Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zejdź do podziemia. Sklep metro.gram.pl przedstawia ofertę nie do odrzucenia. Właśnie dla Ciebie!

224 postów w tym temacie

Wow, pojawił się materiał video :D Muszę przyznać, że wygląda to naprawdę sympatycznie :) Chociaż te czerwone ściany są zbyt surowe, jakieś plakaty itp by się przydały! Wpadnę do sklepu w najbliższych dniach (w kazdym razie się postaram ^^).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 18:34, Baluk25 napisał:

Szkoda, że w Warszawie ;/. Otwórzcie sklep w Bydgoszczy ^^

Mówię, że nie zrobią (raczej) takiego sklepu w naszej dziurze :P Jak już to mniej więcej w naszej okolicy najwięcej szans ma moim zdaniem Poznań, też by było dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie im moment - wierzę, ze w dwa miesiące i sklepu nie poznacie, zapełni się sprzętem plakatami, gadgetami i innymi dobrami gracza.

Póki co jeszcze czyściutki i nowiutki z pustkami tu i ówdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękujemy za mnóstwo pozytywnych komentarzy! Naszą ambicją jest, żeby nasz pierwszy sklep stał się miejscem, gdzie można kupić gry w dobrych cenach, pogadać o grach oraz nawiązać kontakty z innymi graczami. Nasza naczelna zasada w tym projekcie to: gracze dla graczy :). Plakatów też przybędzie i innego klimatycznego wyposażenia ^^. Plany otwarcia sklepów w innych miastach mamy jednak za wcześnie jeszcze na szczegóły ^^. Pozdrowienia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem, widziałem jest dobrze ale pewnie będzie lepiej. Jak dla mnie 8/10

Ps. Więcej gier na Xboxa 360!!!
PPs. Powodzenia z przechodzeniem SC IV Vaderem na PS3 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ciach

Jakby było w Poznaniu to ja bym tam chyba co Tydzień jeździł...Ale bądźmy dobrej myśli, że otworzą w Bydgoszczy, albo np. w Gnieźnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chwilowo właśnie powróciłem ze sklepu. Na premierze mnie nie było więc nadrobiłem dziś. Mili ludzie i nawet można sobie zrobić zdjęcia. Dzięki za Settlersów, The Guild 2 i Anno 1701. Pozdrawiam. BTW Fajny pomysł z plakatami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hyh, powiem tylko, że sklep syci i szczerze zapraszam wszystkich. Ludzie znają się na rzeczy, jest ogólnie zewsząd blisko i jedyne czego mi brakuje, to stolika przed kanapą i kanapy przed monitorami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 21:21, siepu napisał:

Hyh, powiem tylko, że sklep syci i szczerze zapraszam wszystkich. Ludzie znają się na
rzeczy, jest ogólnie zewsząd blisko i jedyne czego mi brakuje, to stolika przed kanapą
i kanapy przed monitorami ;)


Jakby była kanapa przed monitorami, to niektórzy by tam zamieszkali... :)

Byłem znów i wyszedłem z kolekcjonerką Gears of War.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 14:12, L33T napisał:

PPs. Powodzenia z przechodzeniem SC IV Vaderem na PS3 :P


Nom, co racja to racja. bardzo trudno się nim gra. Strasznie wolne ruchy i jeszcze takie długo wymachowe. Słaba to postać i tyle. Jedno mnie tylko w nim ciekawi. Czemu Mieczem świetlnym nie przecina każdego na pół za każdym razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda że sklep metro.gram.pl jest dostępny tylko i wyłącznie w Warszawie. Mam nadzieję że w przyszłości i to nie aż tak dalekiej gram.pl rozszerzy swoją działalność również na inne miasta. Głównie liczę tutaj na trójmiasto i mam nadzieję ze się doczekam - oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł bardzo fajny, jednak szkoda, że zrezygnowaliście z możliwości odbioru zamówień na Jagiellońskiej. Teraz musiałbym się pchać aż do centrum po zamówienie, co się w ogóle nie kalkuluje, a z kolei płacąc za przesyłkę kurierem ceny na gram.pl przestają być atrakcyjne niestety (a nie zawsze mam potrzebę kupienia gier za 500zł, żeby mieć dostawę za wPLN, przy wymogu 150zł było dużo sensowniej).
Chyba będę musiał przerzucić się na empik, mm albo saturn, a szkoda, bo lubię gram.pl. Wszystkie gry kupowałem do tej pory na gramie (a trochę ich było), jednak względy ekonomiczne pewnie wygrają. :(

Mały apel:
Nie zamykajcie możliwości odbioru zamówień w siedzibie na Jagiellońskiej! Nie mówię, żeby robić tam normalny sklep, ale żeby można było odbierać zamówienia, wtedy ludzie, którzy mają bliżej do siedziby (czyli północna część Warszawy) nie musieliby się pchać do centrum. Wystarczy dodać przy składaniu zamówienia opcję wyboru punktu odbioru, jak w empiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba czegoś nie doczytałeś :)

"Zamówiony towar możesz odebrać bezpośrednio w siedzibie naszej firmy (na ulicy Jagiellońskiej) lub w naszym sklepie (w pasażu Metro Centrum - Plac Defilad 1) po otrzymaniu mailowej lub telefonicznej informacji o skompletowaniu zamówienia."

http://www.gram.pl/sklep_odbior_osobisty.asp?utm_source=sklep_je dynka&utm_medium=maly_sky&utm_content=odbior_osobisty&utm_campaign=site_ads

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 15:11, black warrior napisał:

Doczytałem tutaj-> http://metro.gram.pl/


Hmm, tego nie widziałem.
W takim razie bardzo kiepsko, do siedziby gramu miałem z pracy parę kroków z pracy i w każdym momencie mógłbym sobie odebrać zamówione towary, a tak... biorąc pod uwagę, że kończę pracę najczęściej po 17, a czasem nawet o 18 to coś czarno widzę zakupy na gramie... szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Upps. Szkoda się mówi i to wielka ;( A tak fajnie się tam rozmawiało przy odbiorach przesyłki. Lecz teraz się zastanawiam, co z przesyłkami pre-orderowymi, co zamówiłem już kilka tygodni temu, gdzie zostaną mi doręczone?

P.S Jednak to trochę dziwne, bo jak tam byłem na otwarciu to mówili, że nie będą zamykali punktu odbioru przesyłek w siedzibie gramu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować