Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PES 2009 od 15 października w Europie

24 postów w tym temacie

wygląda na to, że pes znowu nie będzie miał wszystkich licencji, a szkoda. Rywalizacja man red i man blue, gdzie roodney strzela 5 goli, a rabinho 3, mnie nie satysfakcjonuje ;] (o ile Rabinho wogóle będzie uwzględniony w składzie the citruszens :D)

Realny symulator? Ja polecam Nike T90 Strike (cena 50-70zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FIFA wtym roku przeszłą sporą rewolucje. Na konsolach na 100% wygra jak co roku ale jak będzie na PC. Czy PES utrzyma tron? Dowiemy sie w następnym odcinku. Już 11 października;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA ostatnio stawia na fuszerkę i wykorzystuje swoją pozycję by więcej zarabiać przez robienie fuszerek(widzieliście screeny FIFA09 na PC?), za wszelką cenę próbują najwięcej wydać za malą forsę dużo gier(Sims 3, Fifa, Crysis:W) i tworzą gry o słabej jakości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze grałem i w Fife i w Pesa , dla mnie obydwie gry są warte uwagi i na pewno pogram w obydwa tytuły , w Pesie może nie ma dużo licencji , za to ma ta gra swój niepowtarzalny klimat , za to Fifa ma chyba wszystkie licencje jakie obecnie są dostępne , tylko , że nie sprawia tej samej frajdy co Pes , choć tak jak mówię obydwa tytuły warte polecenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 12:32, MisioKGB napisał:

PES dzięki większym wachlarzu ruchów oraz bardziej rozbudowanej fizyce zniszczy Casualową
Fifę ...


yyyyy Fizyka w PES? i motion capture? Przecież jak tam śmiesznie biegają zawodnicy, animacje sztywne i bramkarz ma tylko kilka interwecji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zawsze w fife grałem chociaż przyznam że pes 6 jest lepszy od 07 ale już 08 (na konsolach ) bije pesa we wszystkich kategoriach !!! I tak też bedzie w tym roku !!!!!!!!111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PES 08 i Fifa 08 były najlepsze ze swoich serii . Miałem obydwie i fifa była deczko lepsza, ale jak patrzeć na te screeny to chyba PES będzie lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, że zaraz po Fifie. To pozwoli mi zadecydować czy kupić Fifę 09 czy PES 2009. Na razie plus ma Fifa 09 jeśli chodzi o zapowiedzi. le w praniu się wszystko okaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To teraz tylko do 15 października przekonać brata, aby zapłacił połowę ceny za PESa 2009 oraz Dual Shocka 3 do kompletu i jestem w siódmym niebie ;-)

Data 15 października została moim zdaniem nieźle wybrana. Ogólnie październik będzie zwiastował w dużą liczbę gier, z LittleBigPlanet i Bioshockiem na czele, ale i znajdzie się spora grupa osób, która zakupi nową część Pro Evolution Soccer. Sam poważnie zastanawiam się nad zakupem tego tytułu - mecze razem z bratem przy jednej konsoli będą należały do cholernie przyjemnych i to jest główna rzecz, która przemawia za kupnem tego tytułu. No, teraz tylko pora zrealizować plan, który napisałem na początku i składamy pre ordera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować