Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo - patch 1.01 już jest!

90 postów w tym temacie

Mnie osobiście jak dotąd gra wywalała się tylko przy kościele na bagnach. Natomiast na najdziwniejszy bugol trafiłem zaraz po wejściu na wysypisko. Miałem misję przejąć punkt wypadowy tuż przy wejściu na wysypisko z kordonu. Dowcip polega na tym, że bandyci jakieś 10 sekund po zatakowaniu po prostu ZNIKAJĄ! :P Atakuję kolesi a oni bum i ich nie ma. Tak więc misji ukończyć się nie da. Wziąwszy pod uwagę ilość problemów z tą grą postanowiłęm poczekać na dobrego patcha

P.S.
Niedziałające sejwy w kolejnych patchach to kompletna porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 10:45, Mrówek284 napisał:

Mnie osobiście jak dotąd gra wywalała się tylko przy kościele na bagnach. Natomiast na
najdziwniejszy bugol trafiłem zaraz po wejściu na wysypisko. Miałem misję przejąć punkt
wypadowy tuż przy wejściu na wysypisko z kordonu. Dowcip polega na tym, że bandyci jakieś
10 sekund po zatakowaniu po prostu ZNIKAJĄ! :P Atakuję kolesi a oni bum i ich nie ma.
Tak więc misji ukończyć się nie da. Wziąwszy pod uwagę ilość problemów z tą grą postanowiłęm
poczekać na dobrego patcha

P.S.
Niedziałające sejwy w kolejnych patchach to kompletna porażka.


Takich misji jest kilka, mnie spotkało dokładnie to samo i w tym samym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja czekajac na emisje zmienilem lokacje (wyszedlem z doliny mroku) i doczekac sie emisji nie moge, w dodatku nie ma wogole NPC-ow ani NIC (czasem jakis mutant przebiegnie) kontynuowac rozgrywki nie moge a misje mi sie przedawniaja... zaczynac po raz 3ci nie chce mi sie choc gra bardzo mi sie podoba... ale jak bedzie patch ktory uniemozliwia sevy to porazka...

ps. czy ktos mial taki przypadek z pusta mapa? jezeli tak czy da sie cos zrobic ?
Jach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NPC chowają się przed emisją (np. na Pchlim Targu włażą do podziemi i zamykają drzwi) - podobno trzeba 6 godzin czasu gry odczekać, ale ja wczytałem wcześniejszego save''a jak mi się coś takiego zdarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam te wszystkie wasze komentarze i dochodzę do wniosku że mam kosmicznego farta.
1) Gra mnie ani razu nie wywaliła do pulpitu ( a jestem już przy chacie leśnika)
2) Jedyny problem na jaki się natknąłem to wielkie braki w zoptymalizowaniu gry. Mam smoka a nie komputer a mimo to przy włączeniu oświetlenia dynamicznego gra się tnie jak polski kibic po meczu narodowej reprezentacji na Euro ;)

P.S. Akcje z pustą mapą rozwiązuje w głupi sposób. Włączam mapę przesuwam ją na bagna ( jeśli oczywiście jestem w jakiejś lokacji na północy np:Agro...coś tam) wtedy ukazuje mi wszystkie postacie na mapie w terenie bagien. Następnie wracam mapą na dany teren gdzie jestem i....oooo....nagle NPC-się pojawiły.

Nie mam pojęcia jak to działa....ale mi działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SZOGUN: zaczyna wywalać jak wychodze z podziemi ale to da sie przezyc bo robie save i wczytuje i znowu save i jakos idzie tak co 5- 10 min wywala:) ale jak chce przejsc do jantaru to wywala w momecie zminiania lokacji;/

KIEDY BEDZIE PATH AAAAAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 15:47, Jach81 napisał:

jak mi sie sciegnie a idzie jak krew z nosa to sprawdze i dam znac ;]



niestety nic nie udaje mi sie zrobic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ufff właśnie przeszedłem grę. Jeżeli zacznie was wyrzucać z gry jedyny patent jaki wy kumałem to wczytanie seva z przed tej akcji np zaczęło mnie wywalać w wiosce z pijawkami tej kolo magazynów wojskowych wczytałem autosave i wszystko wróciło do normy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszyscy ładnie gdzieś sobie doszli i dopiero im się wywala a ja jestem na samym początku na bagnach porobiłem pare misji i w sumie mam startować do Kondooru i jak chcę zagadać obojętnie jakiego gościa to klops bo wywala mnie do pulpitu. może miał dobrą radę ktoś wyżej, poczekać miesiąc i jak już "wszystko" naprawią wtedy grać bo inaczej białej gorączki można dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 22:45, domel11 napisał:

wszyscy ładnie gdzieś sobie doszli i dopiero im się wywala a ja jestem na samym początku
na bagnach porobiłem pare misji i w sumie mam startować do Kondooru i jak chcę zagadać
obojętnie jakiego gościa to klops bo wywala mnie do pulpitu. może miał dobrą radę ktoś
wyżej, poczekać miesiąc i jak już "wszystko" naprawią wtedy grać bo inaczej białej gorączki
można dostać

Do wszystkich którzy mają problemy z Kordonem !!!
Aby grę nie wywaliło do pulpitu, należy włączyć OŚWIETLENIE STATYCZNE.

Jest to jedyna opcja graficzna, na której udało mi się przedostać z kordonu do obozu kotów. Działa w 100 %. Po przejściu można zapisać grę, i z powrotem zmienić ustawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 22:59, Forest666 napisał:

Ustawiłem OŚWIETLENIE STATYCZNE i działa ta opcja równierz w Agropromie juz nie wywala
i do Jantaru spokojnie wchodze.

Czyli miałem racje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AHAAAA to dlatego przez większa częśc gry mnie nie wywalało....ciągle miałem włączone oświetlenie statyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować