Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zejdź do podziemia. Sklep metro.gram.pl przedstawia ofertę nie do odrzucenia. Właśnie dla Ciebie!

224 postów w tym temacie

Ale pytanie do ekipy organizującej - jak wy sobie wyobrażacie "zgodę od rodziców", jezeli ten punkt jest w ogóle na serio? (nie chcę jutro odejść z pustymi rękoma) ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 18:41, Ragnos napisał:

Ale pytanie do ekipy organizującej - jak wy sobie wyobrażacie "zgodę od rodziców", jezeli
ten punkt jest w ogóle na serio? (nie chcę jutro odejść z pustymi rękoma) ;p

Na przykład na małej karteczce tak: "Wyrażam zgodę na uczestnictwo swojego syna w konkursie metro.gram.pl organizowanym przed CD Projekt/gram.pl"? Plus ładny podpisik rodzica któregoś i nikt się nie przyczepi :). Potraktuj to jak usprawiedliwienie nieobecności w szkole ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm to pewnie jednak jutro nie wpadnę, choć chciałem, ale skoro wydruku mieć nie będę a nie mam w planach na razie zakupu żadnej konkretnej gry to przyjscie jutro nic mi nie da. Ale i tak kiedyś zajrzę. Głupie to jest, że wydruk z Mojego Konta trzeba przynieść :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 18:51, Marrbacca napisał:

> Ale pytanie do ekipy organizującej - jak wy sobie wyobrażacie "zgodę od rodziców",
jezeli
> ten punkt jest w ogóle na serio? (nie chcę jutro odejść z pustymi rękoma) ;p
Na przykład na małej karteczce tak: "Wyrażam zgodę na uczestnictwo swojego syna w konkursie
metro.gram.pl organizowanym przed CD Projekt/gram.pl"? Plus ładny podpisik rodzica któregoś
i nikt się nie przyczepi :). Potraktuj to jak usprawiedliwienie nieobecności w szkole
;D


Tak szczerze to o czymś takim w pierwszej chwili pomyslałem, ale jakoś wydawało mi się że takie karteczki głupio by wyglądały. Ale jak tak to ok xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 18:41, Ragnos napisał:

Ale pytanie do ekipy organizującej - jak wy sobie wyobrażacie "zgodę od rodziców", jezeli
ten punkt jest w ogóle na serio? (nie chcę jutro odejść z pustymi rękoma) ;p


Ech... Ten punkt w regulaminie jest obowiązkowy dla wszystkich konkursów wszędzie, nie tylko na gramie, więc to jest napisane, tylko po to, żeby nikt się nie czepiał. Żadna zgoda nie jest potrzebna, ale jak już chcesz ją, to sobie załatw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 10:56, Evil Khan napisał:

Był ktoś w tym sklepie ?
Jakie jest hasło ?


Ja byłem - gramowicze też już się pojawili :) Jeśli chodzi o hasło, to nie bądźcie leniwi - jest naprawdę widoczne i to w niejednym miejscu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 12:24, Laid back napisał:

> Był ktoś w tym sklepie ?
> Jakie jest hasło ?

Ja byłem - gramowicze też już się pojawili :) Jeśli chodzi o hasło, to nie bądźcie leniwi
- jest naprawdę widoczne i to w niejednym miejscu ;)

jest jeszcze problem z tym wydrukiem ze strony "mojego konta" czy to niezbędne ? nie mam gdzie dziś wydrukować tego potwierdzenia ... może jest jakiś inny sposób np.: podanie konta i danych osobowych ?

A co do hasła to na stronie konkursu Staleka jest wielki napis TO JEST HASŁO i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem:) Sklep bajer, a obsługa jeszcze większy bajer:)
Dawno nie spotkałem się z tak miłą obsługą:D
A gadżety przerosły moje oczekiwania:D
Dzięki wielkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bilet do warszawy: 15 zł
Czas spędzony na dojazd: 1,5h
Spotkanie się z innymi graczami i możliwość porozmawiania z miłą obsługą : BEZCENNE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc szczerze, naprawdę warto. Poszedłem, zobaczyłem i zdobyłem kilka super fajnych gadżetów oraz kupiłem na dodatek niezłą grę. Obsługa też w porządku, konkurs traktują ze sporym przymrużeniem oka, tylko jak mówili do mnie na per Pan to się strasznie staro poczułem:( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować