Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zejdź do podziemia. Sklep metro.gram.pl przedstawia ofertę nie do odrzucenia. Właśnie dla Ciebie!

224 postów w tym temacie

gram.pl

[Uaktualniono] Gotowi na naprawdę mocne uderzenie rozpoczynające drugi tydzień września? Z siłą wodospadu i impetem godnym boksera wagi ciężkiej, gram.pl schodzi do podziemi. Co się z tym wiąże? To proste - właśnie w poniedziałek otwieramy nasz sklep w warszawskim Metrze Centrum!

Przeczytaj cały tekst "Zejdź do podziemia. Sklep metro.gram.pl przedstawia ofertę nie do odrzucenia. Właśnie dla Ciebie!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko, czy ten sklep to jest tam obok legowiska Pana Wiesława czy tam bardziej koło Pani Basi (ta od keyboarda), bo to zdaje się ich rejony :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to będzie klitka a nie sklep . tam zawsze w podziemiach kazdy sklep ma mało miejsca .
i pomyśleć ze chciałęm tam pracować, nigdy w życiu za tak śmieszne pieniądze ....

;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O faaaajnie! Nie będzie trzeba się teraz tyle telepać w tramwaju, a potem jeszcze na piechtę zasuwać, żeby dostać się do siedziby i odebrać zamówienie :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieźle, gdy od października rozpocznę gubienie się w Warszawie, to na pewno tam do Was wpadnę... spytać o drogę. Też. :D

Mam nadzieję, że "wykwalifikowana kadra" udziela też informacyj związanych NIE z grami/gram.pl, i np. pokieruje mnie ładnie do Progresji/Ultimy/czegokolwiek? ;)

Powodzenia i do zobaczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli znowu trzeba otwierać w nieskończoność wszystkie możliwe strony gramu, żeby dostać hasło?? Ehh, dlaczego nie ma czegoś w stylu "najwięcej podbić piłki nogą albo najwięcej trafień w poprzeczkę z połowy boiska premiowane jest darmowym kuponem do wykorzystania w sklepie gram.pl"?? W tym byłbym mocny. A sam sklep- codziennie wracam tamtędy ze szkoły, więc pewnie się pojawię. Ale żeby coś kupować to raczej wątpię. Chyba że utrafię dodatek do Age of Empires III. Wracając ze szkoły i będąc w metrze wystarczy, że spojrzę w górę i będę widział sklep. Zresztą coś tam ostatnio z góry kapało :) A otwarcie oczywiście wtedy, gdy mam polski. Nie mogliście zrobić tego po południu?? Tak chociaż koło 14??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2008 o 18:28, michaelo94 napisał:

> A kiedy coś takiego w Gdańsku się pojawi? :D
No właśnie :P

Przyłączam się i zadaję to samo pytanie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mówicie, że pierwszy punkt, to mam nadzieję, że nie ostatni, bo takowy by się przydał w Poznaniu :) Trochę drogi mam, ale w godzinę jestem pociągiem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2008 o 18:46, xbit71 napisał:

> > A kiedy coś takiego w Gdańsku się pojawi? :D
> No właśnie :P
Przyłączam się i zadaję to samo pytanie. :D

No to jest nas jak na razie trzech :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować