Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

$upercena! - nowa inicjatywa CD Projektu

73 postów w tym temacie

Chciałbym Planscape''a, ale nie dosyć, że nie wiemy czy w ogóle wyjdzie, to jeszcze CDP będzie chciało zarobić i taniej niż w XK nie sprzedadzą. Ale tą grę kupię nawet jeśli wyjdzie w PK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sumie jest kilka starych gierek na ktore moglbym sie skusic w tej cenie.
ale dobrze by bylo, zeby to byly wersje uruchamiajace sie bezproblemowo na nowych kompach z Vista 64 itd.

zeby nie bylo trzeba bawic sie z dosboxami czy downgradem sterów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mało kto o tym pamięta, ale CDP miało już kiedyś podobną serię - za bodaj 10 zł można było kupić gry najbardziej "oblatane" w kolejnych Xtra Klasykach i czasopismach (rekordzistą pod względem ilości wydań jest chyba MDK...).

Sam pomysł funkcjonuje zresztą od dawna - choćby w postaci kioskowych "kaszanek" (nie mówiąc już o rynkach Europy Wschodniej). Cała nadzieja w tym, że CDP zafunduje nam mieszankę najlepszych spośród trudnych do kupienia staroci oraz wyjątkowo udanych gier budżetowych. Liczę na to, że zaoszczędzą na jakości wydania, by podnieść poziom samych tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2008 o 15:04, JC Denton1 napisał:

Mam nadzieję, że w nowej serii znajdzie się Torment. Jeżeli będzie, to kupię na pewno.


Nie ma szans. Nie wiadomo czy w ogóle gdziekolwiek będzie, ale jesli już to nie w tej serii...
Jeśli o mnie chodzi to już mi to lata- 20zł to i tak mała kasa i nie jest żadną barierą, chociaż możę dla dzieciaków pochłaniających 5 gier miesięcznie to będzie dobra rzecz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie coś ciekawego- mam na myśli cRPG- to na pewno coś zakupię. :)
Planescape: Torment to raczej pobożne, nierealne życzenie, bo już bym wolał, aby wlazło do GOLDa, ale co tam, najważniejsze aby było, nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieję, że do tej nowej serii nie będą trafiać jedynie najgorsze gry, których już nikt nie kupuje, albo takie tytuły, które ukazały się już w pismach komputerowych w pełnej wersji. Oczywiście zapewne i te tam wylądują (w końcu to najtańsza seria), ale mam nadzieję, że można będzie znaleźć w $upercenie również coś innego, ciekawszego i bardziej świeżego. Tak czy siak, inicjatywa godna pochwały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, wszystko zależy od tytułów... Chociaż parę miesięcy temu w GW było sporo gier od CDP (głównie starszych, ale jakich ;), i do tego w niskiej cenie. Widać opłaciło się i można będzie uzupełnić swoje kolekcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne będą w 90% przypadkach reedycje z cdprojekt. Ale myśle, że bedzie warto zainwestować dyche :-) bo cdprojekt nie wydaje cienkich gier a za 10zł to sa gry z city intreactive które w porównywaniu do gier cdprojekt są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy były jakieś negatywne głosy, ale teraz już będzie jeden.

Nie wiem po co tworzyć kolejne serie, w CDP mają ich już sporo XHIT (3 wersje), TopSeller, Platyny i Gold dlaczego nie można po prostu obniżyć cen starych / nie schodzących gier tylko robić z tego wielkie halo jako nowa seria.
U konkurencji (Cenega) wyzej wymienione gry poprostu tanieją a nie przeskakują kolejno do innych serii, przynajmniej zachowują oryginalną okładkę, co znacznie podwyższa rangę gry jako obiektu kolekcjonerskiego. Później jeszcze dochodzi do sytuacji gdy np The Guild 2, można kupić w Gold, w top seller i xhitcie po różnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2008 o 16:01, Magno napisał:

Nie wiem czy były jakieś negatywne głosy, ale teraz już będzie jeden.

Nie wiem po co tworzyć kolejne serie, w CDP mają ich już sporo XHIT (3 wersje), TopSeller,
Platyny i Gold dlaczego nie można po prostu obniżyć cen starych / nie schodzących gier
tylko robić z tego wielkie halo jako nowa seria.
U konkurencji (Cenega) wyzej wymienione gry poprostu tanieją a nie przeskakują kolejno
do innych serii, przynajmniej zachowują oryginalną okładkę, co znacznie podwyższa rangę
gry jako obiektu kolekcjonerskiego. Później jeszcze dochodzi do sytuacji gdy np The Guild
2, można kupić w Gold, w top seller i xhitcie po różnych cenach.


Zgadzam się w całej rozciągłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować