Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wymyśl nazwę dla nowego sklepu - czas przedstawić zwycięskie typy!

147 postów w tym temacie

Dnia 04.09.2008 o 18:19, luzac napisał:

Ja wysłałem tylko dwie nazwy: Gramkram i Gramowisko. Pewnie oryginalny nie byłem. Ale
nazwy zwycięzców są w ogóle wyjęte z kosmosu... Fakt, darowanemu koniowi(konkursowi)
w zęby się nie zagląda, ale ten z pewnością miał sporą próchnicę. :P

Bo te konkursy są dla picu robione ;) Przecież wiadomo, że nie nazwą swojego sklepu żadną z powyższych propozycji.
Ekipa gram lubi sobie po prostu usiąść w piątek przy kompie z piwkiem i śmiać się z wypocin żuczków którzy za wszelką cenę usiłują zdobyć nagrodę. Oczywiście wygrywają propozycje przy których Zaitsev (sorry za demaskacje ;P ) wypił najwięcej browarka jednym "chałstem" ;) I wszystko było by fajnie gdyby nazywało się to "Totalizator gramowy", a nie "konkurs" (ale z drugiej strony nikt by się wtedy nie wytężał i nie było by śmiesznie) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 18:35, Piotrek K. napisał:

No, ale do rzeczy. Wchodze sobie do newsa. WOW! 10k propozycji!! Co z tego, ze 100% beznadziejnych
- skoro zadna nie wygrala. Dobra. To lecimy dalej... o lista userow, ktorzy wygrali ''Andromeda,
area51'' itp. Spoko, znow nikt kogo znam. News przeczytany. Oooo... jakis link, kliknijmy
moze tutaj cos bedzie JAKIE nazwy wygraly. Wypadaloby to w koncu wiedziec. Kurcze, znow
te samy nicki. Co oni? No, ale tak patrze i patrze i... Andromeda jako jedna z 6 wygrala?!
WTF?!?!

Nic dodać, nic ująć. Odniosłem dokładnie takie same wrażenie
PS. Co wy z tą "Binarną Maskotką"? Może jestem dziwny, ale nie dostrzegam w niej nic szczególnie zabawnego. Równie dobrze mogę rzucić hasło Czuły Zając

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze mogę rzucić hasło Czuły Zając

Dnia 04.09.2008 o 19:27, Graszczur napisał:


Po prostu leżę na ziemi :D Czuły Zając na nazwę sklepu! Petycję zróbmy. Rządzisz. :D To naprawdę jest lepsze od tej binarnej maskotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.09.2008 o 19:43, qba767 napisał:

Po prostu leżę na ziemi :D Czuły Zając na nazwę sklepu!


^_^ Jestem za, to przynajmniej jest lepsze od tych "nagrodzonych" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 19:43, qba767 napisał:

Po prostu leżę na ziemi :D Czuły Zając na nazwę sklepu! Petycję zróbmy. Rządzisz. :D
To naprawdę jest lepsze od tej binarnej maskotki.

...
No cóż, miło, że doceniasz moje zdolności... hmm... twórcze. Ale w Czułym Zającu też nic zbytnio ciekawego nie dostrzegam, zresztą wymyśliłem to w parę sekund na poczekaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I o to chodzi z ta maskotką. Konkurs wygrało coś wymyślone w parę sekund, a na dodatek kompletnie debilne. Niektórzy się z tego śmieją, a reszta załamuje ręce. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 14:58, Modok napisał:

Proszę się wytłumaczyć gdzie jest teraz ten Xbox360?


Na rany Chrystusa, tylko ich nie pobij! I nie wysyłaj bomby w paczcę, prooooszę. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmiać się, czy płakać?
Na początku nie zajarzyłem, że są to nagrodzone nazwy (chyba jak większość ;), ale po dokładnym przeczytaniu news''a wszytko zrozumiałem, chyba tylko GRAMazon kojarzy się z jakimkolwiek sklepem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eee to jest śmieszne... Jeśli chodziło Wam o najżałośniejszą nazwę dla sklepu trzeba było podać to na stronie konkursowej, a nie takie coś odwalać... Może te AitD mają podobną wartość, jak X360, ale i tak sądzę, że bardziej się opłacało rzucić kilka EK, niż dać Xboxa i coś mi tu nie pasuje w tym wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 16:22, Gąssior napisał:

Ten cały konkurs to jakiś skandal przecież. Polegał chyba na wybraniu 6 najgorszych nazw
z tych zgłoszonych! Poza tym jedna z nich jest potrójnym (!!!) plagiatem.


Oł, maj. Ale wiesz, że ni będzie ona nazwą sklepu? Nie widzę przeszkód, dla którego nie mogłaby być wytypowana jako jedna z nagrodzonych odpowiedzi.

Dnia 04.09.2008 o 16:22, Gąssior napisał:

Nawet jeśli

nagrody były przyznawane metodą losowania, to wygrywające nazwy powinny być pod tym względem

Dnia 04.09.2008 o 16:22, Gąssior napisał:

sprawdzone. Ja sam wymyśliłem kilka nazw (najlepsza moim zdaniem to KILOGRAM), ale niestety
zapomniałem zgłosić ich do konkursu przed wyjazdem na wakacje :(.


LOL, polecam lecytynkę.

Ludzie, pokazujecie tylko, że w narzekaniu Polacy są bezkonkurencyjni. Świat mógłby się od nas uczyć... gdyby było warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 20:04, tomas92 napisał:

Śmiać się, czy płakać?
Na początku nie zajarzyłem, że są to nagrodzone nazwy (chyba jak większość ;), ale po
dokładnym przeczytaniu news''a wszytko zrozumiałem, chyba tylko GRAMazon kojarzy się
z jakimkolwiek sklepem :)

Przecież to nie miało się kojarzyć z jakimś sklepem! A nazwy szczególnie świetne nie są, podejrzewam, że znalazły by się lepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 20:16, kitek0101 napisał:

Przecież to nie miało się kojarzyć z jakimś sklepem!

Miało się kojarzyć z grami i wpadać w ucho jako nazwa dla sklepu.
Jak do tego się ma Andromeda za cholerę nie wiem.

Większość wyróżnień mnie rozwaliła.

Skoro nie było tego XBoxa to mogli przez głosowanie publiczności zrobić albo coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 17:54, Lamb3rt napisał:

Dobra, przy takim sprzeciwie trzeba napisać petycję o ponowne wybory, tym razem normalne...


ROTFL, nie mam więcej pytań, Wysoki Sądzie.

PS. Byłem na Twoim GS-ie i przestałem się dziwić. :DDD Królu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 20:31, Vojtas napisał:

ROTFL, nie mam więcej pytań, Wysoki Sądzie.


Hmm... Wydaje mi się, że jesteś jednym z tych, którzy wymyślili te denne nazwy... Twoje złośliwe komentarze są po prostu nie warte uwagi.

Dnia 04.09.2008 o 20:31, Vojtas napisał:

PS. Byłem na Twoim GS-ie i przestałem się dziwić. :DDD Królu.


To zdanie tylko popiera moją opinię o tobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 20:35, Lamb3rt napisał:

> ROTFL, nie mam więcej pytań, Wysoki Sądzie.
Hmm... Wydaje mi się, że jesteś jednym z tych, którzy wymyślili te denne nazwy...


Szczerze? Nie obraziłbym się, gdybym wygrał kolekcjonerkę, ale moje nazwy niestety nie były aż tak zabawne. :)

Dnia 04.09.2008 o 20:35, Lamb3rt napisał:

Twoje złośliwe komentarze są po prostu nie warte uwagi.


Myślę, że wybitnie się wybijają w tym głównie marudzącym gronie, więc są szczególnie warte uwagi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 20:28, Grey Wolf napisał:

> Przecież to nie miało się kojarzyć z jakimś sklepem!
Miało się kojarzyć z grami i wpadać w ucho jako nazwa dla sklepu.
Jak do tego się ma Andromeda za cholerę nie wiem.

Większość wyróżnień mnie rozwaliła.

Skoro nie było tego XBoxa to mogli przez głosowanie publiczności zrobić albo coś.

No a chociażby Wirtus, Ultima..? Dobre, znane sklepy, a ich nazwy nie kojarzą się ewidentnie z grami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.09.2008 o 20:46, Vojtas napisał:

moje nazwy niestety nie
były aż tak zabawne. :)


Ee... Sorry, ale te nazwy, co wygrały, były "zabawne", tak?...
To chyba idę leczyć moje chore poczucie humory oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować