Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

$upercena! - nowa inicjatywa CD Projektu

73 postów w tym temacie

Teraz poczekać tylko na parę tytułów.. oraz co będą zawierały i można oceniać inicjatywę :P choć jak to mówię każda inicjatywa to dobra inicjatywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra wiadomość :) nawet jak by były gry z przed paru lat to super, bo jest wiele takich do których warto wracać, nawet po latach, ale i tak mają być też nowsze wersje gier tak że tylko czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że w ofercie znajdą się gry z eXtra Klasyki neXt i Nowej eXtra Klasyki, które nie znalazły się w nowej wersji serii wydawniczej. Jest kilka tytułów za niecałe 10 zł, które naprawdę warto byłoby kupić. Błagam CDP umieśćcie w serii Homeworld 2. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2008 o 12:19, Azuredragon napisał:

Mam nadzieję, że w ofercie znajdą się gry z eXtra Klasyki neXt i Nowej eXtra Klasyki,
które nie znalazły się w nowej wersji serii wydawniczej. Jest kilka tytułów za niecałe
10 zł, które naprawdę warto byłoby kupić. Błagam CDP umieśćcie w serii Homeworld 2. ;)

O, to, to, to! Również mi się wydaje, ze będzie tu trochę starszych tytułów + gry tworzone za małe pieniądze. Jeśli o tę pierwszą grupę chodzi to domyślam się, jak inni, że będą niedobitki ze starych eXtra Klasyk. Ale jest jeszcze jedna sprawa - pamiętacie GOG? Może nowa seria ma być w Polsce odpowiednikiem tej inicjatywy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakie gry się znajdą w tej serii wydawniczej, mam mieszane uczucia co do tego pomysłu, no ale czas pokaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2008 o 12:22, hallas napisał:

Ale jest jeszcze jedna sprawa - pamiętacie GOG? Może
nowa seria ma być w Polsce odpowiednikiem tej inicjatywy?


Tez mi to przyszlo na mysl ;)
Przyznam ze jestem zaskoczony (milo). Nie sadzilem, ze na grach za 9 pln sie da zarobic. Obstawialem granice 19.99 za minimum (i akceptowalna przez grupe ludzi szukajaca tanich gier )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę, kolejna seria wydawnicza.

Podoba mi się to, bo widać że ostatnio CD Projekt rozwija się co raz bardziej, a korzystamy na tym głównie my - Gracze. Nowa seria wydawnicza, ochrzczona jako $uperCena może okazać się bardzo trafionym pomysłem. Gry za 9,99 zł to naprawdę cholernie niska cena, a dla osób, które dysponują naprawdę małym budżetem jest to tym bardziej dobra wiadomość. Sam raczej nie skorzystam, bo po prostu nie gram już na PC. CD Projekt, może w końcu zaczęlibyście się interesować trochę grami na konsole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem sam trzymam celownik na kilku starszych tytułach. Ich reedycje zapewne przyczynią się do wyczyszczenia mojego portfela. O ile to będą włąśnie te tytuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Baaardzo interesujące. Ja jednak nadal czekam na jakieś godne wydanie Planescape: Torment... Bo kupowanie z drugiej ręki na allegro takiej gry... to nie dla mnie. Czekam.

EDIT: A poza tym ta seria to kolejny cios wymierzony w piratów - w końcu w tej cenie zazwyczaj "wydają gry". Choć obawiam się jednak że nadal nieświadome tej zbrodni dzieci będą kupować GTA IV za 10 zł niż jakiegoś klasyka z 2000 roku... Ale tak zawsze było i będzie. Jeszcze raz mówię - cieszę się że będzie ta seria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2008 o 13:09, Adam12345678 napisał:

Interesujące. Może wreszcie będę mógł kupić transport tycoona i knights & merchants.


Transport Tycoona można chyba pobrać za darmo bo ma już status abandonware z tego co wiem ;P.

A co do newsa ... jeżeli znajdą się w tej nowej serii wydawniczej jakieś FPSy / TPPki / RPGi np: nieodżałowany Planescape Torment to być może się skuszę za tę było nie było niewielką kwotę. Mam nadzieję że seria pozbawiona będzie jakiś budżetowych crapów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2008 o 12:37, Volvox napisał:

Przyznam ze jestem zaskoczony (milo). Nie sadzilem, ze na grach za 9 pln sie da zarobic.


A jednak okazuje sie, ze sie da. Wiadomo, ze marza z tej serii bedzie dosc niska, choc jak wiele osob kupi dany tytul to i wydawca swoje zarobi. Zreszta czasopisma zarabiaja na dolaczonych grach w pelnej wersji, a kazde przeciez kosztuje znacznie mniej niz 19.99 PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Tytuły gwarantujące świetną zabawę dla całej rodziny" - mogli by dać parę gier typu Zuma, chętnie np. bym kupił Trylogię Luxora :)
Poza tym to liczę, że rzeczywiście pojawi się kilka tytułów z GOG.com, a i bardzo chciałbym wreszcie dopaść oryginalnego Tormenta na własność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to dobry pomysł. Może wprowadzą do tej serii oprócz starych tytułów z XK jakieś inne gry, których obecnie nie ma już nawet w Extra Klasyce. Ciekawa jestem bardzo tych tytułów i wyglądu pudełka $uperceny! A więc czekam na konkrety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować