Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Arcania: A Gothic Tale - zapowiedź

107 postów w tym temacie

Podobno gra wyjdzie na konsole. Ale wydaje mi się, że na PC będzie wyglądac lepiej, bo gra najprawdopodobniej ukarze się na początku 2010 roku a wtedy każdy w PCcie będzie miał przynajmniej Radka 4870X2. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kupię tą grę, to chyba tylko w sytuacji gdy Risen jeszcze nie będzie dostępny, i będę musiał w coś zagrać na poczekaniu.

Nie ma Gothica bez Piranhy. Ale jak ktoś spostrzegawczy zauważył - JoWood zmienił nazwę gry z Gothic 4: Arcania na Arcania: A Gothic Tale, więc prawdopodobnie chcą stworzyć nową markę - Arcanię właśnie, zasilając ją sławą serii Gothic. Kolejnych "Gothiców" już może nie być. Kto wie, może prawa do Gothica wrócą nawet do naszych mięsożernych ryb? Choć wątpię, by Piranha Bytes wróciła kiedyś do Gothica, nawet gdyby mogła. Cóż, nie szkodzi, z ich nowej gry "Gothikowość" wprost wycieka z każdej strony. Niech żyje Risen! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem wielkim fanem Gothica i z pewnoscia zagram w Arcanie. Mysle, ze gra bedzie stala na dobrym poziomie. Niemniej jednak, dla mnie przygoda z Gothiciem konczy sie na Forsaken Gods (btw kiedy CDP poda jakies info odnosnie dodatku...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2008 o 07:57, simonemaster22 napisał:

no to 4. mi nie wejdzie jak mi 3. muli xD


Oj chłopaku 3 każdemu mulłai. Przykładowo mi na 4GB Ram gierka dalej się przycina, a to dzięki wspaniałej optymalizacji silnika gry (tak samo jest z Crysisem), więc spokojnie bo Arcania ci wejdzie ;) chyba że masz Radeona z serii 9xxx lub geforcy z serii 6xxx (są jeszcze tacy ludzie?) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2008 o 15:57, MisioKGB napisał:

lub geforcy z serii 6xxx (są jeszcze tacy ludzie?) :)

Są nawet tacy z GeForcem 3 (-;
Co do samego Gothica - W trójkę nie miałem szansy zagrać ale po usłyszeniu tylu opinii (w internecie jak i od znajomych) nie wiem czy nadal bym chciał a jeśli już to tylko po to żeby zobaczyć jak się z nim sprawy mają. W czwórce zaś denerwuje mnie fakt kolejnego bezimiennego bohatera (było tylko dwóch bezimiennych - Planescape i Gothic, trzeci to już tłok). Mam nadzieję, że nowym twórcom uda się utrzymać klimat jedynki i dwójki, byłbym w niebo wzięty jako, że szykuje mi się modernizacja mojego rumpla (-;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie seria Gothic''a skończyła się na GIINK i nic tego nie zmieni III w porównaniu z wcześniejszymi częściami to syf jakich mało a wogóle co to ma być jakaś Arcania? Jak oni mogą w tym niby Gothicu IV tak beznadziejnie i nagle odsunąć bezimiennego. Przecież Bezio to postać która się zapisała w naszych pamięciach do końca życia a oni takie rzeczy robią. Pomyślcie trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie prawda.
Jeste3m wielkim fanem serii gothica ale gothic 3 to nie gothic już był a gothic 4 też taki będzie więc poco kupować gothic jest był i będzie do gothic 2NK ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2008 o 23:48, lukase napisał:

Nie prawda.
Jeste3m wielkim fanem serii gothica ale gothic 3 to nie gothic już był a gothic 4 też
taki będzie więc poco kupować gothic jest był i będzie do gothic 2NK ;).


No to ty. Mi sie Gothic 3 bardzo podobał i z niecierpliwością czekam na dodatek do G3 oraz G4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jedyna wada Gothica 3 to pewien problem z zapisywaniem, no bo czasami przy zapisywaniu występował błąd i nie dalo się już grać, ale przecierz wystarczyło robic dwa zapisy i po problemie. A jak komuś się nie podoba gothic to niech gra w Morowinda i niech jeden pojedynek trwa godzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja nie rozumiem ludzi którzy narzekają na gothic 3. Ja grałem na moim kompie (na średnich utawieniach) 2x 2.0 ghz 1gb ramu i na radku x1650xt gra troche rwała ale to jest gothic i każdy fan nie powinien narzekac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jowood dla kasy zabił najlepszą serię gier w jaką kiedykolwiek grałem! Arcania to będzie kolejny bubel i napewno go nie kupię! Czekam na dodatek dzięki niemu będę miał już pewne pojęcie czego można spodziewać się w 4.
Ponadto ktoś wcześniej napisał że czeka na gothicowy Risen, ja Też :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować