Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fable: Zapomniane Opowieści w ofercie wydawniczej CD Projektu!

51 postów w tym temacie

Dnia 12.10.2005 o 18:13, SimFury napisał:

Gra ma długos 12H fłówny watek z pobocznymi ok 30 :D


jesli to prawda, to sie ten tytul raczej do jakiejs serii tanich gier nadaje. to jest w koncu max 5 wieczorow grania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.... Powiem szczerze że rynek gier konsolowych jakoś tak przelatuje obok mnie niezauważalnie, ale z tego co wyczytałem to naprawdę zapowiada się bardzo ciekawie. Patrząc na wymagania sprzętowe też się nie załamuje.
Niestety w każdej beczce miodu musi się znaleźć łyżka dziegdziu:(
Bo jeżeli uda się producentom rzeczywiście wydać to co zamierzają w 2006 roku to naprawdę mam już w tej chwili ból głowy. Bo jest: Heroes V, Fable, Obvinion, Wiedźmin, S.T.A.L.K.E.R. (może w końcu się uda). Można jeszcze dodać conajmniej jeden tytuł niespodziankę/partyzanta i jak narazie mam 6 gier, kiedy w to grać i z kąd kase brać:(
Ale jak to się mówi od przybytku głowa nie boli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne rozszerzenie dla posiadaczy wersji xboxowej (podstawowej)... tyle nowych rzeczy dodanych.
Gdyby kots chcial zagrac dobrym... to traci czas... bo w grze po prostu NIE MOZNA GRAC DOBRYM!!! TRZEBA ZABIJAC WIESNIAKOW! PALIC WIOSKI! :D hehe... kocham byc zly w grach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 18:29, penny napisał:

> Gra ma długos 12H fłówny watek z pobocznymi ok 30 :D

jesli to prawda, to sie ten tytul raczej do jakiejs serii tanich
gier nadaje. to jest w koncu max 5 wieczorow grania :(


Jest to prawda bo juz przeszedłem w tyle :D tyle ze ja mam do RPG zdolnosci :D ze szybko przechodze :P np NWN przeszedłem w 30h :D a na podełku pisalo ponad 60h i w dodatku ze wszystkimi pobocznymi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 18:53, SimFury napisał:

> > Gra ma długos 12H fłówny watek z pobocznymi ok 30 :D
> > > jesli to prawda, to sie ten tytul raczej do jakiejs
serii tanich
> gier nadaje. to jest w koncu max 5 wieczorow grania :(

Jest to prawda bo juz przeszedłem w tyle :D
tyle ze ja mam do RPG zdolnosci :D ze szybko przechodze :P np NWN przeszedłem w 30h :D a na podełku pisalo ponad 60h i w
dodatku ze wszystkimi pobocznymi :D


to podobnie jak ja. gothic 2 mi sie wyjatkowo szybko skonczyl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JEST!! To dobrze, że ta gra ukazała się w planie wydawniczym CDP.. Szczerze mówiąc wproste nie mogę się doczekać.. ALe wierze, że CDP zlokalizuje ją tak, że będzie WORTH IT>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Fable to przełomowa gra, która wyznacza nowe trendy w gatunku komputerowych gier fabularnych RPG"

Wszystko się zgadza, szkoda tylko, że na klikanaście godzin :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No normalnie sie ucieszyłem jak zobaczyłem taki news. Gram aktualnie w wersje angielska i gra jest poprostu swietna. Klimat, otoczenie, posctaci, muzyka poprostu miodzio. BIG PLUS dla CDProjektu za chec wydania tego tytułu no i za cene ofkors tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gralem w zwykle Fable na Xboxie i watek glowny ze wszystkimi mozliwymi questami pobocznymi (dla danego charakteru, bo jako dobry nie wykonywalem questow w rodzaju zabicia wszystkich kupcow itp.) ukonczylem podczas 2 wizyt u kumpla co mi zajelo niecale 10 godzin. Lost Chapters moze i jest dluzsze, ale o ile?? gora 5 godzin bo nie podejrzewam, ze nowe elemety dorownuja dlugoscia podstawce. To naprawde bardzo krotko. Szkoda, bo to swietna gra i jej potencjal jest zdecydowanie nie wykorzystany (ale od jakiegos czasu Sir Peter nas do tego przywyczaja :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewne pytano...gra wyjdzie po polsku na początku 2006... czy poza granicami kraju istnieje już możliwość jej zakupienia... szczególnie interesuje mnie język francuski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 20:42, AN0WN1M napisał:

Mam pewne pytano...gra wyjdzie po polsku na początku 2006... czy poza granicami kraju istnieje już możliwość jej zakupienia...
szczególnie interesuje mnie język francuski!


dosc egzotyczne wymaganie... sugerowalbym zadac to pytanie francuskiemu google :P
natomiast w wersji angielskiej - mozesz ja kupic tutaj: http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=22388

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: grafika jest prześliczna, świat ciekawy, nowatorski i magiczny. Klimat gry łapie się bardzo szybko, a potem nie można się od niej oderwać :D Podoba mi się także zmienianie się wyglądu bohatera w zależności od zachowania, czy rozdawania doświadczenie w poszczególne cechy (np. dodawanie punktów doświadczenie w siłę zwiększa muskulaturę postaci, co się autentycznie widzi :D ) Nie podoba mi się to, że bohater jest niemową! Nic nie mówi, czasami masz wybór odpowiedzenia "tak" lub "nie" Oczywiście to moja bardzo subiektywna opinia. Dostaje się jedna w zamian możliwość "zachowania się" w pewien,( podobnie jak to było w NWN) np. pierdzenie, bekanie, tańczenie czy wyśmiewanie przeciwnika :D Na koniec zostawiłem najgorszą moim zdaniem wadę: długość gry. Po wdrążeniu się już w ten bajeczny (patrz drugie zdanie) fajowski klimat, gra w pewnym momencie jakby się urywała... 15 godzin łącznie z zadaniami pobocznymi to jest wszystko co z tej gry można wycisnąć. Było to dla mnie jak odebranie mi po dwóch dniach od gwiazdki świątecznego prezentu. To boli. Odnośnie wydania polskiej wersji: wszystko fajnie, ale czy gra nie zostanie juz zapomniana kiedy ukaże się w Polsce? Przypominam, że premiera była 20 września... No i poza tym można już ją znaleźć na półkach sklepowych, oczywiście wersję EN :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 23:19, Valkanis napisał:

Nie podoba mi się to, że bohater jest niemową! Nic nie mówi, czasami masz wybór odpowiedzenia "tak" lub "nie"


dzieki temu udalo sie tworcom zaoszczedzic na pisaniu dialogow. no i jednego lektora mniej, ktory mialby w przeciwnym razie pewnie duzo do powiedzenia. zawsze pare dolcow zostaje w kieszeni
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ma jedną zasadniczą wadę: zanim wejdzie PL to większość już zdąży w nią pograć, a ci co nie grali to zajmą się świeżym towarem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Fable to przełomowa gra, która wyznacza nowe trendy w gatunku komputerowych gier fabularnych RPG"
.. jak ja lubię takie teksty. Ale z tego co piszecie, to nie jest to tylko tzw. "chłyt materkingowy". Tyle tylko, jeśli dobrze zrozumiałem, to jest to pozycja na konsolki ... szkoda, ups właśnie przeczytałem wymagania i nie mam więcej pytań (PC jednak też).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 13:13, Indrid Cold napisał:

jak to jest ze ultima ma to juz w ofercie na allegro? :) aukcja trwa jeszcze szesc dni...

Pewnie w angielskiej wersji jezykowej, a jesli nie w angielskiej to pre-order na pl wersje by CDP :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować