Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wymyśl nazwę dla nowego sklepu - czas przedstawić zwycięskie typy!

147 postów w tym temacie

Dnia 04.09.2008 o 15:29, Laid back napisał:

Chciałbym tylko na marginesie zaznaczyć, że nazwy amazon czy merlin również nie kojarzą
się zbytnio z grami... ale może się mylę ;)

Może dlatego że na merlinie są nie tylko gry...? -.-
A te nazwy chyba wybraliście po pijaku, gorszego badziewia nigdy nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 15:23, wip_01 napisał:

A jak uważasz? Dałbys takim żałowym nazwów Xboxa? O_o No chyba że nie tego 360 tylko
jescze starszego :P


Może to się wydawać dosyć durnym pomysłem, ale proponuję głosowanie, która z tych nazw jest najlepsza :).

Binarna Maskotka jest świetna, nie gadaj ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eee jak dla mnie to te nazwy beznadziejne...
jak dla mnie to jedynie GRAMazon kojarzy się ze sklepem z grami, a reszta? dominator, uno ?? co to ma niby być :/
chociaż ten GRAMazon też jakaś taka śmieszna nazwa, lepsze by było już GRAMzone lub coś podobnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 15:30, NightDragon napisał:

Heh żałosne te nazwy... Wygląda jakby były po prostu losowo wybrane...


O właśnie, sam miałem to napisać :) Nazwy są denne, więc to normalne, że nazwy zostały wybrane taką metodą, jak w LOTTO :) Już pomijam fakt, że np. "Uno" jest znakiem zarejestrowanym (gra karciana), więc...
Dla mnie tym oto cytatem "nagroda główna nie zostanie przyznana - tym samym żadna z nadesłanych nazw nie trafi do logotypu nowego sklepu" gram.pl stoczyło się w otchłań...
I nie, nie chcę wiedzieć, czy może przebić dno :)


Ps. Taki drobny komentarz z mojej strony. Jak dla mnie, to te EK powalały się gdzieś w magazynie i zostały przyznane (trzymajac się teorii o nazwach losowo wybranych i tym, że szansa na przyznanie X''a była jak... No, ale nie chcę znowu się powtarzać odnośnie Toto-Lotka ;) To akurat było oczywiste, że prawdopodobnie nikt nie trafi w gusta naszego kochanego Gram.pl, no ale...
Kontynuując, EK zostały moim zdaniem przyznane po to, żeby zmniejszyć wrzawę, która wybuchła po nieprzyznaniu X360... Jakie to proste, a jakie genialne :) Bo wiadomo, że EK już nikt nie kupi - zapaleńcy już dawno to zrobili - więc można się pozbyć tych kilku egzemplarzy, odnotowując to jako "nagroda w konkursie"... Hehe, nie ma co, posunięcie cudne :)


Pozdrowienia ;-)

Edit: Oczywiście, to wszystko to są moje przemyślenia, moje teorie i tak dalej... Nie chcę być zaraz pozwany do sądu przez Gram.pl za Bóg-Jeden-Wie-Co... Po prostu, wolę się ubezpieczyć, bo w tym kraju (Gram.pl udowadnia mi to już po raz któryś) nic mnie już nie zdziwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 15:04, Aragloin napisał:

Co tu dużo mówić- wykorzystali( others ;), dzisiaj Lost. :D) lukę "prawną". Jeśli im
się nic nie sopdoba, to nikt nie dostanie Xboxa 360. hehe, pewnie niektórzy kilkanaście
bardzo solidnych minut myśleli jakby ten sklep nazwać.

A co to za luka prawna?! w regulaminie było jasno napisane, że zwycięzca wcale nie musi zostać wyłoniony, a nagroda główna przyznana. Podejrzewam, że gdyby mili wybrać najbardziej kojarzącą się ze sklepem z grami i samym gram.pl, to lament byłby jeszcze większy, bo nagle 5 tysięcy osób by płakało, że oni dali taką samą nazwę, a nic nie wygrali...
A tak przynajmniej jest trochę zabawy...
Binarna maskotka rulezzzzzzz ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nazwy niewarte nawet bonu zniżkowego -.- a nawet jak argumetnować że amazon i merlin też nie mają z zakupami nic wspólnego to i tak pozostają inne sprawy. Nie uwierzę że te akurat nazwy się czymś wyróżniały z tych paru tysięcy :/ wszystkie były tak samo zwykłe więc nagrody dano komukolwiek :/ A zresztą brak związku z zakupami to jedno ale głupota w nazwie? binarna maskotka? dajcie spokój -.- Ten XboX to pewnie od początku tylko mitem był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie konkurs na wymyślanie nazwy dla swojego sklepu jest niemądrym pomysłem. Więcej jest roboty ze sprawdzaniem tysięcy nazw niż warte to pożytku. Niewiele inwencji trzeba, żeby wymyślić zwykłą nazwę -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, ale... nie będę się spierał, bo jeśli te wyróżnione prace są takie słąbe to S.T.R.A.C.H pomyśleć jakie były inne. A co myślicie o.. " Źłobek Tinky- Winky"?? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 15:36, Mr.M napisał:

O właśnie, sam miałem to napisać :) Nazwy są denne, więc to normalne, że nazwy zostały
wybrane taką metodą, jak w LOTTO :) Już pomijam fakt, że np. "Uno" jest znakiem zarejestrowanym
(gra karciana), więc...


Uno to również piosenka zespołu Muse, więc mam podwójny plagiat ;P.

W ogóle ten cały konkurs był bardzo... dziwny, teraz, po dokładniejszym obejrzeniu tych nazw też mam takie uczucie, jakby zostały one wylosowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 15:38, leszek1czesław napisał:

Naprawdę nie róbcie więcej takich beznadziejnych konkursów z wynikami po 2 miesiącach.
Nazwy naprawdę świetne to już "sklep gramopolowy" jest lepszy ;d


Dostałbyś Xboxa, ale w magazynie zalegają jeszcze przygody Kubusia Puchatka Edycja Kolekcjonerska :P
Ale nazwa dobra - jeżeli ją zgłaszałeś, to faktycznie ten konkurs to jakiś przekręt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 15:29, Laid back napisał:

Chciałbym tylko na marginesie zaznaczyć, że nazwy amazon czy merlin również nie kojarzą
się zbytnio z grami... ale może się mylę ;)

Amazon zajmuje się głównie elektroniką, a Merlin to w pewnym sensie sklep wielobranżowy. Więc niby czemu miałyby kojarzyć się z grami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 15:43, gnysek napisał:

> Naprawdę nie róbcie więcej takich beznadziejnych konkursów z wynikami po 2 miesiącach.

> Nazwy naprawdę świetne to już "sklep gramopolowy" jest lepszy ;d

Dostałbyś Xboxa, ale w magazynie zalegają jeszcze przygody Kubusia Puchatka Edycja Kolekcjonerska
:P
Ale nazwa dobra - jeżeli ją zgłaszałeś, to faktycznie ten konkurs to jakiś przekręt.

mit jak nic. nazwa nie moja a znajomego z ''realu'' chociaż wiem że ją zgłaszał z przeświadczeniem ze jest słaba, teraz dopiero widać jak ZNAKOMITA jest jednak ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Największa ŻE-NA-DA jesli idzie o wybór:

http://www.uno.pl/

Tak, ISTNIEJE już taki sklep, co gorsza jest to wasza konkurencja, a mimo to wyróżniliście tą nazwę. Zero pomyślunku, zero!!! Wypadałoby chociaż sprawdzić czy nazwy te nie istnieją już gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.09.2008 o 15:48, Sth`Devilish napisał:

Tak, ISTNIEJE już taki sklep, co gorsza jest to wasza konkurencja,

Ale numer... pewnie sama nazwa została przez kogoś zwyczajnie zapożyczona z tego sklepu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 15:49, Darkstar181 napisał:


> Tak, ISTNIEJE już taki sklep, co gorsza jest to wasza konkurencja,
Ale numer... pewnie sama nazwa została przez kogoś zwyczajnie zapożyczona z tego sklepu
:/

to tylko świadczy o mądrości ludzi wybierających owe nazwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - gram.pl już dawno nie dostarczyło mi takiej rozrywki :D . Komentarze do tego newsa po prostu rozwalają i nie pozwalają się podnieść, autentycznie mam łzy w oczach i aż mnie trzęsie xD ! Toż to dziesięć razy lepsze niż Onet czy Bash :P !

Powinienem pogratulować zwycięzcom, ale coś mnie od tego powstrzymuje - "dominator" i "binarna maskotka" jako nazwa sklepu?! Jak dla mnie, to tylko ta "Area 51" od biedy nazwą sklepu mogłaby zostać, ale z grami za wiele wspólnego nie ma (dobrze, dobrze, był taki tytuł, i cóż z tego), widziałbym toto już raczej jako - całkiem chwytliwą - nazwę dla sklepu z militariami czy czegoś a''la RockMetalShop.pl.

A poważnie - nie chce mi się wierzyć, byście po przeczytaniu (ehm) tych dziesięciu tysięcy propozycji nie znaleźli czegoś lepszego... Choćby i nazw nie na tyle odkrywczych, by przyznawać za nie X360, ale takich, które po przyznaniu kolekcjonerki i wymienieniu na stronie z wynikami nie będą budzić uśmiechu politowania.

EDIT: Więc Uno już istnieje...?! Gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co pamiętam to ja wysłałem jako jedną z wielu, wielu propozycji GRAMzone właśnie. A co do wysłania takich samych nazw przez różnych użytkowników, to powinna chyba decydować data nadesłania zgłoszenia ;) Ciekawi mnie jeszcze, jak się uśmiali Ci, którzy wygrali to EK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować