Zaloguj się, aby obserwować  
szypek26

STALKER: Cień Czarnobyla/Czyste Niebo - temat ogólny

359 postów w tym temacie

Dnia 19.01.2009 o 17:16, SoniC 03 napisał:

Koledzy mam problem jestem w limańsku mam połowe pancerza czy tam dalej bedzie mechanik

bedzie mechanik a nawet kilku jeden z nich to pustelnik w czerwonym lesie chyba i beda jeszcze w drodze do elektrowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam klopot z cieniem czarnobyla. otoz kiedy wlaczam multi i łączę się z jakimś serweram, to... mi się nie łączy. łącze mam ok więc nie wiem co się dzieję. macie pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem zwiazny z gra STALKER: Cień Czarnobyla. Po uruchomieniu gry i przewinieciu zwiastunow pojawia sie zielony obraz z rozowo-niebieskim paskiem. Sprawdzalem w pomocy technicznej i psialo ze powodem moze byc nie obslugiwana karta graficzna, ale moja jest obslugiwana i spelnia wymagania gry. O co chodzi? Mam nadzieje ze ktos mi pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 20:57, xadras95 napisał:

Witam. Mam problem zwiazny z gra STALKER: Cień Czarnobyla. Po uruchomieniu gry i przewinieciu
zwiastunow pojawia sie zielony obraz z rozowo-niebieskim paskiem. Sprawdzalem w pomocy
technicznej i psialo ze powodem moze byc nie obslugiwana karta graficzna, ale moja jest
obslugiwana i spelnia wymagania gry. O co chodzi? Mam nadzieje ze ktos mi pomoze.


Dobra problem rozwiazany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czemu jak chce grać w multplayera to mu się nie wczytuję. Znaczy wczytuję ale bez końca:/ proszę o pomoc.
Ps. Mówię o cieniu czarnobyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 00:40, mr chief napisał:

Wiecie może czemu jak chce grać w multplayera to mu się nie wczytuję. Znaczy wczytuję
ale bez końca:/ proszę o pomoc.
Ps. Mówię o cieniu czarnobyla.


Ogólnie nie grywam w stalkera na necie bo jest jak dla mnie kiepski,ale z tego co wiem,to musisz mieć taką samą wersje co serwery,więc zobacz jaką wersje obsługują,w SoC najnowszy patch to 1.0006,zapewne wszyscy na nim tam grają,bo on chyba był specjalnie na multi przeznaczony :)
Życzę miłej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 14:25, SoniC 03 napisał:

Ludzie czy bedzie w stalkerze taka misja ze trzeba bedzie isc koło muzgo zwęglacza bo
przeszedłem cała gre i nie widziałem go


O______O Normalnie żeś mnie zagiął teraz.To jeden z głównych celów misji głównego wątku,nie wiem jak mogłeś go ominąć,nie zauważyć,bądź nie mieć info w PDA o tym.Skoro od razu po ukończeniu misji w levelu jantar X-16 Barman do którego wracasz z dokumentami,daje ci info o zwęglaczu i misję o wyłączeniu go.Może miałeś jakiś mega giga ultra bug,że go nie zauważyłeś,bo aż nie chce się wierzyć.Sprawdź jeszcze raz save po X-16 jeżeli masz go.
Albo po ukończeniu X-16 zapomniałeś odwiedzić barmana i poszedłeś od razu do Prypeci nie wiedząc o tym heh :)
Powiem Ci,że ciekawa misja Cię minęła :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 01:01, Ajinur napisał:

> Wiecie może czemu jak chce grać w multplayera to mu się nie wczytuję. Znaczy wczytuję

> ale bez końca:/ proszę o pomoc.
> Ps. Mówię o cieniu czarnobyla.

Ogólnie nie grywam w stalkera na necie bo jest jak dla mnie kiepski,ale z tego co wiem,to
musisz mieć taką samą wersje co serwery,więc zobacz jaką wersje obsługują,w SoC najnowszy
patch to 1.0006,zapewne wszyscy na nim tam grają,bo on chyba był specjalnie na multi
przeznaczony :)
Życzę miłej gry.

Dzieki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ta misja gdzie z grupa stalkerów miałem wyłaczyc wielkie cos którwe było przyczna energi psiońicznej a potem za rabac zombi bo jak tak to byłem tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 20:24, SoniC 03 napisał:

To ta misja gdzie z grupa stalkerów miałem wyłaczyc wielkie cos którwe było przyczna
energi psiońicznej a potem za rabac zombi bo jak tak to byłem tam


Hm,ale zaraz bo ja już się teraz kompletnie pogubiłem.Pomyliłem się,myślałem,że chodzi Ci o SoC,więc sorki.
W CS nie ma żadnej misji z mózgowęglaczem,bo wycieli tamten level,jedynie w SoC masz tam taką misję :)
W CS jest natomiast inna lokacja: Czerwony Las i parę ciekawych miejsc wokół niego,a w tym siedziba leśnika.A tak poza tym,nie ma żadnej innej lokacji związanej z antenami czy mózgowęglaczem,jak już wspomniałem odcieli ten rejon.
W takim razie skoro ukończyłeś X-16 to śmiało możesz iść do Czerwonego Lasu,a potem do Limańska.
Jeszcze raz sorki za wprowadzenie w błąd ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 18:40, SoniC 03 napisał:

Ludzie w stalkerze czyste niebo idzie kupic egzo szkielet jak tak to gdzie i za ile


Stary jasne,że idzie kupić i to nawet za jakieś 5 tysięcy,może mniej,zależy od tego ile dasz na ulepszenia,u handlarzy nie warto,stary on leży gdzie popadnie :D
Dobra wiem głupi żart,a tak serio to po prostu,przyłącz się np. do Powinności i wykonaj jakieś misje dla nich ze zdobywaniem przyczóków itd, albo od razu jak chcesz to pójdziesz z ekipą bazę Wolności zniszczyć i wracasz do handlarza w Agropromie i kupujesz gezo za 50 tysięcy rubli :)
Ja inaczej nie zdobyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 11:51, SoniC 03 napisał:

Ludzie kiedy bedzie nowy patch który załatwi wszystkie nidociagniecia w stalkerze


Hm myślę,że do mistrzostw europy się wyrobią :D
Ale szczerze mówiąc nie ma sensu,żeby robili kolejny niby patch w stylu 1.5.08,chyba,że zebrali by w sobie siły i zrobili na prawdę konkretny patch poprawiający każdy bzdet i dający wiele nowego,bo jak nie to nie opłaca się czekać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem. W bazach różnych frakcji drzwi do głównych budynków (tam gdzie siedzą przywódcy), są
zamknięte !!! Nie da się wejść do środka. Co mam zrobić żeby te drzwi były otwarte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odesłano mnie do tego tematu
Mam na imię daniel i mam 14 lat. Piszę do Was, bo mam duży problem. Od jakiegoś czasu masturbuje się świeczką. Powiedziałam o tym swojej najlepszej przyjaciółce. A ta mi powiedziała, że od tego można zajść w ciążę. Czy to prawda
Pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować