Zaloguj się, aby obserwować  
Lukasz_666

Warhammer 40000: Space Marine - nowy projekt ze świata WH40K

35 postów w tym temacie

Dnia 18.03.2009 o 14:39, Czedwik napisał:

A to nie był przypadkiem jakiś fake/mod do GoW (słyszałem różne wersje). Tak czy inaczej
oficjalnej zapowiedzi nigdzie nie było, a jedynie te filmiki na YT.


THQ szukało kiedyśtam pracowników którzy by sie mieli zająć grą tego typu w świecie 40k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 09:03, Lukasz_666 napisał:

A jednak:) Nowe wiadomości prosto z serwisu IGN:
http://xbox360.ign.com/articles/987/987127p1.html


Na pewno - o czym nie wspomniałem w mojej epistole kilka(naście) postów wyżej, in plus tej grze liczy się fakt, że nie wałkują tym razem tych nieszczęsnych Kruczków. A także iż nie jest to np. taka oklepana Ultramaryna, lecz Mroczni Aniołowie, a ów zakon zawsze potrafi i może być ciekawy...

Dnia 28.05.2009 o 09:03, Lukasz_666 napisał:


No ale tototo to już trochę... holly holly hollywoodzkie? :/ Spoko, wiem że Spejs Marynaty są tfarde, silne, kochane i w ogóle to zaje****e, ale... że co, grupka puszek w przyklęku bierze na klatę bombardowanie orbitalne, a zmiata WarBossa? Yeah, sure, fookin he'' sure...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 09:41, Dexter_McAaron napisał:

Na pewno - o czym nie wspomniałem w mojej epistole kilka(naście) postów wyżej, in plus
tej grze liczy się fakt, że nie wałkują tym razem tych nieszczęsnych Kruczków. A także
iż nie jest to np. taka oklepana Ultramaryna, lecz Mroczni Aniołowie, a ów zakon zawsze
potrafi i może być ciekawy...

Z tego co można zobaczyć to pokierujemy właśnie Ultramarines:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 09:56, Lukasz_666 napisał:

Z tego co można zobaczyć to pokierujemy właśnie Ultramarines:)


Plama... nie wiem co gdzie jak wyczytałem w tym artykule, że nawet daltonizm padł mi na oczy podczas oglądania traileru. Yych, no to odszczekuję ten plus ^^''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gwoli ścisłości, gra do której podałem dziś link, to zupełnie inny produkt niż ten , o którym mowa na początku tego tematu i poza nazwą ma z nim niewiele wspólnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to nie wiem co niektórzy się tak przypierzyli tych Krwawych Kruków, to tak jakby sie dowalać do Games Workshop o promowanie Ultramarines, Mrocznych Aniołów, Krawawych Aniołów i Kosmicznych Wilków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Służę wyjaśnieniami: po prostu drażni i drzaźni mnie nachalne wciskanie mi czegokolwiek. Obojętnie czy mówimy o europejskiej Konstytucji, czy o promowaniu jakiś "narodowo obowiązkowych", głaskanych przez salon dziełek kultury, czy też o widzimisiu jakiegoś gierkowego studia developerskiego.

No właśnie - widzimisiu. Zamiast sięgnąć po jakieś istniejące już Zakony (i nie mówię to wcale o dziesiątce z Pierwszej Fundacji; jest jeszcze wiele innych ciekawych) to z bliżej niezrozumiałych powodów nieudolnie wymyślają sobie własny. A co do tego ma GW?? Nosz morwa kać, stary, po Tobie to takich głupstw się nie spodziewałem! Games Workshop to Games Workshop, to ich podwórko i oni mają prawo robić na nim co chcą! A Reric to jakiś John Smith czy inny Jaś Kowalski, który dopisuje własne historyjki ze świata Fundacji czy tam Diuny lub innego Śródziemia. Zostawmy Asimovowi co jego!

...dlatego też ze zdziwieniem i niedowierzaniem przyjąłem wieść że GW może wypuścić Codex dla KK. Ale jeśli go wyda, tworząc jakieś porządne tło historyczne i podbudówkę fabularną, to wtedy okej, z ich pełnym błogosławieństwem może troszkę szacunku dla ptaszków nabiorę...

EDIT: literówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 14:13, Dexter_McAaron napisał:

Służę wyjaśnieniami: po prostu drażni i drzaźni mnie nachalne wciskanie mi czegokolwiek.
Obojętnie czy mówimy o europejskiej Konstytucji, czy o promowaniu jakiś "narodowo obowiązkowych",
głaskanych przez salon dziełek kultury, czy też o widzimisiu jakiegoś gierkowego studia
developerskiego.

Tak, też nie lubie wciskania na siłę ale tego bym nie nazwał tak. To tak jakby besztać GW za to że wypuszczają kolejnoedycyjny Codex dla tego samego Zakonu i narzekać że nadchodzący Codex Kosmicznych Wilków będzie gówniany bo nachalnie promowany.

Dnia 28.05.2009 o 14:13, Dexter_McAaron napisał:

No właśnie - widzimisiu. Zamiast sięgnąć po jakieś istniejące już Zakony (i nie mówię
to wcale o dziesiątce z Pierwszej Fundacji; jest jeszcze wiele innych ciekawych) to z
bliżej niezrozumiałych powodów nieudolnie wymyślają sobie własny.

Tu po części przyznam ci rację, sam wolałbym któryś z istniejących Zakonów, na przykład Mroczne Anioły albo Egzorcystów ale Krwawych Kruków nie nazwałbym nieudolnie stworzonym Zakonem. Raczej, zajebiście wymyślonym konceptem na Zakon. Bo niestety za mało informacji podali żeby to wyglądało jakoś sensownie w porównaniu do reszty.

Dnia 28.05.2009 o 14:13, Dexter_McAaron napisał:

jakiś John Smith

John Smith jest rysownikiem Games Workshop i Black Library ;P

Dnia 28.05.2009 o 14:13, Dexter_McAaron napisał:

...dlatego też ze zdziwieniem i niedowierzaniem przyjąłem wieść że GW może wypuścić Codex
dla KK. Ale jeśli go wyda, tworząc jakieś porządne tło historyczne i podbudówkę fabularną,
to wtedy okej, z ich pełnym błogosławieństwem może troszkę szacunku dla ptaszków nabiorę...


Ja bym wolał Codex dla Salamander albo Kruczej Gwardii ale każdy fragment fluffu czytam z chęcią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 17:48, Nagaroth napisał:

Tak, też nie lubie wciskania na siłę ale tego bym nie nazwał tak. To tak jakby besztać
GW za to że wypuszczają kolejnoedycyjny Codex dla tego samego Zakonu i narzekać że nadchodzący
Codex Kosmicznych Wilków będzie gówniany bo nachalnie promowany.


No z tym że tu tej nachalności nie czuję (aż tak) bo, jak napisałem wyżej, to broszka oraz "dziecko" GW więc nie mi do tego. A co do moich fochów na zachowanie Rericowców, nazwij to moim drobnym dziwactwem ;> Po prostu mam przekorną naturę, od polityki po wirtualną rozrywkę.

Dnia 28.05.2009 o 17:48, Nagaroth napisał:

Tu po części przyznam ci rację, sam wolałbym któryś z istniejących Zakonów, na przykład
Mroczne Anioły albo Egzorcystów ale Krwawych Kruków nie nazwałbym nieudolnie stworzonym
Zakonem. Raczej, zajebiście wymyślonym konceptem na Zakon. Bo niestety za mało informacji
podali żeby to wyglądało jakoś sensownie w porównaniu do reszty.


No właśnie - mało informacji = nie-do-końca-już-taki-zajebisty. Tego właśnie się najbardziej doczepiam: gdyby wokół Krwawych już od samego początku pobudowano jakiś sensowny lore, byłoby cacy. Takto całość sprawia raczej wrażenie Wielkiej Improwizacji...tylko talentu Słowackiego z Mickiewiczem im brakuje. Robimy kolejny dodatek? Okej! Wrzucamy Krwawych i wymyślamy jakieś WIEEEELKIEEE tajemnice. Jakie? Dowiecie się w kolejnym odcinku. Jedyne co tak naprawdę wiemy to spory "gang" psioników, ergo, być może, niezbyt wielka sympatia Inkwizycji. Ale dlaczego, po co, z kim i za ile? Nie wiemy... Okej, ja rozumim że rąbki tajemnic uchyla się powoli, ale to już nawet Ground Control był trzy razy bardziej "objaśniony" niż vanilla DoWa...

Dnia 28.05.2009 o 17:48, Nagaroth napisał:

John Smith jest rysownikiem Games Workshop i Black Library ;P


Poważnie?! No to żem trafił... :P

Dnia 28.05.2009 o 17:48, Nagaroth napisał:

Ja bym wolał Codex dla Salamander albo Kruczej Gwardii ale każdy fragment fluffu czytam
z chęcią


Z tym trudno mi się nie zgodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 09:41, Dexter_McAaron napisał:


Na pewno - o czym nie wspomniałem w mojej epistole kilka(naście) postów wyżej, in plus
tej grze liczy się fakt, że nie wałkują tym razem tych nieszczęsnych Kruczków. A także
iż nie jest to np. taka oklepana Ultramaryna, lecz Mroczni Aniołowie, a ów zakon zawsze
potrafi i może być ciekawy...

zastosujmy się wszyscy do staropolskiego przysłowia "jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma"
a poza tym ultramarines mogą być lepsze to niż tytani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Przyjrzyjcie się walką w tle na 3:23 minucie.
> Widać Tytana klasy Warlord, Dreadnoughta i jakiegoś Tyranida (chyba Lictora).

Robal to raczej Carnifex, Lictor jest mniejszy a widać tego Tyrka było z pewnej odległości. Ten Tyranid wyraźnie kona, osuwa się do przodu ku ziemi...ah widać że grę robi Relic, w DoW 2 jest taka sama animacja śmierci karasia ;P.

To że gramy Ultramarines, zakonem znienawidzonym przez wielu za...hym...zbytnią ekspansję i propagandę ze strony Games Workshop, mi kompletnie to nie wadzi. Ultramarines to zdecydowanie jeden z najlepszych zakonów w galaktyce, gdyby było inaczej to czy sam potężny Imperator dałby im we władanie aż dziewięć systemów planetarnych podczas gdy reszta zakonów ma co najwyżej planetkę czy dwie..? ;>

A tak na serio to mam po prostu gdzieś te uprzedzenia. Chcę porządnego slashera z wielką liczbą przeciwników, którzy padać będą od naszych ciosów jak łany zboża!

Mam nadzieję że jako fan serii Dynasty Warriors oraz uniwersum Warhammera 40k, będę usatysfakcjonowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować