jakieś 100 zł + zapewne (jeśli zamawia kartę online) przesunąć datę premiery o dzień-dwa do przodu (w przypadku poczty polskiej nawet na początek przyszłego tygodnia).
A jakoś nie wydaje mi się, abym w Empiku 18-tego dostał razem z grą takiego pre-paida.

BTW, czy na gram.pl będzie możliwość zamówienia takiej karty do WARa ?

A to jednak jest różnica dość zauważalna.
Chyba, że ja o czymś nie wiem.
IMO powinno być tak, że podjesz numer seryjny gry i już masz aktywne konto na 30 dni. Ale to tylko pobożne życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, puki co można się tylko zarejestrować na stronie, chyba że coś przeoczyłem. Swoja drogą abonament nie mały, ciekawe jaki produkt dostaniemy za taka kasę? Bo nie wyobrażam sobie płacić tyle kasy jak będzie tyle bugów co w AoC. Wiem że wszystkich bugów się nie da wyeliminować ale wszystko w pewnych granicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 10:35, Alundro napisał:

Dann już są na gram.pl karty pre paid do WARa wystarczy spojrzeć do sklepu


Ok, dzięki za informacje.
Po prostu parę dni temu jak sprawdzałem, to po kliknięciu linka do pre-paida faktycznie wyskakiwał pre-paid, ale do WoWa. ;-)

I jeszcze raz uczulam na to, co napisałem w poprzednim poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>Hmm, puki co można się tylko zarejestrować na stronie, chyba że coś przeoczyłem. Swoja drogą abonament nie mały, ciekawe jaki produkt dostaniemy za taka kasę? Bo nie wyobrażam sobie płacić tyle kasy jak będzie tyle bugów co w AoC. Wiem że wszystkich bugów się nie da wyeliminować ale wszystko w pewnych granicach.<<


To jest tyle samo co abonament do WoW''a, na samym poczatku WoW byl jednym wielkim bugiem a ludzie i tak placili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki samo abonament jak w wowie... czyli 40pln za miesiac grania mniej wiecej - kurcze jakby tak euro jeszcze spadlo to byloby miło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 10:23, Dann napisał:

"Grę będzie można nabyć w cenie sugerowanej 139,90 zł, w skład której wchodzi także
miesięczna rozgrywka
".

I dlaczego wprowadzacie ludzi w błąd ? No może nie do końca wprowadzacie, ale podajecie
niepełne informacje.
To samo było z WoWem: Ci, którzy chcieli od samego początku płacić zdrapkami trafiali
na zonk przy próbie stworzenia konta pt. "podaj numer karty kredytowej lub pre-paida".
A info o tym podaliście tak po miesiącu od premiery.
Tyle, że tam można było to obejść. Tutaj może się nie udać.

Dlatego uprzedzam z góry, że jeśli ktoś nie posiada aktywnej karty kredytowej lub płatniczej
obsługującej płatności online i liczy na pre-paidy (a ja jestem taką właśnie osobą),
może dodać sobie do owej sugerowanej ceny jakieś 100 zł + zapewne (jeśli zamawia kartę
online) przesunąć datę premiery o dzień-dwa do przodu (w przypadku poczty polskiej nawet
na początek przyszłego tygodnia).
A jakoś nie wydaje mi się, abym w Empiku 18-tego dostał razem z grą takiego pre-paida.

BTW, czy na gram.pl będzie możliwość zamówienia takiej karty do WARa ?

A to jednak jest różnica dość zauważalna.
Chyba, że ja o czymś nie wiem.
IMO powinno być tak, że podjesz numer seryjny gry i już masz aktywne konto na 30 dni.
Ale to tylko pobożne życzenia.


Do uruchomienia gry wymagane jest posiadanie karty płatniczej lub karty pre-paid. Gra przeznaczona do działania wyłącznie na europejskich serwerach

Ten napis powyżej jest w czerwonej ramce. Tak samo w sklepie ultima czy tez gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 10:23, Dann napisał:

Dlatego uprzedzam z góry, że jeśli ktoś nie posiada aktywnej karty kredytowej lub płatniczej
obsługującej płatności online i liczy na pre-paidy (a ja jestem taką właśnie osobą),
może dodać sobie do owej sugerowanej ceny jakieś 100 zł + zapewne (jeśli zamawia kartę
online) przesunąć datę premiery o dzień-dwa do przodu (w przypadku poczty polskiej nawet
na początek przyszłego tygodnia).


Załóż sobie konto w Mbanku. Założenie nic nie kosztuje, prowadzenie konta nic nie kosztuje, nie musisz prowadzić regularnych wpłat na to konto i dostajesz kartę (za darmo oczywiście), którą możesz płacić w internecie.

Osobiście oczekuje bardzo wiele po WAR i mam nadzieję, że się nie zawiodę, ale jakaś szansa, że mi się nie spodoba zawsze jest. W ten sposób przynajmniej stówa za ten pre-paid zostanie w kieszeni. No i mam tą satysfakcję, że nie będę miał obsuwy z powodu braku pre-paidów (grę mam zamiar kupić w empiku a tam nie wiadomo czy pre-paidy będą od razu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 11:49, RedSqll napisał:

A później się dziwią ze tyle jest prywatnych servów... porażka.


Prywatne serwery są dla leserów, dusigroszy i dzieci, którym mamusia nie da kieszonkowego na WAR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 10:58, hostage napisał:

To jest tyle samo co abonament do WoW''a, na samym poczatku WoW byl jednym wielkim bugiem
a ludzie i tak placili.


Nie potrafię sobie przypomnieć, a gram od początku... Może jakieś konkrety, a nie wyssane z palca bujdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dann i inni: Do rejestracji konta NIE jest wymagana rejestracja karty ani zakup pre-paidu. Można bez żadnych zobowiązań grać na 30-dniowym okresie zawartym w pudełku , a dopiero potem zdecydować co do sposobu dalszej subskrypcji lub rezygnacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 12:19, Alundro napisał:

Polecam www.freddyshouse.com właśnie po 2.5 h dostałem cd keya na open bete może się
załapiecie jeszcze.


zarejestrowalem sie tam wczoraj, 10minut temu dostalem kluczyk :] teraz jeszcze sciagnac 9gb klienta ;)

aha klient jest na oficjalnej stronie WARa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 11:57, hincu1981 napisał:

Dann i inni: Do rejestracji konta NIE jest wymagana rejestracja karty ani zakup pre-paidu.
Można bez żadnych zobowiązań grać na 30-dniowym okresie zawartym w pudełku , a dopiero
potem zdecydować co do sposobu dalszej subskrypcji lub rezygnacji...


A próbowałeś założyć konto w WoWie ? Życzę powodzenia bez karty albo zdrapki.
Chyba że ja o czymś nie wiem. Skąd posiadasz te informacje ?

PS. Specjalnie dla potrzeb stworzenia konta w WARze nie będę zakładał konta w Mbanku, to głupota. To już wolę poczekać te 2-3 dni dłużej.

A co do wszelakich napisów w sklepach, to dlaczego w tym newsie też nie można było ich zamieścić ? Tylko tyle, że 30 dni gratis. Już przykład WoWa pokazał, że takich informacji nigdy za wiele, bo do dzisiaj ludzie mają z tym problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować