Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zejdź do podziemia. Sklep metro.gram.pl przedstawia ofertę nie do odrzucenia. Właśnie dla Ciebie!

224 postów w tym temacie

Dnia 09.09.2008 o 23:16, Soleila napisał:

> Ale żeby ze stresu pomylić własny nick :D
>
> Wszędzie Brandalf, jeno na gramie stary nick został :D
>
> POPRAWKA: Dzięki dla twórców filmiku za poprawienie mojego błędu :D
>
> A sklepik pierwsza klasa :D No i wreszcie będzie po co przychodzić do tego pasażu
:]

Hehe, wiesz jaką mieliśmy zagadkę?!:]


W księdze też źle się wpisałem - stres, stres, stres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj, akurat byłem w warszawie. Sklepik mały, ale obsługa bardzo fajna. Ceny b. dobre chociaż asortyment chyba jeszcze nie pełny? :). I dawali koszulki za friko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak z grami na kosnole?
Da sie coś kupić czy ceny z gatunku "kosmos" ?
Mogliby popracować nad tymi cenami bo na gramie to sie im nigdy sie przeda imo ...
O Ps3 mowie konkretniej
Doobra spadam na ten autobus :P PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, wy już sie cieszycie że macie sklep gram a u mnie w mieście nigdzie nie idzie żadnej gry kupic...:D Niby małe miasto (Sieradz), ale żeby nawet w Galerii nie bylo gier:D? Żenada, ale musze sie wybrac tam do metro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem sobie dzisiaj w tym Waszym sklepie. Zaszedłem, bo w znajdującym się obok sklepie muzycznym nie było szukanej przeze mnie przejściówki. To sobie pomyślałem- jak będzie coś niedrogiego, kupię. Kupiłem sobie w końcu Fahrenheita, dostałem breloczek z Need for Speed i naklejkę z Turokiem. Atmosfera całkiem przyjemna, sprzedawca podszedł, zapytał czy w czymś pomóc- na ekipę narzekać nie mogę. Razi tylko trochę surowość ścian. Jakieś plakaty by się przydały. I oczywiście brak klimy był wyczuwalny, ale skoro siedziałem na matematyce przy 35 stopniowym upale i pełnym słońcu dającym po oczach, i to siedziałem w długich spodniach, to taka duchota to dla mnie mały pikuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam sklep wydaje się w porządku, ale klimat jest dziwny, trochę taki chyba inscenizowany na potrzeby nagrania. Wszyscy zachowują się jak ledwo odhibernowani. "Dziennikarz" całkowicie nieprzygotowany. Kamera najeżdża na jakiegoś Czerwonego Kapturka rodem z Zony, sprzedawca ma nick ''Długi Łuk Ra'', a jeden z chłopaczków udzielających wywiadu pierwszy raz spotkał ludzi :) Bałbym się tam przyjść...Zaprawdę powiadam Wam...Bałbym się... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 19:35, puzonyyx napisał:

Sam sklep wydaje się w porządku, ale klimat jest dziwny, trochę taki chyba inscenizowany
na potrzeby nagrania. Wszyscy zachowują się jak ledwo odhibernowani. "Dziennikarz" całkowicie
nieprzygotowany. Kamera najeżdża na jakiegoś Czerwonego Kapturka rodem z Zony, sprzedawca
ma nick ''Długi Łuk Ra'', a jeden z chłopaczków udzielających wywiadu pierwszy raz spotkał
ludzi :) Bałbym się tam przyjść...Zaprawdę powiadam Wam...Bałbym się... :)


Ja byłem w środku i powiem szczerze, że jakoś nie mogę potwierdzić tych przeczuć.
Owszem wideo nie do końca było pro, ale właśnie taki jest gram.
To jest serwis tworzony przez graczy dla graczy. Zero sztuczności.
Tak btw brak klimy zrobił swoje, stąd te "hibernacje".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 22:11, Kazmierczak-M napisał:

OMG jak ja wyszedłem ...


Lepiej niż ja... ;] Ja wyszedłem gorzej niż tragicznie ;p
A filmik rzeczywiście wyszedł nieźle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"aaa eeee yyy aaa eeee"
no litości. eeeee co to yyyy za aaaa prowadzący eeee :/
kto to w ogole dopuścił ?
jęczy i jęczy. eee aa eeeee.
żenada, nie da sie tego słuchać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 22:17, Magwisienka napisał:

> OMG jak ja wyszedłem ...
Kazio - stały punkt wideorelacji z eventów gramowych! :D

Edit: No, siepu właściwie też ;]


No ja chciałem uciec ale mi się nie udało ...

Siepu to zawsze dobrze wychodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[cut]

A tak z innej beczki zapytam:

kiedy na forum pojawi się konsul Cenegi? Jest tu Darki, a nie ma nikogo z Cenegi! To jakiś ciężki żart. :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 15:46, Vojtas napisał:

[cut]

A tak z innej beczki zapytam:

kiedy na forum pojawi się konsul Cenegi? Jest tu Darki, a nie ma nikogo z Cenegi! To
jakiś ciężki żart. :|


Za inną beczkę to degradzik jest, ale cii... Mordki zasłońcie oczka - ;-). Jak już któryś z Konsuli gramu pisał - jesteśmy otwarci na Cenegę ... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe , widziałem w tle Kolekcjonerkę Gears Of War , w Media Markt czy też Saturnie już takowej nie dostaniesz ! Chciałbym taki sklep w swoim mieście , chyba jest na to duża szansa , tylko będzie trzeba poczekać tak okołu roku ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować