Zaloguj się, aby obserwować  
DonSzabla

Legendary - Temat Ogólny

53 postów w tym temacie



O dzięki, że mówiecie! Ja kupiłem nówkę na allegro za śmieszne pieniądze, czyli za 30zł z wysyłką. No to czas chyba gierkę szybko przejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pff, a już sądziłem, że ceny spadły jak przy crysisie:P Spodziewałem się ujrzeć na allegro kilka/naście aukcji za cenę 30 zł, a tu lipa.
Nie mogę się doczekać kiedy ceny spadną już na stałe - we wszystkich sklepach(szczególnie na wirku:P). Gierka jakoś specjalnie się nie spodobała, ale ja już przed premierą miałem na nią chętkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym razem nieco się zakopałem w gierce. Jestem już na Time Square i łazi ten wielki golem. Podszedłem do generatora koło zielonej flary i mam go uruchomić. Jak go ruszyć, bo ja biegam naokoło tej "beczułki", a golem cały czas łazi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 20:41, marekl1975 napisał:

Tym razem nieco się zakopałem w gierce. Jestem już na Time Square i łazi ten wielki golem.
Podszedłem do generatora koło zielonej flary i mam go uruchomić. Jak go ruszyć, bo ja
biegam naokoło tej "beczułki", a golem cały czas łazi.

oddajesz swoją energie "beczułce" :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w Legendary są jakieś kodziki na nieśmiertelność? Doszedłem do tej misji gdzie taplam się w wodzie i w końcu ląduję w jakimś ciemnym pomieszczeniu. Otwiera się brama i włącza się wentylator, który wraz z wodą wciąga mnie i kaplica! Wiem, że trzeba zestrzelić cztery uchwyty. Mnie udaje się dwa. Za mało chyba czasu na celowanie lub może za mały refleks.... A są jakieś inne metody na przejście tego oprócz strzelania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 16:31, marekl1975 napisał:

Czy jest gdzieś jakiś mały poradnik do Legendary? Chciałbym wiedzieć ile zostało mi jeszcze
do końca gry.


Szukaj na gol[gry-online] z własnego doświadczenia wiem,że oni mają najlepsze poradniki do gier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 16:33, NecroVisioneR napisał:

> Czy jest gdzieś jakiś mały poradnik do Legendary? Chciałbym wiedzieć ile zostało
mi jeszcze
> do końca gry.

Szukaj na gol[gry-online] z własnego doświadczenia wiem,że oni mają najlepsze poradniki
do gier...


Gry-Online akurat nie wydały oficjalnego poradnika do Legendary. A ja jestem już na tym etapie, że wyszedłem z zalanych podziemi i jestem już w takim budynku i wokół mnie latają Nari. Mam naładować taką "beczułkę" którą mam rozwalić takiego wielkiego spacerowicza. Daleko mam jeszcze do końca gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pewien problem z tą grą ;/

Podczas instalacji wyskakuje mi okienko z napisem

"BŁĄD TRANSFERU SKŁADNIKA"

Składnik: Podstawowe dane
Grupa pliku:
Plik:
Błąd: Katastrofalny błąd.


W czym może być problem ??
Czekam na szybka odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygrałem grę w konkursie. Zagrałem, przeszedłem pierwszy epizod i odinstalowałem.
Kolejna gra z serii, które nie powinny postać. Dosłownie do wszystkiego można się przyczepić. Tylko dzięki silnikowi U3 udało ją się wylansować, ale w rzeczywistości to totalna kaszanka.
Szczerze nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować