Zaloguj się, aby obserwować  
DonSzabla

Legendary - Temat Ogólny

53 postów w tym temacie

Opis gry: Puszka Pandory od zarania dziejów skrywa największe nieszczęścia na świecie. Pradawne moce zamknęły w niej także najstraszniejsze mitologiczne potwory zagrażające ludzkości. Przetrwały tam przez eony czekając na okazję, by znów wrócić na świat i zapanować nad Ziemią.
Legendary to pierwszoosobowa strzelanina studia Spark Unlimited, zatrudniającego niezwykle doświadczonych deweloperów znanych m.in. z pracy nad Call of Duty. W grze wcielamy się w postać Charlesa Deckarda, złodzieja dzieł sztuki. W czasie jednej ze swych nielegalnych akcji Deckard nieświadomie narusza pieczęcie zabezpieczające legendarny artefakt, Puszkę Pandory. W jednej chwili świat pogrążył się w chaosie wojny między naszą cywilizacją a istotami Mitów. Odpowiedzialny za uwolnienie bestii jesteś teraz jedyną nadzieją ludzkości. Jedyną osobą, która na nowo może umieścić potwory w Puszce Pandory...
Legendary trailer: http://pl.youtube.com/watch?v=laeve1saADo
Legendary gameplay: http://pl.youtube.com/watch?v=fqvRkzXIzH0&feature=related


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż się zdziwiłem, że temat o tak dobrze zapowiadającej sie grze ma tylko jeden post. Ja na Legendary czekam z niecierpliwością. Bardzo odpowiada mi klimat przedstawiony w grze. Widziałem ostatnio Fresh Air na Hyperze poświęcony tej właśnie grze, i musze przyznać ze grafika i rozgrywka również prezentują się b. dobrze. Czaekam na premierę w polsce z niecierpliwością ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też się na tę grę nakręciłem, bardzo mnie ciekawi, co ze sobą przyniesie ten tytuł:)
Z niecierpliwością będę wyczekiwał możności postrzelania sobie do wszędobylskich gryfów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 20:30, Rogallos napisał:

Też się na tę grę nakręciłem, bardzo mnie ciekawi, co ze sobą przyniesie ten tytuł:)

Z niecierpliwością będę wyczekiwał możności postrzelania sobie do wszędobylskich gryfów:P

Cieszę się, myślałem że tylko ja wyczekuję tej gry ;)
A odnośnie potworów: te też wyglądaja niesamowicie; gryfy, golem, wilkołaki ^^ Wprost nie mogę sie doczekać ^^ A wiadomo coś może o wersji demo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo coś może o wersji demo?

Ja wiem tyle jeno, że miała być w lipcu bądź sierpniu... Ale czy się ukazała, to już inna bajka, ja przynajmniej nic nie znalazłem, albo za słabo szukam:P

Ale trailery zapowiadają coś naprawdę interesującego, więc raczej skuszę się na wersję premierową, problem w tym, że w podobnym czasie Far Cry 2 wychodzi - i tu pojawia się dylemat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 17:40, Patryk Mogilno napisał:

Też oglądałem Fresh Air i naprawde mi się podobał. Fabuła jest naprawde bardzo ciekawa
(i te efektowne sceny walki)

Witam!
Polecam wideo prezentację gry ;].
Dostępna: http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;igtv,1369;core.html

Dają także radę filmiki inspirowane grą: http://pl.youtube.com/user/zwyklychips

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykra wiadomość dla posiadaczy PC i PlayStation 3. Premiera Legendary, długo oczekiwanego shootera, została przesunięta na listopad 2008. Dokładna data nie jest jeszcze znana.
Atari oficjalnie potwierdziło że data premiery Legendary, zarówno na PC jak i PlayStation 3, została przesunięta na listopad 2008. W tej chwili dokładny termin wydania tego tytułu nie jest jeszcze znany, podobnie jak powody jego przesunięcia.
Nie uległa natomiast zmianie data premiery Legendary na Xboxa 360. Nadal ma mieć ona miejsce 31 października 2008.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 11:00, hunter22 napisał:

Grał ktoś już? I jak, warto kupić? Jak tam wilkołaczki?

Chce kupić, ale nie ma to jak wysłuchanie opinii ludzi co już grali :)


Oto parę opinii ludzi, którzy mieli styczność z tą produkcją.

*Pomysl na gre fajny jednak wykonanie szkoda slow.

*Gra się całkiem przyjemnie.

*to wygląda jakby ktoś miał pomysł na 10 gier i zrobił to wszystko w jednej grze, typowa rzeź, połączenie counter strike z jakimiś fantasy potworkami, jeszcze dobrze ktoś wyżej zauważył że brakuje tylko NFS, chociaż kto wie, może gdzieś tam w jamie potwora czai się jakiś monstrualny Ford Mustang oceny mówią same za siebie, możę i graficznie prezentuje się ładnie ale która gra dzisiaj nie stoi na równie wysokim poziomie, fabuły to ta gra zapewne nie ma żadnej..

*Gra bardzo nieciekawa oscyluje na granicy 5,0 - 6,5 w rankingach gier wiec raczej nie jest godna polecenia

*Typowa rozwalka, nie trzeba nawet myslec

*ta gra to totalna kpina z graczy.fizyka tragedia grafika taka sobie .ogolnie moja opinia omijac szerokim łukiem

*Pomysl na gre fajny jednak wykonanie szkoda slow.

*jesli chodzi o sama gre to cieniutka naprawde, fabula ok, grafika slaba nie mowiac juz o fizyce. 5/10

*dolanczam sie do poprzednich przedmowcow Gra kaszana jakich malo

*Szkoda słów na grę tego typu moja ocena to aż 2/10

Opinie graczy nie są wybiórcze, przytoczyłem każdy komentarz po kolei, który dotyczył się gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 11:13, 88Bonzo napisał:

Opinie graczy nie są wybiórcze, przytoczyłem każdy komentarz po kolei, który dotyczył
się gry.


Podsumowując jednym słowem według tych komentarzy: kicha :P

Szkoda, że dema nie ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko dam ci przykład Alone In The Dark 5 gra dostała bardzo słabe noty ale jednak gracze nie zgadzają się z opinią recenzentów i gre docenili. Tak samo będzie z Legendary bo pomysł z fabułą jest naprawdę cudny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram na PC. Gierka ogólnie fajna. Niestety strasznie konsolowa. Brak save, strasznie dużo amunicji i jak to we wszystkich nowych grach strasznie błyszczy. Fabuła jest i to nawet nie jest taka strasznie zła. Poza tym dość często łazi się w zespołach. Co do multi to wydaje mi się że raczej się nie nada. Celowanie jest dość dziwne. Pierwszy tryb powoduje że widzisz kolorem czy trafisz czy nie, ale wydaje mi się, że dodano to w PC więc strzelanie w tym trybie jest dziwnie strasznie niecelne. Zwłaszcza jak celujesz w ludzi. Zdarzało mi się wypalić w człowieka z najcięższej maszynowej broni. Rozwalając monitor za nim, a on sam nawet niedraśnięty. Za to drugi tryb jest bardzo celny zabójczy, ale większość broni nie ma wtedy celownika i musisz z widoku zza broni celować poprzez muszkę. Strasznie niewygodne.

Zaciąłem się w drodze na dach chyba w ostatnim akcie. Po uwolnieniu dziewczyny i wejściu do windy prowadzącej na dach za każdym razem przenikam przez podłogę jak ona rusza. Co się kończy śmiercią:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować