Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pusty bak? EA doleje

13 postów w tym temacie

Dobrze, że nie reklamowano tam Gears of War 2 i nie cieli piłą samochodów na pół ;-)
Aha i skończmy z kłamstwami, że Polacy w Niemczech kradli wozy. Oni po prostu reklamowali GTA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ciekawe :P Serca kierowców należą już do EA :) Ciekawe tylko, czy dolewali też takim ludziom, których od razu można by skreślić z listy potencjalnych konsumentów, np. staruszków itp. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa szkoda że w Polsce by tak nie zrobili, wprawdzie skutera nie zatankowałbym za 40 funtów ale wziąłbym jeszcze bak ^^ Ehh jaka szkoda że w Polsce nie ma takich akcji i nic się nie dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, takiego gestu to ja bym się nie spodziewała, a ze strony EA (znanej z bardzo drogich gier na PC) to już kompletnie ;) Musze przyznać, że to bardzo oryginalny pomysł na reklamę gry. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z czymś takim. Zobaczymy co jeszcze EA wymyśli ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Neysha to gdzieś ty był przy promocji HALO 3?! Na innej planecie?! Tak na poważnie to chyba tylko Halo 3 było reklamowane nie w sklepach, oczywiście chodzi mi o nasz piękny kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W USA podobna reklama jest więcej niż prawdopodobna. Taka reklama w sumie świetna jest...

Jak ktoś liczy, że to w Polsce miałoby miejsce - bardzo się myli, co najwyżej EA by troszeczkę dopłaciło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecne formy reklam czasem naprawdę mnie zaskakują.

Ten pomysł to kolejny dowód na to, że robi się wszystko, by tylko bardziej rozreklamować swój produkt. Osobiście nie mam nic przeciwko takiej kampanii reklamowej - według mnie to naprawdę świetny sposób, by zareklamować nowy tytuł - Mercenaries 2. W Polsce gdyby coś takiego było, to jak wspomniał Zaitsev - przyjechaliby ludzie z całego kraju, by tylko dostać te 40 funtów. Taki już jest nasz piękny, ale mocno zacofany kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wkurzają Was takie niusy? Przecież to reklama gry! Tak samo jak kiedyś pojawiały się wiadomości, że papież korzysta z iPoda. W zasadzie były to reklamy odtwarzacza, zrealizowane w sprytny sposób, a portale dawały się nabrać i pisały o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę bardzo pomysłowa i innowacyjna forma reklamy , może mieszkańcom pobliskich domów nie za bardzo się to spodobało , ale na pewno kierowcy którzy skorzystali z tej reklamy są zadowoleni. Ciekaw jestem co takiego jeszcze wymyśli Electronic Arts , aby porządnie zareklamować swoje gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować