Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wymyśl nazwę dla nowego sklepu - czas przedstawić zwycięskie typy!

147 postów w tym temacie

Spayki

Zdziwieni liczbą mnogą użytą w tytule tego newsa? Zupełnie niepotrzebnie, już spieszymy z wyjaśnieniami! Nie jedna, jak pierwotnie zakładaliśmy, ale aż sześć osób zostało nagrodzonych w konkursie polegającym na wykreowaniu nazwy dla nowego sklepu!

Przeczytaj cały tekst "Wymyśl nazwę dla nowego sklepu - czas przedstawić zwycięskie typy!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na nowy sklep z nową nazwą - stworzoną przez gramowiczów.
Tylko dziwnie czuję że jak wybrali tyle to pewnie nie użyją żadnej z tych nazw. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że to wycofanie z umowy im się opłaca. Kto normalny dał by 700zł (cena hurtowa) prawie bez wysiłku. Nie dobrze CD-Projekt. Zawiodłem się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 14:24, Anim napisał:

Czekamy na nowy sklep z nową nazwą - stworzoną przez gramowiczów.
Tylko dziwnie czuję że jak wybrali tyle to pewnie nie użyją żadnej z tych nazw. :)


Macieju, czytaj uważnie "tym samym żadna z nadesłanych nazw nie trafi do logotypu nowego sklepu" ;p

lol94 > nie wiem jak CDP, ale my na pewno zrobiliśmy świetny interes. Zwłaszcza że po przeliczeniu te EK mają podobną wartość co X360. I tak, to była ironia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna osoba zaproponowała całkiem ciekawy pomysł nazywania teraz sklepu.gram Binarną maskotką, przecież to wyróżniająca się nazwa, trzeba to uhonorować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ciężko uwierzyć, że wśród 10 000 prac nie znaleziono żadnej odpowiedniej dla sklepu... no a te wyróżnienia to ekhm... wygląda jakby wyróżniono pierwsze kilka prac, a reszty nie czytano ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezu Kochany, a ja miałem nadzieję na: www.binarna-maskotka.gram.pl - profesjonalny sklep z grami ^^ Binarna Maskotka forever! ^^ Eh, i chyba te Alone in the Dark to dlatego, że nikt tego kupić nie chce ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xbox nie trafi do nikogo..;p opłaciło się wam hihi swoją drogą jesteście strasznie wybredni jakby mój tata tak długo się zastanawiał nad mym imieniem to ostatecznie nie nazywałbym się inaczej jak Bezimienny;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to było do przewidzenia - odstąpienie od wcześniej zaplanowanej nagrody na rzecz nagród pomniejszych wraz z jednoczesną rezygnacją z nazwy sklepu logotypem będącym laureatem całego konkursu. Klasyk. I z całym szacunkiem, wyróżnione nazwy są raczej słabe i kompletnie nietrafione z marketingowego punktu widzenia. To oczywiście jedynie moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież wiadomo było, że to przekręt. Konkurs miał na celu wyłowienie dużo pomysłowych sloganów które potem wykorzystają przy sklepie wzorujac sie na nich, albo w innych celach marketingowych. Natomiast nie ktorym wyslaja jakies lipne nagrodya nie x360. Gratuluje gram.pl mistrzowskiego posunięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 14:26, Spaykus napisał:

Macieju, czytaj uważnie "tym samym żadna z nadesłanych nazw nie trafi do logotypu
nowego sklepu
" ;p


Dominiku - masz rację nie przeczytałem uważnie :) hehehehehe ale teraz śmieję się już do rozpuku :D

Binarna maskotka rządzi :P

Boję się jak ostatecznie nazwiecie sklep...

BTW www.binarnamaskotka.pl jest wolna można ją kupić za grosze - i co się stanie jak taka domena trafi w ręce konkurencji!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować