Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo - patch 1.01 już jest!

90 postów w tym temacie

Uuuu, nie wróży to niczego dobrego grze. Jeszcze jej nie ma a już patche się pojawiają. Czyżby Czyste Niebo było bardziej zabugowane niż pierwszy stalker ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najbardziej pro-cdprojektowskie pismo cd-action nawet napisalo ze gra wywala sie bez powodu i potrafi sie zawiesic przy sejwowaniu a gorszych bledow nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardziej stawiam specjalne uszkodzenie wersji pierwotnej ...
Bo gdyby wyciekła przed premiera to ...
Coś podobnego zrobiło bodajże Ubi z Assasinem ... i dzięki temu mogli teraz pozwać tłocznię że wypuściła pirata ...
Bo jak dla mnie to dziwnie szybko pojawiła się ta latka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że to właśnie dobrze wróży grze. Twórcy nie kryją się z błędami i szybko poprawiają niedoróbki. Wystarczy przypomnieć sobie jak długo trzeba było czekać na patcha poprawiającego wydajność Crysisa. Wolałbyś tak OLLO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu masakra... gra dobrze nie wyszła a już jest poprawiana... kiedyś tak nie było, jeżeli w ogóle wyszedł patch to zwykle żadnych znaczących poprawek nie wprowadzał. Zwykle grało się bez niego po prostu a teraz to gier nie da się ukończyć bez patcha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Metztlii weź pod uwagę, że dawniej gry nie były tak złożone i nie było takiego dostępu do sieci aby pobrać aktualki. Swoją drogą lepiej ściągnąć patcha niż meczyć się pół roku bez niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem kiedyś się tez tak nie spieszono z wypuszczeniem gry jak teraz ...
znaczy się było więcej Beta testów itp przed premiera ...
a teraz lepiej wydać grę szybciej zbugowana i potem milion latek niż gotowy idealny produkt ...
może się mylę ale kilka lat temu nie było aż takiej pogoni w ilości gier wypuszczanych rocznie co teraz ... :-(
i gry przechodziło się znacznie dużej niż teraz ... były dłuższe fabularnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie ręce opadają.
Chociaż z drugiej strony słusznie poprzednicy zauważyli iż lepiej wrzucić pacza do świeżo nabytej premierowej wersji niż męczyć się z bugami .

Dołączam się do zapytania , działa to z naszą wersją ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pełną listę zmian i poprawek wrzuciłem na swojego GS''a...Wygląda to tak, jakby GSC w ogóle pominęło beta testy i od razu wysłało grę do tłoczni. Nie jest to z pewnością dobre rozwiązanie, ale przynajmniej coś robią by to naprawić i to się liczy ;)

Pytanie tylko, czy ta łata będzie działała z polską wersją gry ? Gdzieś ktoś pisał, że u nas Stalker nosi numerek 1.5.0.1...Ktoś potwierdzi/zaprzeczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patch do polskiego wydania gry jest w końcowej fazie przygotowań.
Powinien pojawić się w przyszłym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem Daja-Vu :). Poczułem się jak przy pierwszym S.T.A.L.K.E.R.Z.E. :) Tam pierwsza łatka poprawiała dokładnie to samo - lekki wzrost wydajności, i poprawione problemy z zapisami. :)). Myślałem, że pewnych błędów już się nie powinno powtarzać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie dziwią patche wydane w dniu premiery lub parę dni po. To wygląda na swoiste zabezpieczenie antypirackie. I dobrze. Szkoda tylko, że do polskiej wersji nie ma od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patch w dzień premiery staje się swoistym standardem. Oczywiście można by było te poprawki wprowadzić do gry przed premierą tyle, że przesunełoby to premiere o jakieś 3-4 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma ja już gram od 2 dni oczywiście zamówiona w Gram.pl co dziwne na multiplayer widzę już wersje 1.05 o której nie ma tu mowy.Co do nowego S.T.A.L.K.E.R.A powiem jest extra najbardziej podoba mi się przemieszanie z przewodnikiem nie trzeba tak aż daleko chodzić jak w poprzedniej części.Pozdrawiam i dobrej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2008 o 10:04, Hern napisał:

Mnie nie dziwią patche wydane w dniu premiery lub parę dni po. To wygląda na swoiste
zabezpieczenie antypirackie. I dobrze. Szkoda tylko, że do polskiej wersji nie ma od
razu.


mozesz sprecyzowac ? przeciez patch to zadne zabezpiecznie tylko poprostu poprawki bledow w grze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować