Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zejdź do podziemia. Sklep metro.gram.pl przedstawia ofertę nie do odrzucenia. Właśnie dla Ciebie!

224 postów w tym temacie

A ja tu jednak pewnej rzeczy nadal nie rozumiem: Prezent otrzymam przy zakupie (poprostu) czy właśnie tylko jak podam to hasło? Swoją drogą, na stronie konkursu STALKER''a jest napisane coś o haśle, ale nie bardzo rozumiem do czego się to odnosi xD I zgoda rodziców - jest ona niezbędna, aby wziąc udział w konkursie, ale którym? Z wpisem do księgi gości, czy przy odbieraniu upominku mając na sobie koszulkę np Wiedźmina? Może te pytania są nieco śmieszne i może nie jestem do końca pojęty, ale mam zamiar niedługo tam pojechac, a nie chce czegos przegapic ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rety, ale ja jestem tępy :D nie wiem o czym myslałem pisząc tego posta, ale właśnie zrozumiałem wszystko to, o co pytałem xD Lul i sorki za 2 posty pod sobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem w sklepie z rana i muszę przyznać, że było bardzo fajnie, ciekawe gadżety, spory wybór gier. Mam nadzieję, że będzie więcej takich akcji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja już w domu z dwoma standami i jeszcze większym plakatem Mass Effect :D

I najlepsze, że z mojej (a właściwie każdego gramowicza) perspektywy to wszystko właściwie... za nic ;P Za lojalność, zaangażowanie i odrobinę ochoty, ale to praktycznie jest wpisane w umowę bycia członkiem (czy konsumentem) tej branży xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten sklep to normalnie żywe forum :D
BTW po jaką cholerę dałem się namówić na standa ?! Teraz nie mam gdzie go postawić ;p

Ps. Na padzie nie da się grać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, to widzę, że plakaty dostawaliście? :) Ja chciałem wpaść, no ale był ten głupi pomyśł z wydrukiem z Mojego Konta, no to cóż ... ale kiedyś się przejdę i pewnie będę tam robił odbiór osobisty bo mam dość blisko ze szkoły :)

Buu, chcę gadżety xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 18:31, Bambadil napisał:

Ten sklep to normalnie żywe forum :D
BTW po jaką cholerę dałem się namówić na standa ?! Teraz nie mam gdzie go postawić ;p

Ps. Na padzie nie da się grać ;)


Ja, byłem asertywny i zrezygnowałem z tego standa, i bardzo dobrze ;)

Co do sklepu, to jest super obsługa, fajna atmosfera. Oby tak dalej.
Hasło do odebrania gadżetów, RZĄDZI!!!
Pozdrawiam osobę, która to wymyśliła ;)

Outlander-pro ----> te wydruki do były pic na wodę. Jak byłem tam 9 koło godziny ), to tylko 2 osoby musialy ten wydruk pokazać.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 18:31, Bambadil napisał:

Ten sklep to normalnie żywe forum :D


Potwierdzam.
Byłem, widziałem, dostałem torbę gadżetów, zobaczyłem rozszerzoną wersję Wiedźmina, poznałem parę fajnych osób, a nawet wyspowiadałem się przed kamerą.
I dowiedziałem się, że nie wyglądam na gracza... 18 lat wczuwania się na marne. :D

Dnia 08.09.2008 o 18:31, Bambadil napisał:

BTW po jaką cholerę dałem się namówić na standa ?! Teraz nie mam gdzie go postawić ;p


Dlatego swojego w końcu oddałem, ktoś ucieszy się bardziej.

Dnia 08.09.2008 o 18:31, Bambadil napisał:

Ps. Na padzie nie da się grać ;)


True, true, true! :)

Dnia 08.09.2008 o 18:31, Bambadil napisał:

Hmm, to widzę, że plakaty dostawaliście? :)

Plakat, koszulka, skarpeta na telefon ze smyczą i naklejka... I nie - nie musiałem nic kupować. Trzeba było tylko znać "arcytrudne" hasło. :)

Dnia 08.09.2008 o 18:31, Bambadil napisał:

I najlepsze, że z mojej (a właściwie każdego gramowicza) perspektywy to wszystko właściwie... za nic ;P Za > lojalność, zaangażowanie i odrobinę ochoty, ale to praktycznie jest wpisane w umowę bycia członkiem (czy
konsumentem) tej branży xD

Umówmy się - każdy lubi dostać coś za nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo cieszę się iż podobało się wam otwarcie, naszego sklepiku, ze swojej strony obiecuję iż w miarę możliwości częściej będziemy organizować różne ewenty w sklepie (tu oczywiście będę prosił Community o pomoc:)
Także pragnę przeprosić was iż jeszcze jesteśmy w lekkiej rozsypce (brak mebelków i części towarów o klimie nie wspomnę) Mam nadzieję także iż uda się nam zbudować klimat, dla którego z przyjemnością będziecie do Nas wracać.

Tak czy siak zapraszam was do odwiedzenia naszego sklepiku

pozdrawiam w imieniu swoim jak i obsługi sklepu,

Adam "Akashi" Bochiński
Menager Sklepu Metro Centrum

PS. w przypadku pytań itd. piszcie na metro@gram.pl (telefon kontaktowy niestety nie został uruchomiony - Niestety TP''sa rządzi się swoimi prawami i tego niestety nie przeskoczymy)
Jeszcze raz dzięki za świetną zabawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twórzcie z możliwie unikalnym wystrojem - tak by klient nie czuł się jak w jeszcze jednym empiku/mm/saturnie czy innym elektroworld. Gracze takie rzeczy doceniają i to bardzo. :)

Życzę wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia: stworzenia sieci takich sklepów w całej Polsce! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 19:42, Akashi napisał:

Także pragnę przeprosić was iż jeszcze jesteśmy w lekkiej rozsypce (brak mebelków i części
towarów o klimie nie wspomnę)



Brak przewiewu dało się odczuć ;)
Jak wy tam wytrzymywaliście przez 9 godzin? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 20:26, Ragnos napisał:

> Także pragnę przeprosić was iż jeszcze jesteśmy w lekkiej rozsypce (brak mebelków
i części
> towarów o klimie nie wspomnę)


Brak przewiewu dało się odczuć ;)
Jak wy tam wytrzymywaliście przez 9 godzin? ;D


odliczając czas do najbliższej środy aż klime nam zainstalują ... no i mała korekta my tam jesteśmy 10 godzin 30 min przed otwarciem i po zamknięciu jeszcze jesteśmy :(

Heh... wiesz tajemnica sukcesu to wiatraczek na usb podczepiany do lapa... a poważnie już lekko przywykliśmy walczymy tam już trochę czasu... chociaż chwilami mam ochotę rozebrać się i biegać w kąpielówkach... choć to za bardzo nie przystoi :P

A teraz Marketingowo: Dla was zniesiemy wszystko XD choć w tym jest masa prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 20:30, Akashi napisał:

odliczając czas do najbliższej środy aż klime nam zainstalują


maruda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ufff... dopiero teraz mogę się podzielic moimi doświadczeniami w nowym sklepie i musze potwierdzic wszystko to co zostało tu napisane. Obsługa poprostu rewelacja! :D Chyba nigdy i nigdzie czegoś takiego nie widziałem ;) Mam nadzieję, że tak będzie zawsze, a nie tylko w dzień otwarcia :>Stojacy tam X-boX, PS3 i Komp też bardzo fajne ;] Gry i ich ceny - naprawdę bardzo warte grzechu (np: Gears of War Edycja Kolekcjonerska która kupiłem - fascynuję się właśnie jej zawartością :D) Gadżety też nie głupie, choc z tego co tu czytam, to mi trafiły się chyba "zapasowe" :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 18:31, Bambadil napisał:

Ten sklep to normalnie żywe forum :D
BTW po jaką cholerę dałem się namówić na standa ?! Teraz nie mam gdzie go postawić ;p

Ps. Na padzie nie da się grać ;)


Bambadilu, Człowieku o Dziwnym Nicku i Braku Umiejętności ProGamerskoManualnych - da się. Cza umieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować