Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zejdź do podziemia. Sklep metro.gram.pl przedstawia ofertę nie do odrzucenia. Właśnie dla Ciebie!

224 postów w tym temacie

Dnia 09.09.2008 o 16:16, Soleila napisał:

Ragnos .. nom i w Kwaka na myszce się nie da! Po co myszki?! Klawiatura to idealna łyżka!
Nie, nie za dużo kawy dzisiaj ;)


OK, Sol. Nie miałem doświadczenia z padem, nigdy nie grałem na padzie (no może raz, ale to było dawno i nie prawda), więc moje wyobrażenie posługiwania się nim w FPSie sprowadzało się do tego, że pewnie się nie da.
Teraz, dzisiaj, mam już za sobą chwile z padem od xboxa i powiem jedno: na padzie nie da się grać w FPSa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem bardzo chyba fajny event mnie ominął... Szkoda, no ale mieszkam niestety spory kawałek od stolycy. W każdym razie na Super Mega Extra Fajnych i w Ogóle Rox Urodzinkach już będę :D No bo taka imprezka też będzie, prawda? I będzie jeszcze lepsza niż to otwarcie, prawda prawda? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah te stare czasy i kupowanie gier w punkcie cdepu na ul Pereca.

Co do nowego punktu lokalizacja trafiona jak zresztą pomysł. Trzeba będzie zajrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mogę powiedzieć?
Trójmiasto czeka!

Na sklep gram.pl oraz na lekcje gry na padzie. Mam jednego fpsa na ps2 i jak do tej pory leży i czeka :D

EDIT: Jak oglądam ten filmik to aż mi się smutno robi, że mieszkam tak daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo sympatycznie, bardzo :) Chwali wam się ten sklep i oby dalej taki progres był :) Dzięki za niespodziewajki ;)
Jeszcze nieraz na pewno was tam nawiedzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 19:41, Magwisienka napisał:

No bo taka imprezka też będzie, prawda? I będzie jeszcze lepsza niż to otwarcie,
prawda prawda? ;)


A prawda! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja byłem dzisiaj :) Sklepik mały. Ale TV duze. Ceny extra, a i promocja z kolekcją klasyki właśnie się zaczynała :) Jurto mają klime uruchomić. Obowiązkowy wpis do księgi graczy i pożegnanie z wiedźminem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że mnie tam nie będzie. No ale cóż. Spotkamy się na PGA, ESWC no i *może* na urodzinach gramu ;).
Swoją drogą, to zawsze myślałem, że Lurr ma na nazwisko Lurynowicz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otwarcie było najlepsze.
Dla tych co oglądali relacje i wywiady podpowiem że widok jednego z prezenterów malującego... a zresztą, kto i co zrobił dowiedzą się wszyscy z księgi pamiątkowej. Polecam pierwszą stronę. Tam wszystko zrozumiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale żeby ze stresu pomylić własny nick :D

Wszędzie Brandalf, jeno na gramie stary nick został :D

POPRAWKA: Dzięki dla twórców filmiku za poprawienie mojego błędu :D

A sklepik pierwsza klasa :D No i wreszcie będzie po co przychodzić do tego pasażu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kamerzysta albo mocno zainspirowany Mirror''s Edge, albo ostro świętował otwarcie już na dzień przed. ; )

Opis fajny, sam się wypowiem, jak wyrwę się wystarczająco wcześnie z roboty, żeby móc zajrzeć : )

No i lokalizacja kusi przede wszystkim znacznie ułatwionym odbiorem osobistym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 22:25, brantej napisał:

Ale żeby ze stresu pomylić własny nick :D

Wszędzie Brandalf, jeno na gramie stary nick został :D

POPRAWKA: Dzięki dla twórców filmiku za poprawienie mojego błędu :D

A sklepik pierwsza klasa :D No i wreszcie będzie po co przychodzić do tego pasażu :]


Hehe, wiesz jaką mieliśmy zagadkę?!:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o jezu, a teraz przez miesiac będą sie podniecac tym sklepikiem.
Jak u mnie na osiedlu otwierali groszka to nikt tak sie tym nie podniecal.
A tu sie wszyscy podniecaja z zaloze sie, ze polowa tych ,,podniecaczy" nie mieszka w Wawie i z tego nie skorzysta.

Toz to otwarcie jedynego jak narazie w Polsce sklepu gramowego czy jak zwał tak zwal to dla Was to takie wydarzenie na miarę otwarcia pierwszego hipermarketu w Polsce.

A i tak w media m czy na allegro wszystko jest taniej i więcej tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 23:28, Igor FCBayern napisał:

Brantej (na filmiku) to chyba najbardziej hardcorowy gamer na świecie - "Pierwszy raz
na oczy widzę ludzi" xD


TYCH ludzi, TYCH ludzi :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować