Zaloguj się, aby obserwować  
SaraterWarrior

Kącik modera, czyli w jakie zmodowane gry gracie

34 postów w tym temacie

Ja już ściągam mnóstwo dodatków do Obliviona. Wiem, że gra jest taka sobie, ale baardzo wiele zyskuje po zmodowaniu, a zwłaszcza zniesieniu level-scallingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja za dużo w mody się nie bawiłem, jedynie do HL2 udało mi się trochę znaleźć: Age of Chivalry; Pirates, Vikings and Knights II; Zombie Panic: Source; Fistful of Frags- to te ciekawsze. Najbardziej pomysłowo podobało mi się Battle Grounds 2, niestety wykonanie przeciętne i ciężko ludzi znaleźć ;) Znacie może jakieś ciekawe mody single player do HL2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 19:12, Cat In A Bag napisał:

Ja za dużo w mody się nie bawiłem, jedynie do HL2 udało mi się trochę znaleźć: Age of
Chivalry; Pirates, Vikings and Knights II; Zombie Panic: Source; Fistful of Frags- to
te ciekawsze. Najbardziej pomysłowo podobało mi się Battle Grounds 2, niestety wykonanie
przeciętne i ciężko ludzi znaleźć ;) Znacie może jakieś ciekawe mody single player do
HL2?


G-mod ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 21:07, SaraterWarrior napisał:

G-mod ? :)


W to już grałem, a zresztą to też bardziej multi jest. Poza tym w chwili obecnej wypadałoby już grać w v.10 a ona jest płatna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj szukam urozmaiceń do Half-Life`a :) standardowo counter-strike ale lubię poszperać i powynajdywać jakieś mniej znane moduły :) Za czasów oglądalności DragonBall`a lubiłem pograć w ESF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię sobie instalować różne bronie do CS''a ;p Z moddowanych gier to gram jeszcze w Oblivion''a, moddów mam tyle, że aż gra się zaczęła przycinać i ofc. morrowind ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stalker Cień Czrnobyla + Oblivion Lost 2.2 + Arsenal Mod RC1 + merger. Przy tej kombinacji Czyste Niebo to uproszczony fps dla opóźnionych umysłowo casual gamerów. Naprawdę! Zmiany są aż tak drastyczne! Całkowita swoboda rozgrywki (można grać dalej po ukończeniu), znacznie ulepszony a-life, nieskryptowane emisje, masa nowego sprzętu z nowymi dźwiękami (samych wariantów AK ok. 20 + rózne wersje kolorystyczne okładzin :P), nowe artefakty + crafting, naprawy sprzętu, możliwość spania i pojazdy. Pewnie i tak o części zapomniałem. Naprawdę polecam. Jak wam szkoda kasy na CN a macie SoC to juz wiecie co ściągnąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 21:11, Cat In A Bag napisał:

> G-mod ? :)

W to już grałem, a zresztą to też bardziej multi jest. Poza tym w chwili obecnej wypadałoby
już grać w v.10 a ona jest płatna ;)


Ja HL nie mam, więc mody do niego są mi nie znane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głównie modyfikacje Half-Life 2: Pirates, Vikings & Knights II, Zombie Panic: Source!, Synergy i Fistfull of Frags. Czekam na No More Room in Hell i Black Mesa: Source. Poza tym - od czasu do czasu lubię sobie zagrać w samodzielnie działającą modyfikację Quake''a 3 - Tremulous.

Jeżeli chodzi o mniejsze modki - to nie pamiętam :). Nieraz zdarzy mi się ściągnąć jakiś pliczek który balansuje rozgrywkę, to wszystko.

I to chyba wszystko. Chociaż staram się być na bieżąco z projektami przedstawianymi na stronie moddb.com, to i tak ciężko wyłowić perełki warte mojej uwagi. Z modyfikacjami jest mały problem - czasami twórcy mają trochę za dużo chęci, a za mało umiejętności, czasami porzucają projekt itp. Kompletne i grywalne modyfikacje do różnych gier mogę policzyć na palcach obu rąk. A szkoda, szkoda...

Swoją drogą - na moim gramsajcie można znaleźć recenzje kilku modów HL2. Odsyłam zainteresowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja polecam mod multi do HL2 - Hidden Source, bardzo fajny, sterujemy drużyną IRIS i mamy upolować niewidzialnego Hiddena, co jakiś czas sami sie w niego wcielając

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować