Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo - Strefa nagród

48 postów w tym temacie

Dnia 09.09.2008 o 10:49, Laid back napisał:

Znowu teorie spiskowe? Nikt niczego nie dopisywał, jest to opis powszechnie dostępny,
podany przez dystrybutora gry... czego to ludzie nie wymyślą... :)


Niech już będzie , jestem ogólnie przeciwny teoriom spiskowym i mam na tyle zaufania , że przyznaję się że być może to mi się coś na oczy rzuciło w tamten dzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wychodzi na to, ze bez screenow udowadniajacych ze czegos nie napisaliscie a teraz klamiesz to nie da rady :/

dziwnym trafem w opisach czystego nieba na innych stronach stoi jak wol 50% a nie 20 km - przeciez oni tego nie wymyslili a kopiowali z waszej strony/waszych informacji

az tak boli przyznac sie do bledu? zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 16:52, Laid back napisał:



Ja Was nie rozumiem. Toż od zawsze było tak napisane bo wczoraj jak udzielałem odp na te pyt i szukalem info pod tymi linkami to wszystko było ok, tak samo jak teraz. 50% z 20 to 10. Takie trudne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam już dość wypisywania ostrzeżeń morthi, tak samo jak mam dość Twoich postów i wyssanych z palca teorii. Nie życzę sobie, zwracania się zarówno do mnie, jak i do innych użytkowników tego forum w ten sposób.

Takie same karty produktów widnieją we wszystkich sklepach, które sprzedają grę Stalker. EOT w tym temacie. A dla Ciebie BAN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już się tak podpowiada, a nawet podaje prawidłowe odpowiedzi, to może niech ktoś od razu poda wszystkie, będzie przynajmniej większa konkurencja przy losowaniu/wybieraniu, statystycznie każdy będzie miał mniejszą szansę na wygranie no i będzie ubaw. Dodatkowo, można by zaliczyć odpowiedzi tym, co się pomylili, bo to nie ich wina, że odpowiedzieli zanim zaczęto podawać te prawidłowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Do dyspozycji graczy oddano 50% nowych obszarów takich jak: Czerwony Las, Limańsk, Podziemia Prypeci i wiele innych."

Gram.pl powinno zmienić opis S.T.A.L.K.E.R.-a, bo jest on zupełnie nielogiczny. Dlaczego oddano tylko 50% nowych obszarów a nie wszystkie? Wiem o co im chodziło ale nie zmienia to faktu, że to zdanie jest bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować