Zaloguj się, aby obserwować  
szypek26

STALKER: Cień Czarnobyla/Czyste Niebo - temat ogólny

359 postów w tym temacie

Dnia 27.11.2010 o 23:51, Jan3d napisał:

O to chodzi już się gra dłuży i to straszniee



To rób główne misje, nie biegaj szukając schowków to będzie szybciej innej rady raczej nie ma ... ewentualnie zmniejsz poziom trudności ... Dawno nie grałem w CS ale wydaję mi się, że jeszcze trochę gry przed Tobą ... wręcz na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Mam pewien problem. Robię prawdziwe zakończenie w Cieniu Czarnobyla i jak nie zgadzam się wziąć udziału w tych badaniach ( podczas rozmowy z hologramem ) to mnie przenosi gra automatycznie na powierzchnię. To tak powinno być? Według poradników powinien być jakiś filmik pokazany, lecz go nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam przeczytać kilka ostatnich postów w tym temacie i na przyszłość dopisywać się do właściwych tematów bo ten jest dublem i dziwne że jeszcze nikt nie poszedł po rozum do głowy i go nie zamknął ... http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=26119&u=6991

A SoC jest o wiele bardziej grywalny z modami, CS nie wiem bo nie ukończyłem. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2010 o 13:54, Tyler_D napisał:

Tak powinno być, potem musisz jeszcze powalczyć z oddziałami niemilców i zniszczyć to
i tamto i dopiero wtedy masz ostateczną cut - scenkę. Poza tym odpowiedniejszy temat
to ten -> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=16291&u=14344


No dobra, jestem na zewnątrz, więc co mam dalej zrobić? PDA nie daje mi żadnego zadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm ... kiedy ja w to grałem ... o ile dobrze pamiętam wtedy gdzieś cię teleportuje, otwierają się drzwi, wychodzisz z pomieszczenia na zewnątrz gdzie dookoła jest elektrownia z przyległościami, palące się helikoptery. Jak do nich podejdziesz powinni zespawnować się wrogowie a potem ... potem idziesz ich śladem aż na dach elektrowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam podczas padania deszczu w cieniu czarnobyla pokazują sie takie białe kreski jakieś linie i nie wiem co jeszcze sterowniki mam najnowsze do karty Geforce 8600 miał ktoś z was cos takiego i umie to naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie, planuję zakup STALKERA, na chwilę obecną widziałem trzy tytuły. Czy ktoś może mi powiedzieć, czy Zew Pyrpeci to tylko dodatek, czy może rozszerzona podstawka? Opis na pudełku w empiku jest nieco mylący ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie trzy części Stalkera to samodzielne, osobne gry, niewymagające do działania innych części.
Zew Prypeci kontynuuje historię z Cienia Czarnobyla, zaś akcja Czystego Nieba dzieje się krótko przed wydarzeniami z Cienia.
Najlepiej zacznij od Cienia Czarnobyla, dopiero potem Czyste Niebo, a na końcu Zew Prypeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pff. Mam problem z dwoma stalkerami, Cień Czarnobyla i Zew Prypeci. Gry mam ze steama, wgrałem sobie dwa modziki (udźwig postaci + nie zniszczalność pancerza)które napewno są do tej wersji gry, ale nie moge wczytać zadnego save ani zrobić nowej gry, bo jest crash do pulpitu przy ładowaniu. Jakieś porady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2011 o 21:40, Crew_900 napisał:

Mody nie działają prawdopodobnie
Ps. Grasz na angielskich wersjach czy ściągnąłeś sobie spolszczenie ?

Spolszczenie. Na Cieniu Czarnobyla po wywaleniu modów ( bo to są 3 pliki tekstowe ) gra też nie działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moich dokumentach powinieneś mieć pliki od tych gier
Jak gra wywala to tworzy się plik Logs i tam są na samym jego dole informacje co powoduje to
Poszukaj
Tam trzeba będzie zaznaczyć by pokazało ukryte foldery by się dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z moich dokumentów :
FATAL ERROR

[error]Expression : hFile>0
[error]Function : FileDownload
[error]File : E:\stalker\sources\trunk\xrCore\FS.cpp
[error]Line : 106
[error]Description : d:\program files (x86)\steam\steamapps\common\stalker shadow of chernobyl\gamedata\config\


stack trace:

a po wywaleniu gry, w tym okienku bugtrap :

XR_3DA.exe caused BREAKPOINT in module "C:\Program Files\THQ\S.T.A.L.K.E.R. - Shadow of Chernobyl\bin\xrCore.dll" at 001B:00587D15, xrDebug::backend()+165 byte(s)

edit: oczywiscie w tym komunikacie powyżej to jest moja scieżka do gry ze steam podana, ale nie chciało mi sie odpalac gry i wzialem z neta. Tak jednak wyglada ten komunikat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować