Zaloguj się, aby obserwować  
wooles

Age of Empires II (Temat ogólny)

81 postów w tym temacie

Czy ktoś zna jakiś sposób (zmiany w pliku, mod) na zmianę poziomu jasności/gammy w AoE II? Posiadam wersję z Kolekcji Klasyki kolory są strasznie rozjaśnione (nie jest to wina sterowników, bo mam tak ustawione, że w pozostałych grach jest OK).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 10:15, Lukasz1234555 napisał:

A co do gry AoE II ma dużo lepszą grywalność od AoE III fajna grafika,i się nie nudzi
tak szybko.

Ale po jakimś czasie miło wrócić.

Btw ja ostatnio zainstalowałam I i II, jakby ktoś był chętny w wakacje sobie pograć w sieci to się piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle: kupiłem grę w serii super$eller i chętnie bym w nią pograł, tak samo w jedynkę, ale mam drobny problem podczas grania we wszystkie części i dodatki - podczas gry nie wyświetlają się napisy w menu, ilość surowców itp. Jedyne co widzę to nazwy i opisy jednostek ,reszta niet, nada... Ma ktoś jakąś ratującą poradę? T_T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 15:05, Alamut napisał:

Powiem tyle: kupiłem grę w serii super$eller i chętnie bym w nią pograł, tak samo w jedynkę,
ale mam drobny problem podczas grania we wszystkie części i dodatki - podczas gry nie
wyświetlają się napisy w menu, ilość surowców itp. Jedyne co widzę to nazwy i opisy jednostek
,reszta niet, nada... Ma ktoś jakąś ratującą poradę? T_T

A jaki masz system? Może wystarczy odpalić grę w trybie zgodności ze starszą wersją windowsa i pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 00:18, Cairine napisał:

A jaki masz system? Może wystarczy odpalić grę w trybie zgodności ze starszą wersją windowsa
i pomoże.


Dziękuje za zainteresowanie, ale poradziłem już sobie z problemem, po ponownej instalacji i odinstalowaniu łatki polonizującej wsio działa ^^ Najwyraźniej "Polacy nie gęsi też swój język mają", ale na moim kompie przez to nie grają xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 12:34, Alamut napisał:

Dziękuje za zainteresowanie, ale poradziłem już sobie z problemem, po ponownej instalacji
i odinstalowaniu łatki polonizującej wsio działa ^^ Najwyraźniej "Polacy nie gęsi też
swój język mają", ale na moim kompie przez to nie grają xD

No to super, że działa, chociaż dziwne trochę. Też mam wersję super$eller z polską wersją i działa normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 12:46, Cairine napisał:

No to super, że działa, chociaż dziwne trochę. Też mam wersję super$eller z polską wersją
i działa normalnie.


To się chyba nazywa "złośliwością rzeczy martwych" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pomocy, zawiesza mi się aoe II (+dodatek) gdy gram z kolegą przez hamachi. Nie ma jednej konkretnej sytuacji, czasami zawiesza się w trakcie gry, czasem przy jej włączaniu (wczytywaniu mapy), czasem przy wyłączaniu. Raz zawiesiło się gdy otworzyłem "historię". Mam Windowsa 7 32 bit, Radeona 4890 i najnowsze lub "przednajnowsze" sterowniki do karty graficznej. Używam AVG. Ktoś może coś poradzić? Ustawiłem zgodność z windowsem XP, uruchamiam jako administrator.

Najgorsze jest to że gdy aoe się zawiesi to nic nie mogę zrobić. Problemem jest chyba sam program, bo skype nadal działa, ale nie mogę ani zminimalizować, ani wywołać menagera zadań nic. Pozostaje tylko reset. Ktoś wie przez co to się dzieje albo ma jakiś sposób jak wyłączyć samą grę? alt + tab nie działa alt + F4 też nie, nie mam na klawiaturze przycisku sleep ani power.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chciałem sobie pograć z dziewczyną. ale się okazuje, że mamy to samo IP (mieszkamy na tym samym osiedlu i oboje mamy neta z kablówki. W związku z tym gra nie wyszukuje połączenia. jest na to jakiś sposób? czy dzięki jakiemuś game spy czy coś takiego da się połączyć w moim przypadku? nie bawiłem się nigdy tego typu programami więc proszę o radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zagrać po LANie z bratem. W necie ktoś pisał, żeby używać IPX, więc tak robię. Tworzę grę, którą widać z drugiego komputera ale gdy próbuję się połączyć to wyskakuje "Unable to join game". Mam dodane na obu kompach AoE2 do wyjątków firewalla. Ktos ma jakiś pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację. Age of Empires to jedna z najlepszych strategii w jakie grałem. Chętnie zagram w nowy dodatek :)

Przydałoby się jeszcze Age of Empires HD :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie na zaspokojenie ciekawości. Mam AoEII HD na steamie, natomiast kumpel przedpotopową wersję sprzed ładnych wielu lat. Ostatnio nas naszło na wspólną rozgrywkę po LANie ale pewnie nie ma możliwości by remake był kompatybilny z leciwą wersją ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AoEII otrzyma kolejny, trzeci już, dodatek. Podtytuł to The African Kingdoms; pokazano okładkę i póki co ujawniono dwie z pięciu frakcji: Berberów i Imperium Mali (co do nieujawnionych: mówi się m.in. o Portugalczykach). Premiera jesienią tego roku na Steamie, więc gra wymaga posiadania wersji HD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować