Zaloguj się, aby obserwować  
MaDix

Fallout3 zwycięstwo czy porażka

5 postów w tym temacie

Jak wiemy mnóstwo osób nie może się doczekać fallouta3, lecz dużo ludzi twierdzi ze to niewypał i niema na co czekać!! wiec powiedzcie co myślicie!! chce usłyszeć to od was czy twoim zdaniem jest na co czekać? czy w projekcie bethesdy będzie choć odrobinę starego fallouta?

piszcie co o tym myślicie i piszcie rożne newsy na temat gry Fallout3

20080907014844

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 01:48, MaDix napisał:

Jak wiemy mnóstwo osób nie może się doczekać fallouta3, lecz dużo ludzi twierdzi ze to
niewypał i niema na co czekać!! wiec powiedzcie co myślicie!! chce usłyszeć to od was
czy twoim zdaniem jest na co czekać? czy w projekcie bethesdy będzie choć odrobinę starego
fallouta?

piszcie co o tym myślicie i piszcie rożne newsy na temat gry Fallout3


Jedyną porażką jest ten temat...
Dyskutujże w oficjalnym temacie gry:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=26706&u=1659

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dotąd jestem pod wrażeniem grywalnosci i klimatu (własnie wczoraj wyszedłem z krypty i zwiedziłem troche okolicy), w krypcie wygladało to troche zamulająco (luzik bo krótko),klimat lekko taki by rzec, "za rączke i do baru" ale po wyjściu juz nikt nie prowadzi nas za ręke i wyglada na to że wrócił prawdziwy klimat serii fallout. Dam znac co do dalszej rozgrywki. Na razie in plus i o to chodzi jeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak mogłeś się wypowiedzieć lub zapytać na stronę o Fallout która już jest a po drugie nie podoba mi się zbytnio ta gra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 01:48, MaDix napisał:

Jak wiemy mnóstwo osób nie może się doczekać fallouta3, lecz dużo ludzi twierdzi ze to
niewypał i niema na co czekać!! wiec powiedzcie co myślicie!! chce usłyszeć to od was
czy twoim zdaniem jest na co czekać? czy w projekcie bethesdy będzie choć odrobinę starego
fallouta?


Fallout 3 już jest, także wypada Ci tylko zainwestować ja twierdzę że warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować