Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wymyśl nazwę dla nowego sklepu - czas przedstawić zwycięskie typy!

147 postów w tym temacie

Co tu dużo mówić- wykorzystali( others ;), dzisiaj Lost. :D) lukę "prawną". Jeśli im się nic nie sopdoba, to nikt nie dostanie Xboxa 360. hehe, pewnie niektórzy kilkanaście bardzo solidnych minut myśleli jakby ten sklep nazwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się jak żałosne musiały być te propozycje, że nagradzacie takie beznadzieje...Przed chwilą przy dłuższym posiedzeniu na kibelku, próbowałem wymyslić gorsze nazwy. Nie udało mi się. To jakiś żart z tymi wyróżnieniami, nie? Wybraliście kilka losowych, żeby nie dać nikomu x360 za taka żenadę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może istnieć też inna teoria:
ci co mieli wybrać nazwę z tych 10tys. obudzili się z ciężkim kacem i ze świadomością że do dzisiaj mieli wybrać nazwę. W ostatniej chwili wzięli kilka z brzegu i dali ich twórcom chyba jedyną Edycję Kolekcjonerską która leży odłogiem w sklepie na gram.pl:)

Czy tylko ja mam takie wrażenie że od początku planowano nie dawać tego Xboxa360?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co te nazwy mają wspólnego ze sklepem? Uno, dominator (szkoda, że nie anal intruder na przykład).
Ż E N A D A. Skoro takie zostały wyróżnione to strach pomyśleć jakie były inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne. Jeżeli jest już konkurs to główna nagroda powinna być przyznana, nawet jeśli nazwa nie będzie użyta.

W takim razie zostaje zwykły sklep.gram.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dominator ?
Area 51 ?
Binarna Maskotka ?

Może faktycznie będzie najlepiej jak pozostanie po prostu " gram.pl " ?
A tak w ogóle to faktycznie sprawdziliście wszystkie prace ? Bo jeśli te nazwy były najlepsze, to ja nie chciałbym widzieć pozostałych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 15:17, Adamzzz napisał:

Dziwne. Jeżeli jest już konkurs to główna nagroda powinna być przyznana, nawet jeśli
nazwa nie będzie użyta.

A jak uważasz? Dałbys takim żałowym nazwów Xboxa? O_o No chyba że nie tego 360 tylko jescze starszego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adamzzz- tu chodzi o sklep nie internetowy, tylko taki, cóż, coś na miarę empiku, sieć sklepów z grami w większych miastach.
Nazwy imho beznadziejne. Tak jak twierdzi m1szer- uno i tym podobne, co to ma wspólnego ze sklepem komputerowym? Czy z grami? No nie pojmuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 15:29, Laid back napisał:

Chciałbym tylko na marginesie zaznaczyć, że nazwy amazon czy merlin również nie kojarzą
się zbytnio z grami... ale może się mylę ;)


Chciałbym tylko na marginesie zaznaczyć, że nazwa amazon kojarzy się ze sklepem, a by kojarzyła się z grami dodano GRAMazon ... No tak mi z grami najbardziej kojarzy się Uno i area51

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Amazon i Merlin brzmią jednak ''minimalnie'' lepiej niż dominator <heaha>. Ja wymyślam nazwę i poproszę nagrodę. Może być ''Czekoladowy Parowóz''?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować