Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zejdź do podziemia. Sklep metro.gram.pl przedstawia ofertę nie do odrzucenia. Właśnie dla Ciebie!

224 postów w tym temacie

Dnia 05.09.2008 o 20:19, akne napisał:

> A szanowna Pani Ania w którym teraz sklepie będzie urzędować? :]
W internetowym, ja nie lubię kontaktu z żywymi ludźmi ;)


No ładnie, ładnie ;)

A jednak moja propozycja nazwy sklepu na metropolis się nie przyjęłą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> to będzie klitka a nie sklep . tam zawsze w podziemiach kazdy sklep ma mało miejsca .
> i pomyśleć ze chciałęm tam pracować, nigdy w życiu za tak śmieszne pieniądze ....
>
> ;]

Zdziwiłbyś się jak fajnie są zrobione sklepy na galerii metra. A poza tym świetni ludzie je prowadzą:P Ukłony dla ludzi z zaprzyjaźnionego sklepu z komiksami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja mam takie pytanko, czy ten sklep to jest tam obok legowiska Pana Wiesława czy tam
> bardziej koło Pani Basi (ta od keyboarda), bo to zdaje się ich rejony :).

Mówimy chyba o 2 różnych miejscach, co innego przejścia podziemne w centrum (Centralny/Rotunda) a co innego galeria metra centrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My także ze swojej strony postaramy się stworzyć dość przyjazną atmosferę, niektórzy przechodnie dziś mogli się o tym przekonać co prawda, jeszcze w lekkiej rozsypce ale nikogo nie wyganialiśmy :)

Oczywiście zależy nam na waszych opiniach, co byście chcieli jeszcze zobaczyć ulepszyć w naszym sklepiku, w miarę możliwości będziemy się starać niektóre pomysły wdrażać w życie,...

Mam nadzieję także iż nasz sklepik przypadnie wam do gustu (co prawda z niektórymi rzeczami jesteśmy w powijakach wszak to pierwszy fizyczny sklep i trzeba jeszcze tu i ówdzie doszlifować)

Tak więc raz jeszcze pozwolę sobie tym razem w swoim imieniu zaprosić was na otwarcie... do zobaczenia w poniedziałek (omg mam nadzieję że będę wyspany... by was nie wystraszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2008 o 20:44, jaceloth napisał:

już widzę, jak w razie problemów podobnych do tych z EK wiedźmina, setki graczy wysadzających
sklepik w powietrze...

Niestety tam na straży stoję ja ... sasasasa Miecz naostrzony... loch na niedobrych klientów jest, tekturowe pudełko z MGS do chowania się jest... więc można otwierać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2008 o 20:19, tomas92 napisał:

Chętnie odwiedzę nowy sklep, a że stamtąd blisko do mojege liceum tym lepiej ;)
Mam małe pytanko: żeby dostać dodatkowy gadżet trzeba znać hasło, mieć konto na gram.pl,
ubrać się "na gracza" i kupić coś w dniu otwarcia? Czy może te wszystkie rzeczy dotyczą
zupełnie różnych atrakcji?


Trzeba znać hasło i mieć wydruk z mojego konta (na znak że masz u nas ksywkę) - tu masz gadżet. Gdy do tego przyjdziesz jeszcze w jakimś growym ubiorze (oprócz hasła i ksywki) - tu również nie wyjdziesz z pustymi rękoma.

Niepowiązanie z tym powyżej - jeśli zrobisz zakupy, to też na Ciebie coś czeka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo, to ja szkołę mam całkiem blisko, chyba wpadnę w poniedziałek :D
Tylko czy dobrze zrozumiałem: pierwszy etap to znalezienie ukrytego hasła na gramie a potem powiedzenie go oraz przyniesienie wydruku ze strony Moje Konto ?
Dodatkowa nagroda jest za przyjście ubranym w coś związane z grami, tak ? Ale w tym przypadku też trzeba mieć wydruk ? Cholercia, mam zepsutą drukarkę :/ Nie wiem czy będę miał wydruk :( A bez wydruku nie ma nagrody, heh, a wpadłbym bo mam blisko z LO. W każdym razie fajna inicjatywa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2008 o 19:06, Valium napisał:

A Bydgoszcz to co, pies? Tez dajcie nam taki sklep. :P


W Bydgoszczy nie będzie, na kujawsko-pomorskie przydzielą Toruń. Ale i tak wcześniej będzie Wrocław.


A tak w ogóle to bardzo dobry pomysł. Mam nadzieję, że uda Wam się zbudować sieć - dzięki niej w razie takich numerów jakie robił MM (wystawianie gier za wcześnie), mimo ich bojkotu moglibyście sprzedawać gry bez problemu. No ale do tego jeszcze bardzo, bardzo daleka droga. Od czegoś jednak trzeba zacząć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2008 o 21:06, Outlander-pro napisał:

Tylko czy dobrze zrozumiałem: pierwszy etap to znalezienie ukrytego hasła na gramie a
potem powiedzenie go oraz przyniesienie wydruku ze strony Moje Konto ?
Dodatkowa nagroda jest za przyjście ubranym w coś związane z grami, tak ? Ale w tym przypadku
też trzeba mieć wydruk ?


Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak znaleźć tudzież rozpoznać hasło? Będzie jakimś świecącym pop-upem czy parę losowych liter i cyfr gdzieś na dole strony? ;P

EDIT: do do "obioru" to wystarczy np. tylko smycz ME czy minimum koszulka N7?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2008 o 18:36, Laska-z-Polski napisał:

No ba, wreszcie się własnego lokalu dorobiliście :P Tylko kiedy mogę liczyć na waszą
placówkę w Białymstoku? :D


Dolaczam sie do pytania. Bialystok czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


No to dla mnie będzie mały problem bo coś drukarka ie chce działać ;( Ale czy ten wydruk potrzebny? przecież jak przyjdę w podpisanej koszulce, to będzie przecież wiadomo, że ja to ja, a nie ktoś inny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

byście już chcieli takie sklepy w innych miastach... Na razie stolica kochana musi się bardzo postarać i dużo kupować, żeby było opłacalne tworzenie "oddziałów" ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno pytanie - o co chodzi z ta zgodą "prawnych opiekunów" (tak, wiem, prawo itp), ale w jakiej formie to ma się przedstawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować