Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z grą S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo – dzień 5

20 postów w tym temacie

artykuł fajny :)
Czyste Niebo kupię na pewno.
Tylko tak sobie myślę że kręcenie się po tych samych lokacjach co w Cieniu Czarnobyla może być... no cóż trochę nudne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobają mi się tego typu opowiadania. Tak samo jak Clear Sky, który dzisiaj do mnie doszedł pocztą ;) Najbardziej jestem ciekawa ostatniej części tego tekstu (nie chodzi mi o recenzję, ale o opowiadanie). No cóż, poczekamy do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jaaa, znowu brzydkie słowo :) Tekst trzyma klimat, bardzo dobrze. Teraz tylko się bawię w tym CS''ie bo i tak czekam na patcha a potem na następnego, bo sejwy nie działają z poprzednimi wersjami. Trza czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny tekst, widać że pisał ktoś kto zna się na rzeczy, bo to o nożu i kontrolerze to prawda! Jeżeli staniemy metr od niego to nic nam nie zrobi i możemy dowolnie się mu przyjrzeć albo szybko wykończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: po dotarciu do lokacji kordon obraz nagle ciemnieje i znika i trzeba restartowac kompa - czy to jest ten błąd o którym wszyscy piszą,czy jeszcze coś innego?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Artykuł świetny. Pierwsza noc ze stalkerem zaliczona i muszę powiedzieć że trzyma się nieźle kilka rzeczy można by poprawić coś dodać ale jest naprawdę bardzo fajny polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra wygląda pieknie, jednakże co do wymagań extremalnych (DX10 rozszerzone pełne oświetlenie dynamiczne) nie kłamali... Mam 10 fps :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi nawet się aż tak nie tnie ( czasami,troszkę przytnie ) - gdyby nie to,ze się po prostu wyłącza i nic sie nie da zrobic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie fajnie. Gra jest super. Ale nie mogę wyjść poza podziemia Agropromu - ilekroć próbuję to mi się gra wiesza i wyskakuje do pulpitu. Mam nadzieję, że patcha wypuszczą albo sam coś wykombinuję jak się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Intel Core2 Duo 2,33 GHz
2 GB Ram
GeForce 8800 GTS 320 MB Ram

Rozdzielczość 1280x1024
Wszystko z wyjątkiem wygładzania krawędzi i AA na max
Detale słońca, promieni słonecznych, cieni i cieniowania wzjemnego ibiektóe mam na średnich (w grze jest błąd i ta opcje po wybraniu jest Medium w wersji PL). Włączona miekka woda, miękkie cząsteczki, wolumetryczne światło i inne efekry.

Gra chodzi w większości wypadków płynnie, zwalnie tochę przy dużej ilości świateł i cieni w nocy (latarki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 08:30, SHOGUN_YAMATO napisał:

Intel Core2 Duo 2,33 GHz
2 GB Ram
GeForce 8800 GTS 320 MB Ram

Rozdzielczość 1280x1024
Wszystko z wyjątkiem wygładzania krawędzi i AA na max
Detale słońca, promieni słonecznych, cieni i cieniowania wzjemnego ibiektóe mam na średnich
(w grze jest błąd i ta opcje po wybraniu jest Medium w wersji PL). Włączona miekka woda,
miękkie cząsteczki, wolumetryczne światło i inne efekry.

Gra chodzi w większości wypadków płynnie, zwalnie tochę przy dużej ilości świateł i cieni
w nocy (latarki).


U mnie na 1440x900, rozszerzonym pełnym dynamicznym oświetleniu(DX9), wszystko co sie da na Max i AAx2, mam w południe 30fps. Gdy słońce jest za chmurami framerate wzrasta do 60fps. na DX10 kolejno 20 i 50fps. Na oświetleniu Pełnym dynamicznym wychodzi fps 150 ;xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieźle. Ja nie mam DX10 i raczej nigdy sie nie szkuszę :P

Używam tylko tego najlepsego oświetlenia - jest ładne a mój komp daje sobie z tym bardzo dobrze radę.

Ale niestety nie mogę pozbyć się tego Buga. Za każdym razem jak wychodzę z podziemi Agopromu i ma się pojawić komunikat, że ukończyłem jakieś zadanie i dostanę następne to mi gra wywala się do pulpitu z błędem. Utknąłem i czekam na jakiegoś patcha. Nie chce mi się ryzykować tego, że jak zaczę od nowa to mi to samo się zrobi jeszcze raz. Cóż... MASS EFFECT ciągle czeka na półce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Następny świetnie napisany tekst. Nigdy nie grałam w strzelanki, ale te teksty zachęciły mnie do spróbowania. Kupiłam obie części STALKERA i teraz gram w I część. Nie idzie mi może rewelacyjnie ale za to podoba mi się bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować