Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo - patch 1.01 już jest!

90 postów w tym temacie

Czy ktoś z CDP może mi wyjaśnić jak się ma patch 1.01 do wersji 1.5.0.3 widoczny na stronie cs.stalker-game.com ?
Bo wyglada tak jakby wersja 1.01 była raczej przedpotopowa :-(.
Co Wy na to CDP ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2008 o 11:15, EmperorKaligula napisał:

mozesz sprecyzowac ? przeciez patch to zadne zabezpiecznie tylko poprostu poprawki bledow w grze

W momencie, kiedy bez patcha nie da się grać i zostanie to wystarczająco nagłośnione, istnieje spora szansa na ograniczenie przedpremierowego obiegu pirackich kopii. Po co wykradać grę, skoro wiadomo, że gra będzie orką na ugorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2008 o 11:30, qbus napisał:

Czy ktoś z CDP może mi wyjaśnić jak się ma patch 1.01 do wersji 1.5.0.3 widoczny na stronie cs.stalker-game.com ? Bo wyglada tak jakby wersja 1.01 była raczej przedpotopowa :-(. Co Wy na to CDP ???


Do takie oznaczenie dane przez GSC. Można powiedzieć, że została wprowadzona numeracja patcha.
Patch World Wide v.1.01 robi update gry do wersji 1.5.03.

Jak wszystko pójdzie dobrze to dzisiaj ma być premiera patcha 1.5.04, więc pewnie wersja na zachód otrzyma plik oznaczony v.1.02 robiący update do wersji 1.5.04.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że patche pojawiają się niedługo po premierze gry. Cieszę się, że twórcy nie kryją swoich błędów, tylko od razu wypuszczają łatki, abyśmy my - gracze - mogli grać bardziej komfortowo. Gdy wyjdzie poprawka dla wersji polskiej natychmiast ją ściągam i instaluję - pamiętam jakie bugi miał Cień Czarnobyla, więc Czyste Niebo pewnie też będzie przez pewien czas odchwaszczany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2008 o 09:35, RobeN napisał:

Patch do polskiego wydania gry jest w końcowej fazie przygotowań.
Powinien pojawić się w przyszłym tygodniu.


Hmm, ale przygotowujecie ten pierwszy patch, czy ten drugi co ma wyjść dziś czy jutro? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2008 o 15:59, RobeN napisał:

Patch powinien pojawić się w przyszłym tygodniu.


Źle zrozumiałeś pytanie :)
Chciałbym wiedzieć, czy ten patch PL to będzie ten pierwszy, co w Rosji został wydany w dniu premiery, czy ten co wyjdzie dziś w Rosji, drugi patch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mamy czekac skoro patch juz jest? Tylko nie pasuje do polskiej wersjii? Powinien wyjsc razem z tym orginalnym,a nie ze trzeba czekac caly weekend i kto wie ile jeszcze dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grac się nie da również po wejściu do kordonu bo wywala z gry i czasami w zwykłych lokacjach pojawia się ten sam bład, co robili testerzy przed wypuszczeniem gry moim zdaniem to niedopuszczalne żeby pominąć błąd uniemożliwiający grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CD Projekt powinien po dupie dostać za ten bubel. Jak można wydać coś takiego??? Reklamujecie, same och i ach, a tu gówno a nie przyjemna gra. Jestem w takim momencie, że po kilku-kilkunastu sekundach gra mi się wykrzacza na pulpit i nic temu nie pomaga - nawet nie wiadomo jakiego powodu tak się dzieje. Wczytuję poprzednie save''y i za chwilę to samo się dzieje. Gra jest wręcz niemożliwa i szlag człowieka trafia.

I to mnie właśnie wkurza w polskich wersjach - na patche trzeba czekać jeszcze dłużej. Chyba pirata ściągnę do mojego oryginalnego klucza, bo chyba nikt nie myśli, że po to zamawiałem preorder żeby czekać do przyszłego tygodnia aż gra będzie możliwa (!). Streszczać się panowie, bo to wstyd normalnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo co metalfan, szlak człowieka może trafić i jak zwykle patch pl jest opóżniony. Mam tylko nadzieję, że ten patch wogóle wyjdzie, bo do Mass Effect nie ma patch''a do dzisiejszego dnia.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A najpiekniejsze w tym wszystkim jest to ze dostaniemy patch 1.01 wtedy gdy wyjdzie juz 1.2 dla reszty swiata. Ale to malo! Po tym jak wyjdzie 1.2pl to mozemy zaczynac gre od nowa bo na oficjalnym forum GSC napisali ze save''y z poprzednich wersji nie dzialaja! hahahaha komedia! W dzisiejszych czasach rynek gier komputerowych tapla sie w szambie bo sprzedaja sam shit! 80zl piechota nie chodzi! A juz najbardziej denerwuja obietnice wydawcow w stylu "tym razem dostaniecie cos pieknego i niepowtarzalnego!". Dobrze ze jeszcze w piekarni mi nie mowia jaki to dzisiejszy chleb jest wspialy i lepszy od wczorajszego. Tragedia, a nad "Czystym Niebem" widze tylko ciezkie chmury!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować