• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
lukase

Stery nvidia

Pytanie

Zainstalowałem stery 175.19 nividia i pomniejszylo sie wszystko neiktore icony nie meiszcza się na ekranie i ekran taki maly teraz jest.
Pozniej zainstalowalem jeszcze 93.71 i 8.22 i to samo a instalowalem nowe sterowniki bo grafika sie rozmazuje w nowym stalkerze. I co teraz mam zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

33 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 07.09.2008 o 20:57, lukase napisał:

Zainstalowałem stery 175.19 nividia i pomniejszylo sie wszystko neiktore icony nie meiszcza
się na ekranie i ekran taki maly teraz jest.
Pozniej zainstalowalem jeszcze 93.71 i 8.22 i to samo a instalowalem nowe sterowniki
bo grafika sie rozmazuje w nowym stalkerze. I co teraz mam zrobić ?

a usuwałeś poprzednie przed instalacją następnych? całą procedurę masz tu http://www.gram.pl/pomoc_poradnik.asp?p=555&t=s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.09.2008 o 21:25, lukase napisał:

Cholipa zrobiłem tak jak tu jest napisane i nadal wszystko jest takei małe :/ .


a jaką ty masz kartę graficzną? Nvidia jaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

OMG !
Terraz zainstalowalem te stery jeszcze raz i teraz jest takie szerokie i wysokie tak sie rozciągnelo zupelne przeciwienstwo tego co bylo i znowu jest źle nei wiem co robic a za chwile mama bedzie grala a jak to zobaczy to bedzie na mnie krzyczec ze cos nachrzanilem -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

LOL, mama będzie krzyczeć? Bój się Boga, tragedia.

Spróbuj najprostszego rozwiązania:

Kliknij prawym przyciskiem myszy na pulpicie, wybierz Właściwości, potem zakładkę Ustawienia, ustaw rozdzielczość wg. własnego uznania, najczęściej wybierane to 1024x768 i 1280x1024 (ja mam te ostatnie) i kliknij OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.09.2008 o 22:52, lukase napisał:

To podajcie jakie stery mam ściagnać żebyn przywrocić wszystko do normy.


ja mam lepszy sposób..jak już na maksa namieszam, robię przywracanie systemu i po problemie hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.09.2008 o 20:26, lukase napisał:

A to jest bezpieczne i ile trwa ?

to bezpieczne, trwa 1-3 minut. ale uwaga, przywracanie systemu przez Windows to nic innego jak zmiana USTAWIEŃ na stare, zapisane kiedyś, kiedy system działał dobrze. Jeśli np usunąłeś jądro systemu, to przywracanie ci nie pomoże
W tym wypadku musiałbyś (ale to zanim coś napsujesz, czyli teraz za późno) zrobić "obraz dysku" programem np. Ghost i potem z niego odtworzyć dysk i pliki. Za tym oczywiście idzie strata plików, które utworzyłeś przez te dni, ale chyba lepiej mieć system działający...

Przyglądając się twojemu problemowi mogę zaproponować dwa możliwe rozwiązania (ale nie wiem, czy zadziałają) - zainstaluj sterowniki do monitora i/lub pogrzeb w ustawieniach samego monitora [gdzieś z boku albo na dole monitora masz takie guziki do zmiany położenia/szerokości/itp obrazu]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.09.2008 o 21:59, lukase napisał:

Apropo gdzie zrobić te przywracanie systemu ? W jaki folder wejść.

Start->programy->akcesoria->narzędzia systemowe->przywracanie systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.09.2008 o 22:04, lukase napisał:

A to przywróci do ostatniego zapisu czy jak ? Bo nigdy nie zapisywałem historii systemu.

Zapisuje automatycznie do kilku dni wstecz. Po prostu wybierasz na takim "kalendarzyku" dzień do którego ma przywrócić system.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować