Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wymyśl nazwę dla nowego sklepu - czas przedstawić zwycięskie typy!

147 postów w tym temacie

Dnia 04.09.2008 o 22:24, Grinczar napisał:

Z początku myślałem, że te nazwy, to nicki od zwycięzców. Więc tak... Nazwa miała być
nazwą dla sklepu, a te "nazwy" (z dużym zwróceniem uwagi na cudzysłów), to nijak nie
są powiązane ze sklepem (może tylko GRAMazon). Rozumiem, że miały wpadać łatwo w ucho,
a w szczególności wpadają: "area51" oraz "Binarna Maskotka" nie wspominając już o innych
"wpadających" w ucho nazwach.


Cos mi sie wydaje , ze kolega nigdy w Strefie 51 w podziemiach centralnego nigdy figurek albo kart nie kupowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 20:46, Vojtas napisał:

> > ROTFL, nie mam więcej pytań, Wysoki Sądzie.
> Hmm... Wydaje mi się, że jesteś jednym z tych, którzy wymyślili te denne nazwy...

Szczerze? Nie obraziłbym się, gdybym wygrał kolekcjonerkę, ale moje nazwy niestety nie
były aż tak zabawne. :)

Czyli wyroznione nazwy sa dla ciebie zabawne? No coz wspolczuje, no ale chyba da sie to wyleczyc...
Zgadzam sie z wszystkimi negatywnymi opiniami w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poziom oburzenia sięga zenitu, mimo dużego czasu od zakończenia konkursu. Ale przecież nie będziemy się oklamywać... Co się stało się nie odstanie, niestety.

Czekamy na następne konkursy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gramazon, fajna nazwa reszta taka średnia. Ale Uno i Binarna Maskotka to przesada, a szczególnie to ostatnie. A ludzie którzy to wybierali są normalni, mają tylko inny gust. Bo po guście nie należy oceniać czy ktoś jest chory psychicznie. Kto na podstawie gustu ocenia człowieka raczej odbiega od normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tak sobie czytam te Wasze wypowiedzi i moze wkoncu zabiore glos ;P
>
> Na wstepie dziekuje tym, ktorym spodobala sie nazwa "GRAMazon''. Szczerze to poczatkowo
> nie mialem nawet zamiaru brac udzialu w konkursie, ale w pewnym momencie pomyslalem,
> ze nadanie sklepowi.gram.pl nazwy niejako pochodzacej od najwiekszego sklepu internetowego
> przy jednoczesnej mozliwosci stworzenia gry slow nie jest wcale takie glupie. Mimo tego
> prawie wcale nie liczylem na wygrana, a tu wyroznienie ;)
>

Nie ma się co chwalić, że skopiowało się nazwę z innego sklepu, kaleko sklejając ją z wyrazem polskim... Proponuję jeszcze gramerlin i grampik. Ciekawe co na to prawnicy tych firm - jest taki paragraf na budowanie fałszywych skojarzeń z nazwą oraz podszywanie się pod markę. W końcu ktoś mógłby błędnie pomyśleć, że to polski oddział amazona.
Nadal nie kumam co jest fajnego w tej nazwie? Że podobna jest do innej... To czemu nikt z Was nie chce nosić butów np. abidas lub redbook? ;) Też podobne do czegoś innego.

> Cos mi sie wydaje , ze kolega nigdy w Strefie 51 w podziemiach centralnego nigdy figurek
> albo kart nie kupowal.

Tak mi się wydawało, że gdzieś już to widziałem. Nie wiem jak Tobie, ale mi ta nazwa idealnie kojarzy się z fantastyką wszelaką, w tym z grami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ nie jestem aż tak pomysłowy w wymyślaniu różnego rodzaju haseł reklamowych , dlatego też nie brałem udziału w tym konkursie , no i w sumie to nawet nagrody mnie zbytnio nie interesują. A widzę że co po niektórych fantazja poniosła na całego ;) , ale jednak na początku spodziewałem się odrobinę bardziej wyszukanych nazw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować